Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Didim Kiralık Dükkan / Mağaza

(18 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
100 m² Kira Aralığı792 - 1.320 TL/m²
21,46 Yıl
25.000 TL
Didim Merkezde Kiralık Dükkan.
Ercan Saygın
Yeni, Didim
5Gün Önce
1000 m²
8.000 TL
Didim Merkezde Kiralık Dükkan
Soner Canlılar
Cumhuriyet, Didim
7.2.2020
450 m²
7.000 TL
Didim Merkezde Kiralık Dükkan
Soner Canlılar
Efeler, Didim
4.2.2020
440 m²

Aydın / Didim Kiralık Emlak Endeksi

2003 - 2020 yılları arasında Didim kiralık daire fiyat artışı %129,57 olarak gerçekleşti.

Aynı dönemde il genelinde Aydın kiralık fiyat artışı %276,44 oldu.

2019 yılında Didim ilçesinde kiralanan 100 metrekarelik bir dairenin ortalama kirası 801,00 TL iken, bu yıl için Didim kiralık ev ortalama fiyatı 930,00 TL oldu.

Didim ilçesi genelinde konut kira fiyatlarındaki artış oranının bir önceki yıla göre değişimi %16,10 artış gösterdi.

Didim kiralık dükkan/mağaza alternatifleri, hayallerindeki iş planını hayata geçirmek isteyenleri fiyat, konum ve iç dizayn açısından cezbetmeyi başarıyor. Siz de ilan seçeneklerini inceleyin ve işinizi hayata geçirme imkânını kolayca edinin.

Aydın'ın samimi ambiyansa sahip turistik ilçesi Didim'de iş kurmak isteyenleri lokasyon ve olanaklar açısından tatmin edecek kiralık dükkanlar mevcut. Didim kiralık dükkân/mağaza seçenekleri arasından seçiminizi yapabilir ve dükkânınızı sanayi, gıda, giyim ve market gibi daha pek çok sektöre özgü iş alanı haline getirebilirsiniz.

Didim’de Kiralık dükkân/mağaza ararken nelere dikkat etmelisiniz?

