Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Gölcük Kiralık Daire

(50 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
100 m² Kira Aralığı536 - 893 TL/m²
19,49 Yıl
1.000 TL
CANCANDAN DEĞİRMENDERE MERKEZDE DENİZ MANZARALI 3+1 DAİRE
Sevim Çetin
Değirmendere Merkez, Gölcük
3+1
27.9.2019
130 m²
800 TL
Gölcük YÜZBAŞILARDA 3+1 ASANSÖRLÜ BAKIMLI ARA KAT
Sevim Çetin
Yüzbaşılar, Gölcük
3+1
25.9.2019
130 m²
1.000 TL
TOPRAK EMLAK PİYALEPAŞA 4+1 KİRALIK DAİRE
Ferhan İriz
Piyalepaşa, Gölcük
4+1
3Gün Önce
160 m²
650 TL
GÖLCÜK DUMLUPINAR MAHALLESINDE KIRALIK 3+1 DAİRE
Akçetin Menkul Değerleme & Yatırım Uzmanlığı
Piyalepaşa, Gölcük
3+1
7Gün Önce
115 m²
1.200 TL
GÖLCÜK TOPÇULARDA KİRALIK DAİRE
Hasan İşeri
Topçular, Gölcük
3+1
6Gün Önce
140 m²
2.000 TL
KOCAELİ GÖLCÜK TOPÇULARDA FULL EŞYALI DUBLEX
Sadettin Seçilmiş
Topçular, Gölcük
3+1
6Gün Önce
140 m²
800 TL
KOCAELİ GÖLCÜK YÜZBAŞILARDA
Sadettin Seçilmiş
Yüzbaşılar, Gölcük
3+1
7Gün Önce
140 m²
1.000 TL
DEĞİRMENDEREDE  DENİZE  SIFIR  2+1 BAKIMLI DAİRE
Sevim Çetin
Değirmendere Yalı, Gölcük
2+1
3.10.2019
100 m²
950 TL
Gölcük Yeni Mahallede Kiralık Daire
Savaş Çelik
Donanma, Gölcük
3+1
1.10.2019
140 m²

Gölcük Kiralık Daire Fiyatları

Kocaeli şehrinde kiralık daire fiyatları Değirmendere Merkez bölgesinde 717 TL'den başlayarak, Merkez taraflarında 732 TL'ye kadar yükselmektedir.

Standart bir 3+1 dairenin Gölcük geneli ortalama fiyatı 736 TL iken, 1+1'lik evlerde ve stüdyolarda 718 TL'ye kadar inebilir. Fiyatlar son 1 yılda %8,87, son 10 yılda ise %90.4 artış göstermiş, ortalama kira dönüşü süresi 20 yıl olarak görülmüştür.

Gölcük Kiralık Evlerin Bölge Fiyatları

Gölcük şehrinde satılık ev fiyatlarına, en çok ilana sahip 2 ilçeye göre bakarsak:

Gölcük kiralık daire
Ülkemizin en önemli sanayi şehirlerinden Kocaeli' nin güzel ilçesi Gölcük kiralık daire arayanlara geniş fiyat aralığında, konforlu ve modern imkânlar sunuyor. Ulaşım probleminin olmadığı siz de zevkinize ve bütçenize uygun kiralık evler bulabilirsiniz.

İstanbul' un sınır komşusu olan Kocaeli, endüstri ve sanayi yönünden çok gelişmiştir. Yerli ve yabancı birçok yatırım yapılmasından dolayı Türkiye'nin her şehrinden göç alan bir bölgedir. Bu durum hızlı bir kentleşmeyi de beraberinde getirmiştir. Kocaeli konut projelerinde, inşaat sektöründe ciddi artışlar görülmüştür. Kocaeli'nin en büyük ilçelerinden biri olan Gölcük de bu gelişmelerden etkilenmiştir. Donanma Kenti olarak adlandırılan Gölcük köklü ve zengin bir tarihe sahiptir. Gölcük'te kentleşme; tersanenin kurulmasıyla başlayıp, 1950lerden sonra daha da hızlanmıştır. Bu gelişmede, Gölcük'ün İzmit- Yalova- Bursa yolu üzerinde önemli bir yere sahip olması etkili olmuştur. Gölcük, Ankara'ya 359 km, İstanbul'a 117 km, Bursa'ya ise 115 km uzaklıktadır. Ulaşım sorunu olmayan ilçenin İzmit Körfezi 'ne kıyısı olduğu için çevresindeki yerleşim birimlerine deniz ulaşımı da vardır.

