Yalova'nın Çınarcık İlçesinde bulunan firmamız; genç ve dinamik kadrosuyla ilkeli ve profesyonel şekilde ekspertiz, alım, satım, kat karşılığı, kiralama ve tadilat hizmetiyle haftanın her günü faaliyettedir.

Gayrimenkul sektöründe müşteri memnuniyeti ve güven ihtiyaç duyulan kriterlerin en başında gelmektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı kalite anlayışıyla çözüm çözünm ortağı olarak hareket eden ETM Ata Gayrimenkul konusunda uzman kadrosuyla farklı fiyat ve özelliklerde geniş portföyü, ekspertiz hizmeti çalışmalarından, daire, arsa, işyeri alım satımı, kat karşılığı, bakım onarım ve tadilat hizmetleriyle, anlaşmalı bankalarımızdan en uygun oran ve koşullarda kredi çalışmalarından, tapu organizasyonuna kadar geniş bir yelpazede hizmet vermektedir.

Misyonumuz, sektöründeki gelişmeleri yakından takip eden ve bu gelişmeleri müşterileri için ortaya koyan, kalite ve güvenden ödün vermeyen, müşterileri açısından tercih edilen sektöründe lider bir firma olmak,gelişme anlayışını benimsemiş nitelikli çalışanlarımızla, müşterilerimize katma değer sağlayarak, ihtiyaçları olan gayrimenkul arayışlarında takım arkadaşı olmak ve en uygun gayrimenkulleri sunmaktır.

Firmamız, günümüz şartlarında hızla değişen ihtiyaç ve gereksinimleri aynı hız ve esneklilkle karşılayabilecek bilgi ve portföy birikimine sahip olmanın öneminin bilincindedir. Portföyümüz sitemizdeki ilanlarımızla sınırlı değildir.Diğer gayrimenkullerimizle ilgili detaylı portföyümüzü görmek üzere sizleri Çınarıcık İskele Meydanının karşısındaki İskele Sokakta bulunan ofisimize bekliyoruz.