Şirketimiz ‘in vizyonu ;

Ankara’da emlak danışmanlığı hizmetinde lider olmak;
Kaliteli standartlarda hizmet vererek sektöründe bir marka olmak işte bu vizyon ile hizmet veren Şirketimiz alım-satım konularında bireysel danışmanlık hizmetlerini kusursuz olarak sunmaktadır. Emlak alım - satım ve danışmanlık hizmetlerini günün gelişen ve değişen değerleri üzerinden, yılların vermiş olduğu deneyim ve temel prensip olarak benimsediği ilkeli pazarlama yöntemleri ile yürütmekte, gayrimenkul alım-satımı ve kiralama sonrası gerekli tüm hukuki düzenlemelerin eksiksiz tamamlanması konusunda göstermiş olduğu titizlik neticesinde müşterilerinin vazgeçilmez adresi olmuştur. Şirketimizin Hizmetlerinin çalışma sistemi profesyonellik, teknoloji ve eğitim üzerine dayanıyor. Önemle üzerinde durduğumuz bu üç kavram, kuşkusuz kalite ve müşteri memnuniyetine giden yolda yeni kapılar aralıyor.

– Emlak Pazarlama
– Değerleme (Ekspertiz)
– Fizibilite
– Pazar Araştırması
– Emlak Yatırım Danışmanlığı

Evankara Gayrimenkul Ofisi…

Kuruluşundan itibaren kaliteli ve güvenilir hizmeti her zaman ÖN planda tutmayı kendine amaç edinmiştir.
Gayrimenkul komisyonculuğu yanında şubeler açmak ve ortak çalışma noktaları oluşturmak, kurslar ve seminerler düzenlemek şirketin ana hedefleri arasındadır.
Sektörün gelişim sürecine göre tüm üyelerine faydalı olmak
‘DÜNYADA MEKAN’ prensibi ile tüm müşterilerinin hizmetinde olmaktır.

Evankara Ankara Emlak sektörünün gelişmesi ve prestijli bir meslek haline gelmesi için çalışmalarda bulunmakta ve sektörde elde etmiş olduğu bilgi birikimi ve deneyimini çalışma ortaklarıyla paylaşmaktadır.

AMAÇ Evankara Emlak olarak amacımız modern çalışma sistemi ve ilkeleriyle ülkemizin gerek ekonomik gerekse çağa uyum sağlama boyutunda Emlak Sektörünün önemli temsilcilerinden birisi olarak ileri seviyeye getirmektir.

DOĞRULUK

DÜRÜSTLÜK

&

GÜVENİLİRLİK temel ilkemizdir.

Tüm bunların doğal sonucu olarak bilgi ve bilginin paylaşımında personel, müşteri ilişkisi gibi konularda ve hepsinin bütünü olan hizmette sınırsızlığı ve mükemmeli yakalamayı kendimize düstur edindik.

Emlak işini evrensel platforma taşıyan Ev Ankara Emlak Müşavirliği konusunda bilgi iletişimini, çağın gereksinimlerinin başında gelmekte olan “hızlı ve sağlıklı” bilgi aktarımını sağlamaktır.
İşinde uzman ve profesyonel, sertifikalı Emlak danışmanları yetiştirmeyi amaçlamış ve bu bilgi ve tecrübe ağını adım adım şehirler, hatta ülkeler arası bir ortama taşımayı hedeflemiştir.

Neden Evankara Emlak ile çalışmalıyım?

Güven Tecrübe Kurumsal yaklaşım Sertifikalı emlak danışmanları Teknoloji kullanımı Doğru ekspertiz Hızlı sonuç Hukuksal danışmanlık Anahtar teslim inşaat ve mimarlık hizmetleri Müşterilerimiz Bizi Anlatıyor.