Neden Gölcük' ten ev kiralamalısınız?
Gölcük kiralık daire seçenekleri ev almaya bütçesi yetmeyenlere çok geniş imkânlar sunar. Kocaeli gibi iş imkânı geniş olan ve göç olan bir şehirde yaşamak istiyorsanız, Gölcük gibi sanayi kuruluşlarına yakın olan ve kiralık ev fiyatları çevresindeki yerleşim yerlerine göre daha uygun olan bir bölgede ev tutabilirsiniz. Gölcük - İzmit arası 16 kilometredir ve toplu taşıma kullanarak tek vasıta ile merkez ilçeye kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca Gölcük'ten vapur seferleri de yapılmaktadır. Gölcük kiralık daire sektörünü etkileyen bir diğer faktör de Gölcük ve çevresindeki meslek yüksek okullarıdır. Ayrıca üniversitenin merkez kampüsüne ve farklı yerleşkelerine toplu taşıma araçlarıyla ulaşım vardır. Gölcük kiralık daire piyasasında öğrenci bütçesine uygun evler bulmak mümkündür. Eğitim imkânları yönünden bakıldığında Gölcük'te kaliteli ve başarılı ortaokul ve liseler vardır. Ayrıca Kocaeli'nin hem özel okul hem de devlet okulları yönünden en zengin ilçelerinden biri olan Başiskele ilçesi, Gölcük ile sınır sınıradır. Tek vasıtalık mesafedeki bu okullarda Gölcük kiralık daire seçeneklerine değer katmıştır.
Sağlık sektörüne bakıldığında da Gölcük ilçesinde devlet hastaneleri, ağız ve diş sağlığı hastanesi ve özel hastane bulmak mümkündür. İhtiyaç duyulması halinde, merkez ilçe İzmit'te hem devlet hem de özel sektörde hizmet veren çok sayıda hastane mevcuttur. Sosyal ve kültürel etkinlik yönünden de çok zengindir Gölcük. Çok güzel bir sahili vardır. Sanat ve spor merkezleri, piknik alanları, yakın alışveriş merkezleri sizin ve ailenizin her türlü ihtiyacınıza cevap verecektir.
Gölcük' te yapılan modern konut projelerinde her bütçeye uygun kiralık daireler bulabilirsiniz. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 gibi genişlik seçeneklerinde isterseniz modern, havuzlu, güvenlikli, oyun parklı bir sitede isterseniz de müstakil bir apartmanda, daha uygun bir fiyata kiralık evler bulabilirsiniz.

Gölcük'te ev kiralarken nelere dikkat edilmeli?
Gölcük'te kiralık ev ararken ilçenin deprem bölgesi olduğu unutulmamalı. Binaların depreme dayanıklılık raporu istenmeli. 1999'dan önce yapılmış bir bina ise deprem hasarı konusunda doğru bilgiler alınmalı. Bina tesisatı, yalıtımı, ortak kullanım alanları, bina aidatı gibi konularda yeterli bilgi alınmalı. Kira bedeli mutlaka banka üzerinden yatırılmalı. Detaylı bir kira sözleşmesi hazırlayarak ilerde yaşanması muhtemel her türlü soruna karşı resmi belge edinilmeli. Kira sözleşmesini ev sahibinin kendisi veya vekalet verdiği kişi ile imzalamalısınız. Tapu kayıtlarından evin gerçek sahibini öğrenebilirsiniz. 

 

 

ZİNGAT BANA EV BULBilgilerinizi girin, sizi arayalım Hayalinizdeki evi Zingat bulsun!
Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım