1962 Akçaabat/Trabzon doğumlu, Hava Harp Okulu "İşletme" dalından mezun olduktan sonra Uçuş Eğitim Okulu, Hava Savunma Okulu, Bilgisayar Yazılım ve Analiz Uzmanı, Proje ve Risk Yönetimi Uzmanı olarak 35 yıl Türk Hava Kuvvetlerinde çalıştıktan sonra Gayrimenkul Danışmanı ve Yatırım Uzmanı olarak halen çalışmaktadır. Proje ve Risk Yönetimi Uzmanı olarak yurtdışı ve yurtiçi tecrübelerini "GAYRİMENKUL" sektörüne taşımayı hedeflemektedir.

Gayrimenkul Danışmanı ile çalışmanın faydası ve avantajları nelerdir ?

İhtiyacınıza Uygun Planlama
sizin ihtiyaçlarınızı öğrenir, mülkünüzün satışı hakkındaki hassasiyetleri belirler.
Rakip Pazar Analizi
Gayrimenkul Pazarlama Planı
Mülkün doğru fiyat ile sizin ihtiyacınız olan sürede satılması için gereken adımlar gayrimenkul pazarlama planı ile belirlenir.

Fotoğraflama

Marka Zinciri içi Paylaşım

Diğer Emlak Firmaları ile Paylaşım

Ofis Veritabanı

Hedef Kitle (Profil) Çalışması
Her mülkün farklı bir alıcı kitlesi vardır. Profesyonel Gayrimenkul Danışmanı bu hedef kitleyi belirler ve bu profildeki alıcı ve yatırımcılara ulaşacak tanıtım araçları ile onlara yönelik pazarlama çalışması yapar.
“Haberiniz var mı?” Kartları
Satılacak mülkün komşuları, yakınında yaşayanlar ve çalışanlar o mülkü satın almak isteyen kişileri tanıyor olabilirler. “Haberiniz var mı” kartları ile mülkün komşuları ve yakın çevresi satılık gayrimenkul hakkında bilgilendirilir ve potansiyel alıcılara ulaşılır.