Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Gemlik Satılık Daire

(172 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
100 m² Satış Aralığı133.428 - 222.380 TL/m²
20,03 Yıl
235.000 TL
KÜÇÜKKUMLA MAHALLESİ'NDE FULL DENİZ MANZARALI SATILIK 2+1 DAİRE
İbrahim Çavuş
Küçükkumla, Gemlik
2+1
7.2.2020
115 m²
280.000 TL
KURŞUNLU'DA 2+1 ARAKAT SIFIR SATILIK DAİRE !
Tayfun Sarıbademler
Kurşunlu, Gemlik
2+1
Bugün
85 m²
147.000 TL
CB CLASS GEMLİK MERKEZDE SATILIK 3+1 ARAKAT DAİRE
Eşref Dinçer, Gemlik
3+1
2Gün Önce
115 m²
115.000 TL
Gemlik Osmaniye'de Satılık Daire
Şenol Köksal
Osmaniye, Gemlik
2+1
6Gün Önce
90 m²
650.000 TL
Sakin ortamı sevenlere Dublex
Şenol Köksal
Cumhuriyet, Gemlik
6+1
7Gün Önce
190 m²
215.000 TL
CANYAP'TAN GEMLİK HAMİDİYE'DE 3+1 DAİRE ..
Canyap Yapı Malzemeleri
Hamidiye, Gemlik
3+1
13.2.2020
145 m²

Gemlik Satılık Daire Fiyatları

Bursa şehrinde satılık daire fiyatları Hamidiye bölgesinde 145.756 TL'den başlayarak, Küçükkumla taraflarında 190.210 TL'ye kadar yükselmektedir.

Standart bir 3+1 dairenin Gemlik geneli ortalama fiyatı 181.094 TL iken, 1+1'lik evlerde ve stüdyolarda 176.959 TL'ye kadar inebilir. Fiyatlar son 1 yılda %10,72, son 10 yılda ise %139.01 artış göstermiş, ortalama kira dönüşü süresi 20 yıl olarak görülmüştür.

Gemlik Satılık Evlerin Bölge Fiyatları

Gemlik şehrinde satılık ev fiyatlarına, en çok ilana sahip 2 ilçeye göre bakarsak:

Gemlik Toplu Konut / Proje Fiyatları

Son dönemde Gemlik şehrinde yapılan ve fiyatlarına ulaştığımız 2 örnek projenin fiyat ortalaması:

Gemlik satılık daire
Gemlik satılık daire seçenekleri, yatırımcılara ve ev sahibi olmak isteyenlere yepyeni avantajlar sunuyor. Amacınız ne olursa olsun; detaylı bir araştırma ile, satılık daireler arasından kendinize ve bütçenize uygun bir ev bulabilirsiniz.
Gemlik, Marmara kıyısında yer alan Bursa iline bağlı bir ilçedir. Bursa'nın limanı olan Gemlik, ilin merkezi ilçeleri arasında yer alır. Bölgeye iklim olarak Akdeniz ikliminin Marmara tipi hakimdir. İlçe merkezinde bulunan nüfusun büyük çoğunluğu ticaret ile uğraşmaktadır. Tuzlu zeytin, yağ ve sabun ticaret öğelerinin başında yer almaktadır. Gemlik'te bulunan bereketli topraklar sayesinde tarım oldukça gelişmiştir. Bölgede en çok zeytin üretimi yaygındır. Türkiye'nin ilk konserve fabrikasının bu bölgede yer almasından dolayı konserveciliğin gelişmesine paralel olarak sebzecilik de gelişim göstermiştir. İlçenin önemli gelir kaynaklarından birisi de balıkçılıktır. Körfez sularında her türlü balığa rastlamak mümkündür. Bölgede eskiden kışları yoğun kar yağışı görülürken günümüzde kar yağışı oranı azalmıştır.
Gemlik satılık daire seçeneklerini değerlendirirken nelere dikkat etmeli?
Her yerde olduğu Gemlik'te de satılık daire alırken bazı temel noktalara dikkat etmelisiniz. Ancak satın alacağınız evin merkezi bir konumda olması öncelikli tercihiniz arasında olsun. Evin markete, ulaşım araçlarına ve okula yakın olması yaşam kalitenizi artıracaktır. Evi kredi seçeneği ile satın alacaksanız, evin krediye uygun olup olmadığını ilgili bankayla konuşarak öğrenebilirsiniz. Kısıtlı bütçe olanaklarına sahip iseniz, Gemlik satılık daire fiyatları açısından uygun olan bölgelere yönelmelisiniz. Evin güneş alma durumu ve cephesi dikkat etmeniz gereken bir başka husustur. Fazla güneş almayan bir evde boğuk bir hava hakim olur. Ayrıca bu tarz evlerde kışın ısınma konusunda sorun yaşayabilirsiniz. Son olarak evin eski olmamasına ve tadilat gerektirmemesine dikkat edin. Böylelikle tadilat için ekstra para harcamak zorunda kalmazsınız.
Gemlik satılık daire fiyatları uygun mu?
Gemlik satılık daire fiyatları geniş bir yelpazede çeşitlilik göstermektedir. Derinlemesine bir araştırmayla bütçenize en uygun satılık evleri belirleyebilirsiniz. Yeni Mahalle ve Halitpaşa Mahallesi taraflarında uygun fiyatlı satılık evlere rastlamanız daha olasıdır. Kurşunlu Cumhuriyet Mahallesi ve Küçükkumla Siteler Mahallesi daha popüler ve merkezi bir bölge olduğundan; buralarda daha yüksek fiyatlı satılık evlere rastlayabilirsiniz.
Gemlik'te evimi kolayca kiraya verebilir miyim?
Gemlik nüfus yoğunlu ile dikkat çeken bir ilçedir. Bu nedenle evinizi kolayca kiraya verebilirsiniz. Tabii evin konumu kiraya verme hızınızı etkileyecek bir faktördür. Ne kadar merkezi bir konumda ev alırsanız kiraya verme hızınız da aynı oranda artacaktır. Gemlik; tatil amacı ile gelen ziyaretçilerine de kapsını açar. Denize yakın bölgelerde satılık ev seçeneklerini değerlendirirseniz; evinizi sezonluk kiraya vererek de gelir elde edebilirsiniz.
Neden Gemlik'te daire satın almalısınız?
Gemlik yepyeni projelerle emlak sektörünün hareketlendiği bir ilçedir. Gelişen şehircilik anlayışı ile yenilenen Gemlik; depreme dayanıklı yepyeni evleriyle de güven vermeye başlamıştır. Bu noktada farklı bölgelerde değer kazanan satılık evler; yatırım yapmak ve orta - uzun vadede kar etmek isteyen yatırımcılara göz kırpar.
Gemlik hem merkezi bir konuma sahiptir hem de turistik bir yerdir. Ayrıca doğasıyla da ön plana çıkmaktadır. Bu özellikleri ile yaşamak için tercih edilebilecek güzel yerler arasındadır.
Son olarak, Gemlik'te şehir içi ulaşım minibüs ve otobüslerlerle sağlanmaktadır. Ayrıca deniz otobüsü ile de ulaşım kolaylıkla sağlanabilir. Bu da bölgenin ulaşım açısından geliştiğine işarettir.
Gemlik hakkında genel bilgi
Gemlik, turizm alanında 1. derecede turistik kimliğe sahiptir. Umurbey kasabasında yer alan Celal Bayar Vakfı'na ait olan kütüphane ve müze, bunların yanında Celal Bayar'ın anıt mezarı dikkat çeken yerlerdir. Gemlik sosyal açıdan birçok etkinliğe ev sahipliği yapmaktadır. Gemlik Zeytin Festivali ve Gemlik Uluslararası Karate Turnuvası düzenlenen etkinliklerin arasında yer alır.

 

 

ZİNGAT BANA EV BULBilgilerinizi girin, sizi arayalım Hayalinizdeki evi Zingat bulsun!
Favorilere Ekle
  • Satılık Favori İlanlarım