Global Financiers® Hakkında

Global Financiers;
İnovasyon odaklılığıyla; gayrimenkul yatırım danışmanlığı alanında paydaşlarına dürüst, şeffaf ve ilkeli hizmet sunmayı esas alır.

Global Financiers: Yönetim Kurulu kendini; şirketimizin çıkarlarına uygun davranma ve kurumsal değerin kalıcı, sürdürülebilir artışını sağlamaya adamıştır. Şirketimizin Yönetim Kurulu, kurumsal politika ilkelerinin uygulanmasını sağlamaktan sorumludur

Global Financiers: Gerek ülkemizde gerekse uluslararası kanunlar da dâhil olmak üzere yürürlükteki mevzuata uymayı taahhüt eder buna bağlı olarak çalışanlarından ve iş ortaklarından da aynı hassasiyeti göstermelerini bekler. Bu politikamız özellikle önemli olan bazı temel noktaları açıklamaktadır.Tüm iş ilişkilerimizde dürüstlük ile hareket ederiz. : Global Financiers yolsuzluğu, haksız kazanç ve etik dışı bağlantılar içeren tüm iş fırsatlarını reddeder. Global Financiers için yasalara ve etik değerlere uygunluk vazgeçilmez temel unsurdurFaaliyet gösterdiğimiz alanlarda adil rekabeti destekleriz: Global Financiers, ürünlerine ve kurumsal kimliğine yakışan serbest ve açık piyasalara uygun davranış biçimini destekler. Şirketimiz ve iş ortaklarımız rekabeti korumak için düzenlenmiş yerel ve uluslararası kanunlara sıkı sıkıya bağlı kalmayı taahhüt eder.Geleceğe yönelik planlarımız ile sorumluluklarımızı dengeleriz: Global Financiers Bireylerin ve toplumun ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikte, güvenli ve sürdürülebilir yenilikçi, kaliteli hizmet sunmak için çaba gösterir. Şirketimizi tercih eden bireylere yüksek kaliteli ve güvenli hizmet sunmak, değişen ve gelişen ihtiyaçlarını gözeterek, bu ihtiyaçların hızla karşılanması için azami hassasiyeti göstermek suretiyle iş ortaklarımızla bu stratejimize uygun hareket etmeyi amaçlarız.Tüm kayıtlarımızı gerçeğe uygun kaydeder bu hususta şeffaf politika izleriz: Global Financiers, Tüm operasyonlarını, mali değerlerini ve finansal göstergelerini şeffaf bir şekilde yansıtmak için, tüm faaliyetlerini ve finans işlemlerini doğru ve mevzuata uygun biçimde kayıt altına alır.Bireylerin fikirlerini önemser ve yenilikçi fikirleri teşvik eder, ödüllendiririz: Global Financiers bireylerin şirketimizin gelişimi ve itibarı için göstereceği çabalarını önemseyerek yenilikçi fikirleri desteklemeyi taahhüt eder. Paydaşlarımızın koşullarını mümkün olduğunca iyi hale getirmek; yetenek ve deneyimlerinden yararlanmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer alır.

Global Financiers ‘in menfaatlerine en uygun şekilde hareket ederiz. ,Paydaşlarımız ve iş ortaklarımız kendi kişisel çıkarlarını Global Financiers ’in çıkarlarından ayrı tutmalı ve bu hususta azami hassasiyet göstermelidir.

Bireysel verileri gizli tutmayı ve korumayı taahhüt ederiz: Global Financiers kişisel bilgilerin gizliliğini korumak ve güvence altına almak için düzenlenmiş tüm kanunlara sıkı sıkıya bağlı kalmayı taahhüt eder.Tüm bireylere karşı saygılı ve adil olmayı benimseriz Global Financiers; Tüm bireylerin kişilik haklarına saygılı olmayı ve adil davranmayı taahhüt eder ve ortak amaçları paylaştığımız iş ortaklarımız ve ailelerini de başarımızın bir parçası olarak görürüz.

“Yenilikçi ve yüksek kaliteli hizmet anlayışımız” misyonumuzu yerine getirme çabamızda tüm faaliyetlerimize yön verir.

GLOBAL FINANCIERS

Hizmet Bölgesi Osmangazi, Şehitkamil, Gaziantep
HARİTA
15 temmuz mahallesi 148004 nolu cadde my trend plaza kat1 no 1 Şehitkamil Gaziantep