Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Gemlik Kiralık Daire

(68 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
100 m² Kira Aralığı555 - 925 TL/m²
20,03 Yıl
800 TL
Gemlik Osmaniye'de Kiralık Daire
Şenol Köksal
Osmaniye, Gemlik
3+1
20.2.2020
140 m²
700 TL
Gemlik Osmaniye'de Kiralık Daire
Şenol Köksal
Osmaniye, Gemlik
2+1
20.2.2020
95 m²
700 TL
Gemlik Osmaniye'de Kiralık Daire
Şenol Köksal
Osmaniye, Gemlik
2+1
15.2.2020
90 m²
1.250 TL
GEMLİK 'DE 2+1 BAKIMLI KİRALIK DAİRE
Dr. Ziya Kaya, Gemlik
2+1
Bugün
110 m²
1.000 TL
Gemlik Cumhuriyet'te Kiralık Daire
Sebahattin Demir
Cumhuriyet, Gemlik
3+1
2Gün Önce
180 m²
1.200 TL
Gemlik Cumhuriyet'te Kiralık Daire
Sebahattin Demir
Cumhuriyet, Gemlik
3+1
2Gün Önce
140 m²
1.000 TL
Gemlik Cumhuriyet'te Kiralık Daire
Sebahattin Demir
Cumhuriyet, Gemlik
3+1
7Gün Önce
145 m²

Gemlik Kiralık Daire Fiyatları

Bursa şehrinde kiralık daire fiyatları Küçükkumla bölgesinde 635 TL'den başlayarak, Cumhuriyet taraflarında 795 TL'ye kadar yükselmektedir.

Standart bir 3+1 dairenin Gemlik geneli ortalama fiyatı 762 TL iken, 1+1'lik evlerde ve stüdyolarda 745 TL'ye kadar inebilir. Fiyatlar son 1 yılda %8,28, son 10 yılda ise %92.75 artış göstermiş, ortalama kira dönüşü süresi 20 yıl olarak görülmüştür.

Gemlik Kiralık Evlerin Bölge Fiyatları

Gemlik şehrinde satılık ev fiyatlarına, en çok ilana sahip 2 ilçeye göre bakarsak:

Gemlik Toplu Konut / Proje Fiyatları

Son dönemde Gemlik şehrinde yapılan ve fiyatlarına ulaştığımız 2 örnek projenin fiyat ortalaması:

Gemlik kiralık daire

Bursa ilinin Güney Marmara kıyısındaki ilçesi Gemlik kiralık daire seçenekleri ile size göz kırpıyor.

Gemlik ilçesi doğu kıyısıyla bir liman kentidir. Marmara Denizi’nin en sakin kıyısında bulunur. Bursa şehir merkezine 32 km’dir. Güneyinde Orhangazi, Yıldırım, Kestel, güneybatısında Mudanya, doğusunda Yenişehir ve Orhangazi, kuzeyinde ise Yalova ili sınırları bulunur. Kuzey kısmının körfeze dönük tarafında dağlık bir arazi bulunur. Dağların arasında çok sayıda ova vardır. Bu ovaların en büyükleri Engürücük ve Gemlik ovalarıdır. İlçede ılıman Akdeniz iklimi etkisini gösterir. Ancak Karadeniz iklimine geçiş özelliği de vardır. İlçenin topraklarının tamamına yakını verimlidir. Tarım ve sebzeciliğe elverişlidir. Ayrıca zeytinlik sahası oldukça geniştir. Gemlik MÖ 1300 yıllarında kurulmuştur.

