Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Eyüpsultan Kiralık Daire

(312 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
100 m² Kira Aralığı1.662 - 2.770 TL/m²
15,07 Yıl
1.500 TL
EYÜP ÇIRÇIR'DA KİRALIK 2+1 DAİRE
Öztürk Kızıl
Çırçır, Eyüpsultan
2+1
10.10.2019
90 m²
9.000 TL
Göktürk Cityside'tan Kemerbahçe Sitesinde 4+1 Daire
Çiğdem Naseh
Göktürk Merkez, Eyüpsultan
4+1
Bugün
240 m²
8.750 TL
Göktürk Kemerhill Sitesinde 3+1 Kiralık Daire
Göktürk Merkez, Eyüpsultan
3+1
4Gün Önce
230 m²
18.000 TL
Göktürk Kemerhill Sitesinde EŞYALI 3+1 Kiralık Daire
Göktürk Merkez, Eyüpsultan
3+1
4Gün Önce
230 m²
4.800 TL
Göktürk Te 3+1 Sitede Şahane Çatı Dubleksi Kiralık Daire
Özkan Özcan
Göktürk Merkez, Eyüpsultan
3+1
2Gün Önce
190 m²
4.250 TL
YESHİLL SİTESİ 3+1 BAHÇE KATI DAİRE snowboard'dan
Gül Yalçın
Göktürk Merkez, Eyüpsultan
3+1
4Gün Önce
175 m²
1.400 TL
EYÜP ÇIRÇIR'DA KİRALIK 2+1 DAİRE
Öztürk Kızıl
Çırçır, Eyüpsultan
2+1
10.10.2019
90 m²
1.100 TL
EYÜP ÇIRÇIR'DA KİRALIK 2+1 DAİRE
Öztürk Kızıl
Çırçır, Eyüpsultan
2+1
9.10.2019
85 m²

Eyüpsultan Kiralık Daire Fiyatları

İstanbul şehrinde kiralık daire fiyatları Akşemsettin bölgesinde 1.198 TL'den başlayarak, Göktürk Merkez taraflarında 2.572 TL'ye kadar yükselmektedir.

Standart bir 3+1 dairenin Eyüpsultan geneli ortalama fiyatı 2.257 TL iken, 1+1'lik evlerde ve stüdyolarda 2.206 TL'ye kadar inebilir. Fiyatlar son 1 yılda %10,05, son 10 yılda ise %150.4 artış göstermiş, ortalama kira dönüşü süresi 15 yıl olarak görülmüştür.

Eyüpsultan Kiralık Evlerin Bölge Fiyatları

Eyüpsultan şehrinde satılık ev fiyatlarına, en çok ilana sahip 3 ilçeye göre bakarsak:

Eyüpsultan Toplu Konut / Proje Fiyatları

Son dönemde Eyüpsultan şehrinde yapılan ve fiyatlarına ulaştığımız 5 örnek projenin fiyat ortalaması:

Eyüp kiralık daire
Eyüp kiralık daire seçenekleri arasında, istediğiniz özellikte ve lokasyonda uygun fiyatlara sahip kiralık daireler bulabilirsiniz. En doğru seçim için ilanlara göz atmanız yeterli.
İstanbul’un gizem dolu ilçelerinden biri olan Eyüp, tarihi dokusu ve mistik havası ile kendine hayran bırakıyor. İlçenin bu özelliği sayesinde ilçe halkı bu bölgede yaşamaktan vazgeçemiyor.
Eyüp’te daire kiralamak avantajlı mı?
Eyüp, İstanbul’un Avrupa yakasında olmanın yanı sıra Fatih, Zeytinburnu, Beyoğlu, Kağıthane ve Şişli gibi şehrin kilit noktalarına komşu konumunda. İlçe genellikle orta gelir seviyesine sahip olan kişiler tarafından tercih edilmesi nedeni ile kiralık daireler İstanbul genelindeki ortalama fiyatların çok üzerine çıkmıyor. Bu durum özellikle çevre ilçelere iş ya da okul dolayısı ile gidip gelen kişiler için de avantaj sağlıyor.
Metrekare bakımından oldukça geniş bir alana dağılmış olan Eyüp’ün bu özelliği hem Karadeniz’e hem de Haliç sayesinde Boğaz’a komşu olma özelliği kazandırıyor. Eyüp kiralık ev fiyatları da ilçenin büyüklüğü nedeni ile lokasyon farkından dolayı geniş bir aralıkta seyrediyor.
Eski bir tarihi dokuya sahip olan Eyüp bu yapıyı bozmadan modern dünyanın getirdiği yenilikleri de dokusuna titizlikle yerleştiriyor. Bu neden ile ilçede yaşam kalitesinde düşme görülmüyor. Sağlıktan sosyal ve kültürel etkinliklere kadar ilçe halkının gün içerisinde yapabileceği birçok aktiviteye sahip. Tüm bu detaylar bakımından Eyüp kiralık daire seçeneklerini değerlendirmek isteyen kişilerin sayısı her geçen gün artış gösteriyor.
Eyüp’te kiralık daire seçerken nelere dikkat etmek gerekir?
Kökleri oldukça eskilere dayanan Eyüp, huzurlu bir yaşam sürmek isteyenler için pek çok fırsatı içinde barındırıyor. Eyüp kiralık daire alternatifleri incelenmeden önce daireden beklentilerin ne olduğu detaylandırılmalı. Çünkü ilçede mevcut kiralık evler incelendiğinde geniş seçenek aralığı olduğu rahatlıkla fark edilir.
İstanbul’un pek çok noktasında olduğu gibi Eyüp’te de tamamlanan konut projelerinin yanı sıra devam eden marka düzeyinde projeler bulunuyor. Yüksek katlı rezidans tipi dairelerin yanı sıra özellikle ilçenin merkezi olarak kabul gören Göktürk’te dublex seçenekler bulmak mümkün.
Bağımsız dublex daireler kadar çatı katı ya da bahçe katı özelliğine sahip dublex kiralık evler de ilgi gören seçenekler içerisinde. Fakat Göktürk gibi Odayeri, Mimar Sinan, Mithatpaşa ve İhsaniye gibi bölgelerdeki kiralık daireler tercih edilecekse fiyatların Eyüp kiralık ev fiyat ortalamasının çok üzerinde olduğu unutulmamalı. Tüm bunların yanı sıra dairelerden alınan verim de aynı oranda yüksek olur. Bu konutlarda 24 saat güvenlik, kapalı otopark, birden fazla banyo, spor salonları ve havuz gibi özelliklerin dışında beyaz eşyalarında genellikle eksiksiz olduğu dikkate alınmalı.
Eyüp kiralık daire seçeneklerinde bina yalıtımı da seçeceğiniz kiralık daire fiyatlarını artıran bir durumdur. Binanın yaşı ve kiralık dairenin gün ışığının yeterli olup olmaması gibi faktörler de kira fiyatlarının yükselmesinde büyük paya sahip.

Eyüp’te ekonomik kiralık daireler
Eyüp kiralık daire fiyatlarının daha düşük düzeyde olduğu semtler; özellikle nüfusun ağırlık gösterdiği Alibeyköy, Akşemsettin, Çırçır, Yeşilpınar, Düğmeciler, Rami, Cuma ve Karadolap çevresinde sıralanır.
Alibeyköy, otogar sayesinde özellikle sürekli şehir içi yolculuğu yapmak durumunda olanlar için avantaj ve zaman kazandırabilir. İlçe genelinde kiralık dairelerin eşyalı olarak tercihe sunulduğu da sık sık görülür. Bunca seçenek arasında kaybolmamak için kriterlerin tam anlamı ile belirlenmesi gerekir. Yapılan eleme sonrasında daha verimli bir tercih yapılabilir.
Eyüp, kendisini tercih eden misafirlerine, metro, vapur ve karayolu ulaşım ağı ile zengin seçenekler sunar. Bu da hemen her bütçeye sahip pek çok kesimi de kendine çeker.

ZİNGAT BANA EV BULBilgilerinizi girin, sizi arayalım Hayalinizdeki evi Zingat bulsun!
Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım