Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Eskişehir Satılık Dükkan / Mağaza

(94 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
100 m² Satış Aralığı148.283 - 247.139 TL/m²
19,06 Yıl
240.000 TL
FİNANS GAYRİMENKUL'DEN HAZIR KİRACILI İŞYERİ
Finans Gayrimenkul
Batıkent, Tepebaşı
Bugün
55 m²
270.000 TL
BASIN ŞEHİTLERİ CADDESİNDE DEPOLU , SATILIK İŞYERİ
Selahattin Yıldızlar
Kırmızıtoprak, Odunpazarı
5Gün Önce
95 m²
470.000 TL
Hamamyolunda satılık dükkan
Serap Görkan
Deliklitaş, Odunpazarı
8.10.2019
45 m²
600.000 TL
ŞEHİR MERKEZİNDE SATILIK İŞYERİ
Bülent Çetin
Deliklitaş, Odunpazarı
5.10.2019
150 m²
470.000 TL
Hamamyolunda satılık dükkan
Serap Görkan
Deliklitaş, Odunpazarı
8.10.2019
45 m²
1.250.000 TL
SALİH BOZOK CADDESİ ÜZERİNDE SATILIK DÜKKAN
Nihal Karaağaç
Uluönder, Tepebaşı
4.10.2019
174 m²

Eskişehir Satılık Emlak Endeksi

2003 - 2019 yılları arasında Eskişehir satılık daire fiyat artışı %89,25 olarak gerçekleşti.

2018 yılında Eskişehir ilinde satın alınan 100 metrekarelik bir dairenin ortalama fiyatı 167.443,00 TL iken, bu yıl için Eskişehir satılık ev ortalama fiyatı 181.585,00 TL oldu.

Eskişehir ilinde satılık dairelerin son bir yıllık ortalama metrekare fiyatları 1.816 TL'dir. Eskişehir ilinde konut fiyatları bir önceki yıla göre %8,45 artış gösterdi.

Eskişehir satılık dükkan/mağaza
Türkiye’nin değerli şehirlerinden biri olan Eskişehir’de, hayalinizdeki satılık dükkan ya da mağazaya sahip olabilirsiniz. Bunun için Eskişehir satılık dükkan /mağaza seçeneklerine göz atmanız yeterli.
Ülkemiz gezmek ve alışveriş için birbirinden güzel şehirlere sahip. Ancak yaşadığınız yerin hem hareketli, hem konforlu hem de her türlü olanağa sahip bir yer olmasını arzuluyorsanız tam da aradığınız yerdir Eskişehir! Şehrin güzellikleri ve avantajları tanımaya başlandığında burada yaşamak insana keyif verir. İç Anadolu’nun ekonomik anlamda en uygun öğrenci şehri olan Eskişehir, emlak piyasası açısından da en değerli şehir olarak öne çıkar. Eskişehir sunduğu ekonomik imkanlar nedeniyle sürekli göç alan bir yerleşim yeridir ve birim metrekare fiyatı olarak ülkedeki diğer büyükşehirlere göre de daha uygundur. Yeni konut projeleri, tarihi yapılar ve aslına uygun olarak yenilenen eski yapılar gayrimenkul yönünden Eskişehir'i cazip bir şehir haline getirir.

Eskişehir'de satılık dükkan ararken nelere dikkat etmelisiniz?
Eskişehir satılık dükkan/mağaza seçenekleri arasında dikkat etmeniz gereken birçok kriter mevcut. İhtiyacınız olan dükkan ya da mağazanın kaç metrekare olacağı veya nerede olacağı önemli bir konudur. Dükkan ve mağaza için nüfusun yoğun olduğu bölgede, özellikle yaya yolu üzerinde olması sizin için bir avantaj sağlar. Ayrıca ilde gelir seviyesi çok önemlidir ki; Eskişehir bu konuda büyük gelişmişlik düzeyi gösterir.

