Dumankaya’nın 3 projesinde son fırsatlar!

Dumankaya’nın 3 projesinde son fırsatlar!

Dumankaya’dan yılın son fırsatı...

Dumankaya İnşaat, üç projesinde cazip ödeme planları ve indirimler sunuyor. Dumankaya Flex Office, Dumankaya Ritim İstanbul ve Dumankaya Horizon projelerini kapsayan kampanyada, 2015 bitmeden ev sahibi olmak isteyenler için yeni fırsat seçenekleri var. Kampanya 31 Aralık 2015’e kadar geçerli. Detaylı bilgi için 444 7 222 numaralı telefondan veya www.dumankaya.com adresine başvurabilirsiniz.


Dumankaya Flex Office için sıfır faiz, sıfır peşinat 

İstanbul Bahçeşehir’de yükselen Dumankaya İnşaat’ın yeni yaşam merkezinde klasik iş ortamı anlayışını tamamen ortadan kaldıran Dumankaya Flex Office projesinde daire sahibi olmak isteyenlere 60 ay sıfır faiz ve sıfır peşinat fırsatları sunuluyor. Dumankaya Flex Office, home ofis konseptine sahip.


Dumankaya Ritim İstanbul’da peşin alımda yüzde 12 indirim 

İstanbul Maltepe’de modern mimarisi, sosyal donatıları ve teknolojiyle konforu birleştiren özellikleriyle dikkat çekerken Dumankaya Ritim İstanbul’da daireler Adalar manzaralı... Dumankaya İnşaat’ın yıl sonu kampanyasında Ritim İstanbul projesinde daire sahibi olmak isteyenleri, 60 ay sıfır faiz, peşin alımlardaysa yüzde 12 indirim avantajı bekliyor.


Dumankaya Horizon’da 120 aya varan vade seçenekleri

İstanbul Anadolu Yakası’nın prestij hattı sahil yolundaki lüks yalı dairelerini bir araya getiren Dumankaya Horizon’da ise uygun ödeme koşulları ve 120 aya aran vade seçenekleri bulunuyor. Denize sıfır konumda, içerisinde butik AVM’si ve lüks standartları bulunan Dumankaya Horizon’da hemen daire ve tapu teslimi gerçekleştiriliyor.