?

**COLDWELL BANKER VIP GAYRİMENKUL OFİSİ' NDEN ELMADAĞ HASANOĞLAN SANAYİ YERLEŞKESİ' NDE SATILIK FABRİKA**
3427 m2 ARAZİ ÜZERİNE KURULU OLAN FABRİKAMIZ, DEPOLAMA (ÜRETİM V.S. GİBİ AMAÇLARLA DA KULLANILABİLİR), İDARİ KISIM, OTOPARK ALANI ve ÇOK KULLANIŞLI AÇIK AVLU ALANI OLMAK ÜZERE 4 ALANDAN OLUŞMAKTADIR..
İDARI KISIM (OFİS ve PERSONEL YATAKHANESİ OLARAK TASARLANMIŞTIR ) BÖLMELERE AYRILMIŞTIR ve ISI YALITIMLI SANDWİCH KAPLAMA İLE KAPLANMIŞTIR..
EN ALT KATINDA; PERSONEL SOYUNMA ODALARI, DUŞLUKLAR ve LAVABOLAR BULUNMAKTADIR..
FABRİKAMIZIN ASIL AMACI LASTİK, KABLO ve PLASTİK GERİ DÖNÜŞÜM TESİSİ OLARAK İNŞA EDİLMİŞTİR.. ELEKTİR TRAFOSU, SU TESİSATI, SU DEPOSU, ISITMA SİSTEMİ GİBİ ÖZELLİKLERİ BU SEKTÖRE HİZMET EDECEK VAZİYETTE TASARLANMIŞTIR..
BAHSİ GEÇEN GERİ DÖNÜŞÜM TESİSİ DIŞINDA, DEPOLAMA AMAÇLI, LOJİSTİK FİRMALARI, ÜRETİM AĞIRLIKLI İŞLETMELER GİBİ SAYISIZ İŞ KOLUNA EV SAHİPLİĞİ YAPABİLECEK VAZİYETTEDİR..
FABRİKAMIZ; ANKARA - KIRIKKALE GİDİŞ İSTİKAMETİNDE, ANKARA' YA 32 KM MESAFEDEDİR.. ANKARA - KIRIKKALE OTOBANINA2KM MESAFEDEDİR.. YOLU STABİLİZE YOL OLARAK AÇILMIŞTIR ve BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARAFINDAN ASFALT ÇALIŞMALARI DEVAM ETMEKTEDİR..
(FABRİKAMIZ BÜYÜK ORANLA BİTMİŞ, DIŞ DUVARLARI, ÇATISI, ISI YALITIMI TAMAMLANMIŞ, YERLER ve DUVAR SIVALARI GİBİ ÇALIŞMALARI NATAMAM VAZİYETTEDİR.. BAHSİ GEÇEN NATAMAM VAZİYETİN PİYASA TUTARI MASRAFLARI HESAPLANMIŞ ve FİYAT ÇALIŞMASI BUNA GÖRE HAZIRLANMIŞTIR..)
BİLGİ ve RANDEVU İÇİN ve DİĞER PORTFÖYLERİMİZ HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN İLETİŞİM;
COLDWELL BANKER VIP GAYRİMENKUL
0 (312) 428 90 50

**COLDWELL BANKER VIP GAYRİMENKUL OFİSİ' NDEN ELMADAĞ HASANOĞLAN SANAYİ YERLEŞKESİ' NDE SATILIK FABRİKA** 3427 m2 ARA  

Özellikler

  • İlan No 176367
  • Tarihi 25 Aralık 2015
  • Bina Yaşı 0
  • Isıtma Tipi Kat Kaloriferi
  • Tapu Durumu Bilinmiyor

Özellikler

Teknik Özellikler

Jeneratör
Su Deposu
Deprem Yönetmeliğine Uygun
Hidrofor
Doğalgaz Kapıda
WC
Dijital Altyapı
0 (532) 296 06 99