Eskişehir'de hangi satılık dükkanlar daha hızlı kiraya verilir?
Eskişehir alışveriş anlamında Anadolu’nun en renkli şehirlerinden biri olarak yer alır. Yöresel, kültürel ve turistik anlamda bir çok insanı kendisine çeker. Bölgeye has olan el sanatı ürünleri, tarihi eşyalar gibi ürünlerin satılabileceği dükkanlar genelde şehrin merkezinde bulunur. Merkezdeki Eskişehir satılık dükkan/mağaza seçenekleri hem yatırımcılar hem de kiracılar için oldukça önem taşır. Eskişehir’de büyük alışveriş merkezlerinde bulunan dükkanlarda da kiralama oranı oldukça yüksektir. Şehrin öğrenci şehri olması ve genç nüfus potansiyeline sahip olması özellikle yeme - içme olanağı sunan dükkanlara avantaj yaratır. Merkezde ya da üniversitelere yakın yerlerden yapacağınız Eskişehir satılık dükkan/mağaza yatırımı orta ve uzun vadede size büyük bir avantaj sağlayabilir.

Eskişehir satılık dükkan/mağaza yatırımı yapmak için nedenler…
Eskişehir'de alışveriş potansiyelinin fazla olması yatırımcıların gözlerini Eskişehir'e çevirmesine neden oluyor. Eskişehir gerek tarihi ve kültürel yapısı gerekse genç ve dinamik nüfusu nedeniyle halka ve yatırımcılara birçok iş yelpazesi sunuyor. İyi bir konumda bulunan, cadde üzerindeki satılık dükkanlar da AVM içerisinde bulunan satılık mağazalar da bu konuda avantajlıdır. Konumu ve konumuna bağlı iş kolu net olarak belirlenmiş yatırımlar; yatırımcılara büyük bir gelir sağlayabilir.

Eskişehir'de satılık mağaza sahibi olmak için doğru ay hangisi?
Eskişehir, şehri hareketlendiren öğrenciler sayesinde gelirinin çoğunu okul sezonunda elde ediyor. Bu açıdan Eskişehir satılık dükkan/mağaza seçeneklerinden birini değerlendirdiyseniz dükkanı açarken en doğru ay sizin için eylül - ekim ayları olabilir. Yazın, öğrencilerin şehri terk etmesi ile birlikte satış fiyatları daha uygun seyredebildiği için yaz dönemi satılık mağazalar araştırılabilir. Bu boşluktan faydalanılarak dükkanın dekorasyonu, tanıtımı gibi faaliyetleri de bu aylarda yapılabilir.

Eskişehir’de yaşam koşulları nelerdir?
Eskişehir kalabalık bir şehir olması sayesinde her bütçeye her kültüre hitap eden alışveriş alanları, eğlence mekanlarına sahip, ulaşım yönünden sıkıntı yaşanmayan bir il olarak karşımıza çıkıyor. Eğitim seviyesi yönünden ülkemizin ileri gelen şehirleri arasına giriyor. Eskişehir coğrafyasının kuraklığına inat mesire yerleri, şehrin içerisinden geçen Porsuk Çayı’nda yapılan gondol turları, su aktiviteleri insanları gezmek için de bu şehre çekiyor. Eskişehir’e eğitim amaçlı gelenlerin çoğu buradan 1+1 veya 1+0 daire alarak öğrenim hayatı boyunca hem yatırım yapmış oluyor hem de kendi yaşam standardını daha konforlu hâle getirmeyi amaçlıyor. Şehirde sağlık alanları, güvenlik birimleri ve eğitim alanlarının hepsi birbirine yakın. Eskişehir yaşamak, yatırım yapmak, eğitiminizi sağlamak, gezmek ve eğlenmek için ideal bir şehir.

ZİNGAT BANA EV BULBilgilerinizi girin, sizi arayalım Hayalinizdeki evi Zingat bulsun!
Favorilere Ekle
  • Satılık Favori İlanlarım