Güldal Gayrimenkul / Mertcan Güldal

Biz Geleceğin yeni hedeflerini birlikte güvenle karşılamayı taahhüt ediyoruz.
Firmamızın her türlü bina inşaatında kalite, üstün hizmet ve ekonomi prensibiyle çok sayıda işi başarıyla tamamlamıştır. Güldal İnşaat & Gayrimenkul sizlere
Sanayi Yapıları, Sosyal ve Ticari Yapılar, Konutlar, Turistik Yapılar gibi birçok farklı alanda hizmet vermekten mutluluk duyar.
İnşaat sektörünün farklı alanlarında aynı üstün uzmanlık ve köklü deneyimle hizmet verirken, tamamladığımız her yeni projenin yaşama ve yaşamı hep daha iyiye götürmeyi hedefleyen kurumsal birikimimize yepyeni değerler kattığına inanıyoruz. En üst düzeyde müşteri memnuniyetini hedefleyerek hizmet ulaştırdığımız her yeni kurum ve her yeni birey de bu değerler zincirinin vazgeçilmez bir parçası olarak aramıza katılıyor.

Konut, Villa, ticari inşaat, gayrimenkul geliştirme alanında engin tecrübeye ve teknik birikime sahip olan Güldal İnşaat & Gayrimenkul , entegre bir hizmet anlayışı içerisinde, insan yaşamına duyarlı kaliteli ve yenilikçi konseptlerde geliştirdiği projelerle, iş ortakları ile güçlü işbirliği içerisinde çalışarak anahtar teslim inşaat hizmetleri vermektedir. Güldal İnşaat & Gayrimenkul, hem yurt içi hem de yurt dışı projelerinde, betonarme, ağır ve hafif çelik yapı sistemleri dâhilinde tüm yapıları organize edebilecek ve üretebilecek tüm bilgi birikimine ve profesyonel kadroya sahiptir. A'dan Z'ye tüm yapıları anahtar teslim taahhüt eder.