Elysium Art Şişli yüksek kira getirisi vaat ediyor

Elysium Art Şişli yüksek kira getirisi vaat ediyor

Elysium Art Şişli’de son 50 daire satışa sunuldu.

Ofton İnşaat’ın Elysium Art Şişli projesinde son 50 daire yatırımcılarını bekliyor. Proje, 2016 yılının üçüncü çeyreğinde sahiplerine teslim edilecek. 

Sosyal imkânlarından otel konseptine, lokasyonundan ödeme koşullarına kadar mimari detaylarıyla öne çıkan Elysium Art Şişli, kültür, sanat ve eğlence üssü olan Bomonti’de şehir yaşamına farklı ve ayrıcalıklı bir bakış açısı kazandırıyor.Otel konseptine yabancı ilgisi

120 yıllık tarihi Bomonti Bira Fabrikası’nın yanı başında inşa edilen proje, “otel konsepti”ne sahip. Daha çok Avrupa’da kullanılan otel konsepti, ev sahiplerine istedikleri zaman oturum amaçlı kullanma ya da istedikleri zaman kiralama hakkı tanıması dolayısıyla yaşam ve yatırımı birleştiren bir sistem... Şişli’nin Bomonti semtinde yönetim planı otel konseptine uygun olan ilk ve tek rezidans projesi Elysium Art Şişli, yüksek kira getirisiyle güçlü bir yatırım fırsatı sağlıyor.


Kira getirisi yüksek

Elysium Art Şişli, 26 katlı tek bir blokta 214 rezidans ve yedi ticari birimden oluşuyor. Alanları 67,92 ile 74,87 metrekare arasında değişen rezidanslar, mimari tekniği sayesinde 2+1 veya 3+1 büyüklükte alana sahip olabilecek.