GENÇ MNG GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI

Doğru yatırım yapmaya ne dersiniz?

Bunun için doğru adrestesiniz GENÇ MNG ailesi sizlere yenilikçi ve kaliteli hizmet vermek için yanınızda, gün geçtikçe değerlenen ve büyükşehirin yeni planlamarı arasında yer alan Çatalca bölgesindeki yatırımlarınıza GENÇ MNG GÜVENCESİYLE DANIŞMANLIK YAPMAKTAN MUTLULUK DUYARIZ. SİZİN MUTLULUĞUNUZ BİZİM GURURUMUZDUR...
Çatalca’nın en büyük avantajı İstanbul’un gelişim güzergâhında olan ilçelerinden biri olmasıdır. Bu güzergâhtaki Beylikdüzü, Esenyurt gibi ilçeler sırasını Çatalca, Silivri, Büyükçekmece, Arnavutköy gibi ilçelere bırakmış durumda. Bu nedenle Çatalca yatırımcılara göz kırpıyor.
Şu an merkezi bölgelere göre fiyatının daha uygun olması Çatalca’yı cazip kılan diğer etmenlerden biri. Çatalca’da her bütçeye uygun arsa bulmak mümkün olabilmektedir. Çatalca’da güzel konumlu bir arsaya verilecek parayla, merkezi bir yerden aynı özelliklere sahip bir arsa alınamayacak olması yatırımcıları Çatalca’ya yönlendirmiş durumda. Çatalca’nın depreme dayanıklı ve riskin en az olduğu bölgelerden biri olması da yatırımların bu bölgeye kaymasının sebeplerinden biri olarak görülmektedir. Çatalca şu an yapımı devam eden ve yapılması planlanan birçok projenin alanı. Bu da Çatalca’yı yatırımcıların gözünde çok değerli bir konuma getiriyor. Geniş ve düzlük arazileri sayesinde projelerin uygulanabilirliği açısından oldukça elverişli bir konuma sahip olan Çatalca için her geçen gün yeni projeler gündeme gelmektedir.
GELİN SİZE ‘’ YENİ İSTANBUL’’ UN ‘’ ÇILGIN PROJELERİNİ ‘’ ANLATALIM.
3. BOĞAZ KÖPRÜSÜ yolu ve KUZEY MARMARA Otoyola çok yakın yeni yapılacak YAT LİMANI, HAVA ALANI, KANAL İSTANBUL, 2 ÜNİVERSİTE, LOJİSTİK, SANAYİİ VE NEW İSTANBUL projeleriyle ön plana çıkacak Arnavutköy ve Çatalca’da yatırımlık arsa ve araziler sizleri bekliyor.