Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Gaziantep Kiralık Dükkan / Mağaza

(60 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
100 m² Kira Aralığı719 - 1.199 TL
15,79 Yıl
1.850 TL
ASİL GAYRİMENKULDEN CADDE ÜZERİNDE KİRALIK İŞYERİ
Asil Gayrimenkul & Yatırım Danışmanlığı
Bülbülzade, Şahinbey
Bugün
155 m²
3.250 TL
GAZİANTEP İNCİLİPINAR'DA KİRALIK DÜKKAN
Fatoş Kupal
İncili Pınar, Şehitkamil
5gün önce
121 m²
5.500 TL
KİRALIK GÜZEL KONUMDA DÜKKAN
Fatih Demirkan
Pancarlı, Şehitkamil
5gün önce
150 m²
6.000 TL
ORDU CADDESİ BACALI ASANSÖRLÜ İŞYERİ
Metin Negüzel
Kavaklık, Şahinbey
2gün önce
270 m²
4.000 TL
TRAMVAY YOLU KİRALIK KUPON DÜKKAN HASTENE YAKINI
Metin Negüzel
Değirmiçem, Şehitkamil
6gün önce
65 m²
2.200 TL
GAZİANTEP KARATAŞ KİRALIK İŞ YERİ
Hüseyin Tekin
Güneykent, Şahinbey
14.9.2019
190 m²
1.500 TL
ELİS GYO'dan YILMAZLAR MARKET CİVARI 45m2 2 KATLI KİRALIK DÜKKAN
İsmail Abdurrahman Tilkioğlu
Ertuğrulgazi, Şahinbey
7gün önce
45 m²
5.000 TL
BAŞPINAR 2. OSB KİRALIK 2 KATLI İŞYERİ
Ayhan Pekmezoğlu
Başpınar OSB, Şehitkamil
7gün önce
270 m²
1.000 TL
ŞAFAK'tan YEDİTEPEDE 100 m2 KİRALIK İŞ YERİ
Şafak Gayrimenkul Ltd. Şti.
Yeditepe, Şahinbey
3.9.2019
105 m²
1.400 TL
şahinbey aslan plaza karşısında kiralik dükkan
Hanedan Emlak Mehmet
Çağdaş, Şahinbey
28.8.2019
115 m²
Etiketli İlanlar

Gaziantep Kiralık Emlak Endeksi

2003 - 2019 yılları arasında Gaziantep kiralık daire fiyat artışı %84,45 olarak gerçekleşti.

2018 yılında Gaziantep ili genelinde kiralanan 100 metrekarelik bir dairenin ortalama kirası 783,00 TL iken, bu yıl için Gaziantep ili genelinde kiralık daire ortalama fiyatı 850,00 TL oldu.

Gaziantep ili genelinde konut kira fiyatlarındaki artış oranının bir önceki yıla göre değişimi %8,56 artış gösterdi.

