?
Elbasan Soğuk Çeşme'de 600 m2 Tarla, Alırsanız Kazanırsınız.
00
İlan Tarihi: 8 Ocak 2016
İlan No: 164686

100.000 TL

İstanbul , Çatalca , Çatalca

- 600 m²

Çatalca Elbasan'daKöye Yakın600 m2 hisseli tarla.Elbasan Köyünün Gelişmişlik Belirtisi:
İlköğretim okulu varPtt şubesi varSu şebekesi varKanalizasyon varSu kontrolü yapılıyorElektrik varDoğalgaz varTv yayını varTelefon hattı varİnternet varCep telefonu çekiyorPazar kuruluyorCami varFırın varMarket ve bakkal varSpor tesisi var
Arsanızın içerisine konteyner, prefabrike yapı, ahşap yapı profesyonel ekibimiz tarafından projelendirilip yapılabilir.
Tarla Vasıflı Arsaların Açıklaması:
- Tarla ya imar planı içindedir ya da dışında.
- İmar planı dışında ise mutlak suretle kadastral yola cepheli bir tarla olması gerekir. Kadastral yola cephe olup olmadığını belediyeden veya kadastro müdürlüğündeki kadastral paftalardan kontrol edebilirsiniz. Mevcutta bulunan yollar bazen fiili olarak açılıp kullanılan ancak kadastral paftalarda yol olarak gözükmeyen alanlar olabiliyor. Veya mevcutta açılmayan ve gözükmeyen ancak kadastral paftalarda var olan yollar olabiliyor. Her zaman için esas olan Kadastro müdürlüklerindeki kadastral paftalardaki yollardır.
- İmar planı içinde ise mutlak suretle hangi fonksiyona ayrıldığını, belediyede bulunan onaylı imar planında görmeniz gerekir.
- Çünkü imar planındaki fonksiyona göre tarlanın, yapılaşmaya (imara) açılıp açılmadığı belli olacaktır. Tarlaya konut, ticaret, sanayi, turizm gibi yapılaşmaya açık fonksiyonlar verilebileceği gibi park, yeşil alan, yol, hastane, okul gibi özel yapılaşmaya kapalı donatı fonksiyonları da verilebilir.
- Tarlaya yapılaşmaya açık bir fonksiyon verilmiş ise imar planına göre terk edilmesi gereken alan miktarına dikkat edilmesi gerekir. Bazen terk edilen alandan sonra kalan alanların yapılaşmaya müsait olmadığı veya terk edilen alanların % 40’a kadar çıktığı durumlar olmaktadır.Tarlamız imar planı içerisindedir. İmar planları hakkında bilgiye Çatalca Belediyesi'nden ulaşabilirsiniz.
Her yatırım daha önce bir fikir değil miydi? Siz de fikrinizi değerli kılın ve yatırımınızı yapın.

Çatalca Elbasan'daKöye Yakın600 m2 hisseli tarla.Elbasan Köyünün Gelişmişlik Belirtisi: İlköğretim okulu varPtt şubesi  

Özellikler

  • İlan No 164686
  • Tarihi 8 Ocak 2016
  • Tapu Durumu Hisseli Tapu

Özellikler

Teknik Özellikler

Projeli (Ruhsatlı)
Ifrazlı
Arazi Altyapısı : Su Hattı, Elektrik, Elektrik

Manzara Özellikleri

Manzara : Doğa
Emre Açikgöz Empi Gayrimenkul
0 (532) 163 57 04