Erguvan İnşaat ve Demirbaş Yapı’dan özel fırsatlar!

Erguvan İnşaat ve Demirbaş Yapı’dan özel fırsatlar!

Erguvan İnşaat ve Demirbaş Yapı'dan yeni projeler

Erguvan İnşaat ve Demirbaş Yapı tarafından Kurtköy’de hayata geçirilen üç projede özel fırsatlar tüketicilere sunuluyor. Erguvan İnşaat ve Demirbaş Yapı Kurtköy’de üç farklı konut fırsatı sunarken; Avlu Kurtköy, WRoof Kurtköy ve Q Bahçe Kurtköy isimli projelerde indirimli dairelerin satışı devam ediyor.

Avlu Kurtköy
7 bin 200 metrekarelik alan üzerinde 132 adet daire ve 450 metrekarelik sosyal tesisten oluşan Avlu Kurtköy projesinde; 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri bulunuyor. Avlu Kurtköy’de balkon metrekareleri 7, bahçe metrekareleri ise 15 ila 80 arasında farklılık gösteriyor. Mimar Aykut Akın imzası taşıyan proje, 19 bin metrekare inşaat, 450 metrekare sosyal tesis, 3000 metrekare yeşil alan ve 1300 metrekare ticari alana sahip. Projede 1+1 daireler 50.000 TL peşinat ve bin 350 TL'den başlayan taksitlerle satılıyor.
WRoof Kurtköy
WRoof Kurtköy, Erguvan İnşaat ve Demirbaş Yapı ortaklığında hayata geçiriliyor. Bahçe, teras ve loft tipi dairelerden oluşan proje 206 üniteye sahip. WRoof’un renkli sosyal yaşamında tüm aktivite alanları ve ortak alanlar daha keyifli bir yaşam kurgusu için tasarlandı. Uzun soluklu ve sürdürülebilir sosyal tesis yaklaşımı yüksek aidat giderleri gerektirmiyor. Aydos Ormanı yanına yerleşen proje, ormanın sağladığı bol oksijen ile nefes alan doğayla iç içe modern bir yaşam alanı alternatifi sunuyor. 9 katlı 2 blokta toplam 206 konut ve 5 adet ticari alan bulunan WRoof Kurtköy'de 2+1 daireler 336 bin TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor.
Q Bahçe Kurtköy
98 konutluk Q Bahçe Kurtköy’de hemen teslim daire satışları devam ediyor. Yaşamın devam ettiği projede 1+1, 2+1, 3+1 daireler bulunuyor. Bahçeli ve az katlı yapısıyla dikkat çeken proje, Sabiha Gökçen Havaalanı'na 3 kilometre, Kurtköy metrosuna 1 kilometre, Pendik Marina'ya 8 kilometre, Viaport AVM ve Atlantis AVM'ye 1,5 kilometre, Boğaziçi Köprüsü'ne 24 kilometre, FSM Köprüsü'ne 25 kilometre, Kadıköy merkeze ise 17 kilometre mesafede yükseliyor. Q Bahçe Kurtköy projesinde satışlar devam ederken, 1+1 fırsat dairelerin fiyatı 219 bin TL'den başlıyor.