Gaziantep kiralık dükkân/mağaza
Gaziantep kiralık dükkân/mağaza ilanları, her ihtiyaca uygun seçenekleri ile hayallerinizdeki işi gerçeğe dönüştürmenize yardımcı oluyor. Dilediğiniz işe sahip olmak için aktif ilanlara göz atmanız yeterli!
Doğunun en nezih şehirleri arasından öne çıkan Gaziantep, kendine has doğası ve turistik değerleri ile yerli yabancı pek çok turistin her yıl uğrak noktası oluyor. Anadolu’nun ilk yerleşim yerlerinden olan bu doğu kenti; Hatay, Kahramanmaraş, Suriye, Osmaniye ve Adıyaman gibi şehirlere oldukça yakın bir konumda yer alıyor. Tarihi geçmişi oldukça köklü olan kent, Kalkolitik çağdan Osmanlı Dönemine kadar pek çok uygarlıktan etkilenmiş. Dolayısıyla bünyesinde pek çok uygarlığa ait tarihi eserlere rastlayabilmek mümkün.
Büyükşehir statüsünde olan metropol kent Gaziantep’te ticaret ve sanayileşme çalışmaları pek çok kişiye yeni iş sahaları açıyor. Bu iş hacmine bağlı olarak Gaziantep kiralık dükkân/mağaza seçenekleri de her geçen gün artış gösteriyor. Siz de iş durumunuza uygun dükkân veya mağazayı tercih ederek yepyeni bir işe sahip olabilirsiniz.
Gaziantep’te kiralık mağaza ararken nelere dikkat etmelisiniz?
Kültür ve turizm başkenti olarak bilinen Gaziantep’te arayacağınız kiralık dükkânlar için öncelikle beklentilerinizi kesinleştirmeli ve ona göre kendinize bir yol haritası çizmelisiniz. Örneğin: Ürün tedarikçilerinize, bayilerinize ve iş ortaklarınıza yakın bir kesimden dükkân kiralamak işinizi daha aktif şekilde yürütmenize yardım edecektir.
İş yerinin büyüklüğünü ve kira fiyatını da mutlaka araştırın. Kiralık mağaza seçeneklerinin aynı zamanda toplu taşıma araçlarına olan yakınlığına ve ücretsiz park imkanına sahip olmasına da dikkat edin.
Gaziantep’te okullara yakın kiralık dükkân/mağazalar nerede?
Şehrin bünyesinde hem devlet okulları hem de kolej tipi özel eğitim kurumları faaliyet gösteriyor. Oğuzeli, Şehitkamil ve Şahinbey şehrin en çok okul bulunan ilçelerinin başında geliyor. Gaziantep merkeze oldukça yakın kesimde bulunan bu ilçelerde hareketli bir yaşam tarzı ön plana çıkıyor. Üstelik market, hastane, otel, toplu taşıma araçları ve iş merkezleri gibi çeşitli olanaklar da bulabilmek mümkün. Kiralık dükkânlar ise dükkanların iç cephesine ve lokasyonuna karşılık gayet uygun fiyatlar da seyrediyor. Bu gelişmeye açık ilçelerde Gaziantep kiralık dükkân/mağaza seçeneklerini inceleyerek kendi işinize uygun mekânı kolayca belirleyebilirsiniz. Ayrıca Karkamış, İslahiye, Yavuzeli, Nurdağı, Nizip ve Araban ilçelerinde de yine MEB’e bağlı olan ve özel eğitim kurumu olarak çalışma gösteren farklı okullar mevcut.

Neden Gaziantep’te dükkân/mağaza kiralamalısınız?
Büyükşehir statüsünde olan Gaziantep, tarihi dokusu ve ticari anlamda sunduğu geniş iş olanakları ile her geçen gün gelişme gösteren kentlerden bir tanesi. Doğunun güzellik abidelerinden olan şehir, tarihi ve doğal güzelliklerinin yanı sıra GAP projesiyle de yenileşmeye ve gelişmeye devam ediyor. Hatta bu proje sayesinde çevresindeki Diyarbakır, Adıyaman ve Mardin gibi komşu illeri de ekonomik anlamda etkisi altına alıyor. Ayrıca hizmete giren otoyolu sayesinde Türkiye’nin hemen hemen her noktasına karayolu ile rahat bir ulaşım imkânı tanıyor.
Antik kentleri, kaleleri, hanları, hamamları, camileri, kiliseleri ve mesire alanları ile gelen tüm turistlerde etkileyici bir intiba bırakıyor. Turizm merkezi olarak nitelendirilen kentte Gaziantep kiralık dükkân/mağaza ilanları bu alt yapı yatırımlarına bağlı olarak olumlu bir artış gösteriyor. Dolayısıyla kentin hem merkezi hem de çevre ilçelerinde tercihlerinize uygun birbirinden farklı dükkân veya mağaza alternatiflerini görebilirsiniz. Her bütçeye uygun Gaziantep kiralık dükkân/mağaza bulunabilir.

ZİNGAT BANA EV BUL

Bilgilerinizi girin, sizi arayalım
Hayalinizdeki evi Zingat bulsun
Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım