1967 yılında doğdum. Bütün öğrenim hayatım boyunca Ankara'da yaşadım. O.D.T.Ü. İşletme Bölümü'nden 1989 yılında mezun olduktan sonra evlenip İstanbul'a taşındım. 9 yıl Koçbank'ta çalıştım. Şube Müdür Yardımcısı iken bankacılık kariyerime son verdim. Daha sonra Wincor-Nixdorf ve FED Training'de Satış Müdürlüğü yaptım.

Her biri kendi sektöründe öncü konumda olan şirketlerde çalıştıktan sonra, 2004 yılında, kurumsal pazarlama anlayışım ve hareketli yaşam tarzıma uygun olduğunu düşündüğüm ve yine kendi sektöründe öncü bir kuruluş olan RE/MAX'te çalışmaya başladım. RE/MAX'in uluslararası bir şirket olmasının getirdiği profesyonel hizmet anlayışını Türkiye'de uygulayarak Gayrimenkul Sektöründe sizlere layık olduğunuz kusursuz hizmeti vermek en büyük amacım….

Bir oğlum var. Onunla vakit geçirmeyi, tenis oynamayı, yüzmeyi, futbol maçlarını izlemeyi, müziği, gezmeyi, araba kullanmayı ve dans etmeyi çok seviyorum. Ralli kurslarına katıldım. Profesyonel dans dersleri (Latin) alıyorum. Bazı sosyal klüplere üyeyim. Hayatı dolu dolu yaşamayı çok seviyorum.

Tüm çalışma hayatım boyunca hep kendi işimi yapma hayalleri kuruyordum. Bu hayalimi RE/MAX çatısı altında gerçekleştirmekle ne kadar isabetli bir karar vermiş olduğumu her geçen gün daha fazla hissediyorum. Ayrıca, her zaman insanın severek yaptığı işe çok şey katacağına inanmışımdır. Bunu da, şu an kendime ve çevreme ispatladığımı görmek beni çok mutlu ediyor.

Hayatınızdaki önemli kararlardan biri olan gayrimenkul almak, satmak, kiralamak konusunda danışmanınız olarak her zaman yanınızdayım..