Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Gebze Satılık Daire

(426 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
100 m² Satış Aralığı163.634 - 272.724 TL/m²
20,44 Yıl
264.000 TL
Gebze barış mah 2+1 arakat daire uygun fiyat geniş ev
Halil İbrahim Karaca
Barış, Gebze
2+1
5Gün Önce
110 m²
290.000 TL
ÖZ-KA Gebze Güzeller'de Satılık Daire
Güzeller, Gebze
3+1
4Gün Önce
122 m²
875.000 TL
GEBZE ÇAYIROVA DA LÜXS KONFORLU 4+1 DUB. SATILIK DAİRE
Turgut Danacı
Cumhuriyet, Gebze
4+1
16.1.2020
385 m²
315.000 TL
Gebze İnönü'de Satılık Dubleks
İnönü, Gebze
4+1
13.1.2020
175 m²
245.000 TL
KÖŞKLÜÇEŞME MAHALLESİNDE SATILIK DUBLEKS
Dilan Güldere
Köşklü Çeşme, Gebze
2+1
6.1.2020
92 m²
379.000 TL
Gebze Eskidji Gayrimenkul'den OsmanYılmaz Mah. Satılık 3+1 Daire
Fatih Bağtaş
Osman Yılmaz, Gebze
3+1
Dün
135 m²
364.000 TL
Gebze barış mah 5+1 dubleks iki aile yaşayabilir
Halil İbrahim Karaca
Barış, Gebze
5+1
5Gün Önce
240 m²
549.000 TL
Gebze Eskidji'den Hacı Halil'de Satılık 3+1 Lüks Daire
Fatih Bağtaş
Hacıhalil, Gebze
3+1
Dün
129 m²
285.000 TL
KOCAELİ GEBZE MEVLANA SATILIK DUBLEKS 5+1
Ekrem Kaptan
Mevlana, Gebze
5+1
4Gün Önce
235 m²
245.000 TL
BEŞEVLERDE 2+1 ARAKAT DAİRE
Bülent Önal
Barış, Gebze
2+1
Bugün
90 m²

Gebze Satılık Daire Fiyatları

Kocaeli şehrinde satılık daire fiyatları Köşklü Çeşme bölgesinde 214.190 TL'den başlayarak, Hacıhalil taraflarında 282.896 TL'ye kadar yükselmektedir.

Standart bir 3+1 dairenin Gebze geneli ortalama fiyatı 224.742 TL iken, 1+1'lik evlerde ve stüdyolarda 219.610 TL'ye kadar inebilir. Fiyatlar son 1 yılda %-2,30, son 10 yılda ise %149.62 artış göstermiş, ortalama kira dönüşü süresi 21 yıl olarak görülmüştür.

Gebze Satılık Evlerin Bölge Fiyatları

Gebze şehrinde satılık ev fiyatlarına, en çok ilana sahip 2 ilçeye göre bakarsak:

Gebze Toplu Konut / Proje Fiyatları

Son dönemde Gebze şehrinde yapılan ve fiyatlarına ulaştığımız 2 örnek projenin fiyat ortalaması:

Gebze satılık daire
Gebze satılık daire seçenekleri, hem daire sahibi olmak hem de yatırım yapmak isteyenleri ilçeye davet ediyor. Geniş bir fiyat yelpazesindeki satılık evler için ilanlara göz atmanız yeterli…

Tarihi adı Libyssa ya da Dakibyza olan Gebze, Marmara Bölgesi’nde en büyük ticari ve sanayi merkezlerinden biri olmakla beraber Kocaeli’ye bağlı bir ilçedir. Türkiye’nin en gelişmiş illeri: İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Kocaeli’dir Bu sıralamaya bakarsak Gebze, Kocaeli gibi gelişmişlik sıralamasında ön sıralarda olan bir ilin ilçesidir.
Kocaeli ve Gebze’yi de kapsayan Bitinya Krallığı’na ait, antik Bitinya bölgesinde yer alan Gebze’nin tarihi çok eskiye dayanır. Asya ve Avrupa kıtalarının son derece önemli ticari ve geçiş bölgesidir. Ünlü Kartacalı Komutan Hannibal, tarihin bir bölümünde burada yaşamıştır. Yine Hannibal’ın mezarı Gebze’de bulunmaktadır. Evliya Çelebi’nin Seyahatnamesi’nde bahçeli ve güzel evleriyle yer almıştır Gebze.

Gebze satılık daire seçeneklerine yatırım yapmak için 3 neden
Gebze satılık daire almak isteyen yatırımcılarına en az 3 nedeni rahatlıkla sunabilir. Bunlardan ilki; Gebze’nin İstanbul’a yakın olmasıdır. İstanbul ve Gebze arası ulaşım için kolaylıkla vasıta bulunmaktadır. Ayrıca 3. Boğaz Köprüsü bağlantı yolları Gebze’den geçmektedir.
İkinci neden, her geçen gün gelişme ve büyüme kaydeden ilçede arsa, ev gibi yatırım araçlarının gün geçtikçe daha da fazla değerlenmesidir. Bu anlamda Gebze satılık daire seçenekleri gayrimenkul piyasasında değer kazanmaya devam etmektedir. Ve konum avantajı yakalayarak yatırım yapmış kişilerin yüzünü güldürmektedir.
Üçüncü neden ise; Gebze ve çevresine yatırım ve iş imkânı sağlayacak, hayata geçirilmiş ve geçirilecek olan projelerin olmasıdır. Gebze satılık daire almak isteyenler için başlıca bu 3 nedeni sunsa da aslında satılık ev almak için Gebze’nin çok daha fazla özelliklere sahip olduğunu görebiliriz. Bunlardan bir diğeri de hiç şüphesiz Gebze satılık daire fiyatlarının her bütçeye göre şekillenmesi ve çok geniş bir yelpazede yatırımcıya seslenmesidir.

Gebze’de satılık daire alırken nelere dikkat etmeli?
Hayatınızda vereceğiniz en hayati kararlardan biridir ev satın almak. O açıdan bu önemli karar alma aşaması için zaman ayırmalı ve iyi bir araştırmacı olmalısınız. Bunun yanı sıra; alacağınız kararın ciddiyeti sebebiyle kendinize sorular sormalısınız. O kadar çok alternatif satılık daireler ile karşılaşacaksınız ki; bir noktada aklınız karışabilir. Bu açıdan bir liste yapmalısınız. Bu listeyi şu soruları yazarak hazırlayabilirsiniz: “Bu evi neden satın almak istiyorum? Bu evi satın alırken önceliklerim ve elbette bütçem nedir? “ Bu gibi sorular doğru satılık ev bulmanızda size yardımcı olacaktır.

Gebze’nin gezilebilecek kültürel ve turistik yerleri.
Gebze’de gezebileceğiniz birçok kültürel ve turistik yerler mevcuttur bunların bazıları şunlardır:
İlk olarak Osman Hamdi Bey Müzesi’ni sayabiliriz. Gebze- Eskihisar köyü ise, Birinci Dünya Savaşı’nda önemli kararların alındığı, birçok önemli şahsiyeti ağırlayan tarihi bir mekan olarak öne çıkar. İki kattan müteşekkil ahşap bir yapı olan bu ev 1966 senesinde Kültür Bakanlığı’nca kamulaştırılmış bulunmaktadır. Tarihe şahitlik etmek isteyenler için mutlaka görülmesi gereken bir yerlerden biridir. Bir diğer yapı ise; Eskihisar Kalesi’dir. Bizans döneminden günümüze ulaşmış bir tarihi yapıdır. Ballıkayalar Doğa Parkı ise 1994 senesinde milli park ilan edilmiş olup korumaya alınmış, muhteşem doğa güzelliklerine sahip bir parktır. Gebze’ye bağlı Ballıkayalar milli parkı, harika manzarası, dere, şelale ve göletleriyle size huzur verecek yerlerden biridir. Bunlarla beraber, Gebze tarihi camileri ve hamamlarıyla da ilgi çeken tarihi yapılara sahiptir.
Son olarak; Gebze Teknik Üniversitesi İstanbul ve Kocaeli istikametlerinden üniversiteye kadar gelen toplu taşım araçlarıyla kolaylıkla ulaşılabilir bir yerleşkede bulunmaktadır.ZİNGAT BANA EV BULBilgilerinizi girin, sizi arayalım Hayalinizdeki evi Zingat bulsun!
Favorilere Ekle
  • Satılık Favori İlanlarım