Neden Gemlik kiralık daire seçeneklerini değerlendirmelisiniz?
Ülkemize giren ve ülkemizden çıkacak birçok ürün burada yüklenir ya da buradan indirilir. Bursa ili ve Bursa’ya yakın illerde üretilen sanayi ve tarım ürünler Gemlik limanı üzerinden ihraç edilir. Marmara bölgesindeki hızlı sanayileşme ve denizyolu taşımacılığı Gemlik ilçesine yansımıştır. Bursa, İstanbul ve İzmit kesişimindeki bir lojistik üs gibidir. Ülkemizin 4. büyük serbest bölgesi Gemlik ilçesinde bulunur. Ticaret sayesinde sürekli göç alan ve gelişme sağlayan bir ilçe olması kiralık daireler bakımından hareketli bir pazara sahip olmasını sağlar. İlçe merkezi kıyı kesminde yoğun bir yapılaşma vardır. Deniz kıyısında ve doğal bir alanda kiralık evler bulabilirsiniz. 1+1’den 4+1’e kadar geniş konsept seçeneklerine, Gemlik kiralık daire arayışınız sırasında ulaşabilirsiniz. Bursa ilinin merkez ilçelerinden sonra en kalabalık ilçelerinden biridir. Ayrıca Gemlik belediyesi doğal alanların korunması ve halkın hizmetine açılmasına büyük önem vermektedir. Doğal alanların korunması sanayinin olumsuz yanlarının ilçede hissedilmemesini sağlar. Gemlik kiralık daire arıyorsanız genç yaşta apartmanlardan daha eski yapılara kadar, geniş bir yaş grubundan seçim yapabilirsiniz. Ayrıca Gemlik ilçesi kira ücretleri Bursa ilinin ortalamasına göre daha uygundur. Apartman, site ve rezizdans gibi birçok daire seçeneğine ulaşmanız mümkündür. Gemlik sizin bütçenize uygun kiralık daire seçeneklerini sizlerle buluşturur. Ayrıca ilçede zeytin yetiştiriciliği çok yaygındır. Ülkemizin her köşesine ve dünyanın birçok yerine sofralık zeytin Gemlik ilçesinden sağlanır. Birçok meyvenin ve seracılığın çok yaygın olduğu bir bölgedir. Tarımla uğraşan ve aynı zamanda ticaret ve sanayi sektöründe çalışan insanların bir arada yaşadığı bir bölgedir.

Gemlik’te okullar hangi bölgededir?
İlçenin ana caddesi Bursa-Yalova karayolundan ayrılan ve kent merkezinde Çarşı Camiine kadar uzanan İstiklal Caddesidr. Kumla-Armutlu yolu da son yıllarda gelişerek kuzeybatıda Cumhuriyet mahallesinde yeni bir cazibe merkezi ve ana cadde özelliği kazanan bir yerdir. İstiklal Caddesi üzerinde Ticaret ve Sanayi Odası Gazi İlkokulu ve Celal Bayar Anadolu Lisesi bulunur. Atatürk Caddesi üzerinde Kemal Kılıç Ortaokulu ve Umurbey Abdullah Fehmi İlkokulu bulunur. Şehir merkezinde Şehit Cemal İlkokulu, Şükrü Şenol Ortaokulu, Cumhuriyet, 11 Eylül, Namık Kemal ve Çınar İlkokulları bulunur. Mesleki Teknik Anadolu ve Anadolu İmam Hatip Liseleri de ilçe merkezindedir.

Gemlik’te daire kiralarken nelere dikkat etmelisiniz?
Gemlik kiralık daire seçeneklerini değerlendirirken öncelikle yaptığınız işe kolayca ulaşabileceğiniz bir bölgeden daire kiralamalısınız. Ayrıca denize kıyısı olduğu için ilçenin birçok yerinde deniz manzarası bulunur. Deniz manzarasını değerlendirebilirsiniz. Gemlik ticaret limanı olduğun için ara caddelerden daire kiralamanız evinizin yakınında bir yoğunluk olmasını engelleyecek ve daha uygun fiyatlı daire kiralamanızı sağlayacaktır. Ayrıca Gemlik deprem bölgesi olduğu için; deprem yönetmeliğine uygun binaları tercih etmeli ya da bina etüdünün yapılmış olmasına dikkat etmelisiniz.

 

ZİNGAT BANA EV BULBilgilerinizi girin, sizi arayalım Hayalinizdeki evi Zingat bulsun!
Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım