G Marin nerede?

G Marin nerede?

G Marin Projesi

Maryapı’nın Anadolu Yakası’nda gerçekleştirdiği ilk konut projesi G Marin projesi yeniden değer kazanmakta olan Bayramoğlu bölgesinde yer alıyor.G Marin managed by Divan, Türkiye’nin en önemli sanayi bölgelerine olan yakınlığıyla dikkat çeken Bayramoğlu’nda hayata geçiyor. Proje ayrıca, İzmit Körfez Köprüsü projesi, Bayramoğlu Marina projesi ve Marmaray – Hızlı Tren buluşma noktası gibi önemli ulaşım imkânlarına da oldukça yakın bir konumda yer alıyor.


Toplam 556 daire 

G Marin managed by Divan 35 bin metrekare alan üzerinde 15 bloktan oluşuyor. 200 dairesi ilk etapta olmak üzere projede toplam 556 konut bulunuyor. 33 ila 215 metrekare aralığında daire büyüklüklerine sahip projede 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve dubleks konut seçenekleri yer alıyor. 5 katlı ve birbirinden uzak blokları ve deniz manzaralı teraslarıyla dikkat çeken projede, sauna, fitness salonu ve havuzların bulunduğu iki sosyal tesis ile geniş yürüyüş parkurları yer alıyor. 

Plaja 4 dakika uzaklıkta

Sabiha Gökçen Havalimanı’na 13 dakika, Marmaray’ın Bayramoğlu istasyonuna 3 dakika, D 100 Karayolu’na 3, - Eskihisar – Topçular’a 8 dakika, TEM’e 5 dakika mesafede yer alan G Marin Managed by Divan, planlanan Körfez – İzmir Otoyoluna bağlantı köprüsüne 15, yine planlanan Bayramoğlu Marina’ya 4 dakika mesafede bulunuyor. Bayramoğlu plajları ise sadece 4 dakikalık uzaklıkta.