Ege'nin saklı cennetlerinden olan Didim, denizi ve yeşil atmosferi sayesinde daha çok sahil bölgesi olarak değerlendirilebilecek bir ilçe. Dolayısıyla en hareketli dönemini genellikle yaz aylarında yaşıyor ve pek çok kiralık mağaza alternatifleri sezonluk olarak faaliyet gösteriyor. Ayrıca yaz-kış Didim'de çalışmak isteyenler için de son derece uygun ilan seçenekleri bulunabiliyor. Ancak Didim kiralık dükkan/mağaza arayışı esnasında bazı hususları mutlaka dikkate almalısınız. Dükkanın veya mağazanın büyüklüğü, konumu, kira sözleşmesini imzalayan kişinin gerçekten mal sahibi olup olmadığı, dükkana ruhsat verilmesi, bina sakinlerinden yasal izin alma, kontrat imzalama, tedarikçiye olan yakınlık ve kira fiyatı gibi her bir husus oldukça önemli. Bu kriterlere göre seçim yaparsanız işinizi uzun vadede yürütebilme şansı da elde etmiş olacaksınız.
Denize sıfır konumda olan dükkanların kira fiyatı diğerlerine nazaran biraz daha yüksek düzeyde olabilir. Bu konuda seçim yaparken öncelikle yapmak istediğinizi işi aklınıza getirebilirsiniz. Bir market açıyorsanız denize sıfır konumda olmasına çok da gerek yoktur. Ancak çiftlerin akın ettiği romantik bir restoran açma isteğiniz varsa ve hedeflerinizi yüksekse, deniz manzaralı Didim kiralık dükkân/mağaza seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Didim'de üniversitelere yakın kiralık dükkân/mağazalar nerede?
Plajları ve altın sarısı kumsalları ile nam salmış olan Didim ilçesinde Aydın'a bağlı olan Adnan Menderes Üniversitesi'nin yerleşkesine rastlayabilirsiniz. Didim Meslek Yüksekokulu ilçe sınırları içerisinde yer alıyor. Üstelik Efeler ilçesinde konuşlanmış olan Adnan Menderes Üniversitesi'nin pek çok fakültesi de bu göz alıcı Didim ilçesine oldukça yakın. Dolayısıyla yüksekokul veya fakülte çevresinde market, terzi, kırtasiye veya postane gibi ihtiyaçlara yönelik yeni bir iş açmak istiyorsanız hem Didim dükkân/mağaza alternatiflerini hem de Kuşadası ve Efeler gibi diğer yakın ilçelerdeki seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Didim'de dükkân/mağaza kiralamak için 3 neden
Yeni bir kurmak veya var olan işinizi yeni bir kiralık dükkânda genişletmek istiyorsanız Didim'de bu amaçlarınıza uygun pek çok kiralık mağazalar ile karşılaşabileceğinizden emin olabilirsiniz. Didim, gencinden yaşlısına kadar pek çok kesime farklı iş olanakları sunuyor. Kira seçenekleri ise özellikle de sezonluk iş kuranlar için daha ideal. Bu sayede yaz dönemi birkaç aylık için dahi olsa dükkân kiralamak mümkün hale gelebiliyor.
Didim'de kiralık mağaza tercih etmenin bir diğer artısı da fiyatların ulaşılabilir makul aralıklarda seyretmesi. Lokasyon olarak daha değerli yerlerde ve metrekaresi yüksek kiralık dükkânlar için fiyatlar biraz daha yüksek. Ama genel anlamda tüm kiralık dükkân fiyatlarının ulaşılabilir düzeyde olduğunu söyleyebilmek de mümkün. Didim kiralık dükkân/mağaza seçeneklerinin otopark, çevre ve ulaşım açısından tatmin edici olması da üçüncü bir etken olarak değerlendiriliyor.

Didim'de kiralık dükkân/mağaza bulmanın püf noktaları neler?
Öncelikle kiralayacağınız dükkânı veya mağazayı hangi amaçlarla kullanacağınızı belirlemelisiniz. Bu sayede karşınıza çıkan ilanlar arasından seçim yapmanız da bir hayli kolaylaşacaktır. Örneğin: Bayilik alacaksanız kolay ürün tedarik edeceğiniz bir lokasyonu ulaşım açısından düşünmelisiniz. O nedenle daha çok iş ortaklığı yaptığınız insanlara yakın kesimdeki kiralık mağaza seçeneklerini incelemelisiniz.

Ayrıca mağaza baktığınız çevrenin niteliğini de kesinlikle göz ardı etmemeniz gerekiyor. Şık bir butik pastane açmak istiyorsanız ilanları incelerken ilçenin sanayi kesimindeki Didim kiralık dükkân/mağaza alternatiflerinden daha ziyade taş sokaklarla çevrili denize açılan bir noktada açmalısınız.

Didim'de hangi dükkân/mağazalar daha hızlı kiraya verilir?
Aydın'ın bu nezih ilçesinde pek çok dükkân veya mağaza seçeneği ile karşılaşabilirsiniz. Eğer yatırım amaçlı bir düşünceniz varsa Didim bünyesinde amortisman süresine dikkat etmelisiniz. Cephe büyüklüğü ve fiyat açısından beklentileri karşılayan yapıları tercih etmelisiniz. Konum, otopark, kira fiyatı açısından cezbeden ve iş yeri olarak projelendirilmiş olan Didim kiralık dükkân/mağaza seçenekleri daha fazla talep görecektir. Bu sayede de ticari nitelik taşıyan gayrimenkulünüzü daha hızı kiraya verebilirsiniz.

ZİNGAT BANA EV BULBilgilerinizi girin, sizi arayalım Hayalinizdeki evi Zingat bulsun!
Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım