FerYapı evlenecek çiftlere düğün hediye ediyor

FerYapı evlenecek çiftlere düğün hediye ediyor

Mai Residence Projesi

Bugüne kadar; ‘İstWest’, ‘iTower’, ‘Mai Residence’, ‘Parima Ofis’ ve ‘Premier Kampüs Ofis’ projelerini hayata geçiren FerYapı’, şimdi de evlilik hazırlığında olan çiftlere ‘düğün’ hediye ediyor. FerYapı otellerle işbirliği yaparak geliştirdiği proje kapsamında ‘Mai Residence’dan ev alan çiftlerin düğün masraflarını üstleniyor. Anlaşmalı otel ve balo salonlarında evlenecek çiftlerin ‘Mai Residence’tan ev sahibi olması durumunda Fer Yapı; 1+1 daire alan çiftlerin düğün masraflarının 10 bin TL’sini, 2+1 daire alanların masraflarının 15 bin TL’sini, 3+1 daire alanların masraflarının ise 20 bin TL’sini karşılıyor. 


Yüzde 1 KDV avantajı

Toplam 355 üniteden oluşan ve Adalar manzarasıyla dikkat çeken Mai’de 75.5 m² daireler peşin 342 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor. Mai’de 89 m² 2+1 dairelerin peşin satış fiyatları 398 bin liradan, 149 m² 3+1 dairelerin peşin fiyatları ise 625 bin liradan başlıyor. Yüzde 1 KDV ile de avantaj sağlayan FerYapı, yeni evlenecek olan çiftleri ev sahibi yapıyor.

Hemen oturma imkanı

Site özelliğiyle de dikkat çeken Mai’de 1. bloğun teslimatı yapıldı. 2. blok için belirlenen teslimat tarihi Eylül 2015 olarak planlandı. Bu şekilde sakinlerine hemen oturma ya da kiralama imkanı da tanıyan Mai Residence; fitness salonu, çok amaçlı salon, VIP lounge, kafeler ve mağazalar, concierge hizmetleri, havuz, çocuk oyun alanları, hobi alanları, mini müzik stüdyosu, sinema odası, depo alanları ve her katta kat bahçesi gibi özelliklerle yatırımcının dikkat çekiyor.