Değerli Ziyaretçimiz. Öncelikle sayfamıza hoşgeldiniz.

Eğer Didim ve Bergama çevresinden bir gayrimenkul almayı düşünüyorsanız doğru sayfada olduğunuzu bilmenizi isteriz.

Gesaj Yapı Emlak İnşaat olarak, İzmir Bergama, Dikili ve Aydın Didimde, Altınkumda, Mavişehirde, Fevzipaşada, Yeşiltepede, Akköyde Bozbükte ve Akbükte her türlü emlak alım ve satımı konusunda 21 yıllık tecrübe ve deneyimli aile şirketimiz, size gayrimenkul konusunda her nevi ihtiyacınızı size sunacaktır. Ayrıcalıklı hizmetlerimizden faydalanmak için aşağıdaki derlemiş oldugumuz yazıyı okuyun lütfen.

İşletme ismimiz GESAJ EMLAK İNŞAAT DİDİM, web site adresimiz www.gesaj.com.tr 'dir. Bize mesaj yoluyla ulaşabilmeniz için; e-posta adresimiz: info@gesaj.com.tr 'dir 7/24 açık telefonumuz 00905434655964 'dür

Lütfen DİKKAT!

Şirket olarak görevimiz, Sizleri Didim'de gayrimenkul almadan önce aşağıda yer alan önemli hususlar hakkında bilgilendirmek ve uyarmaktır.

1- Siz, Didim ve çevresi hakkında ne kadar bilgi sahibisiniz? Biz, 21 yıldır yaz-kış olmak üzere Didim Altınkum'da yaşamaktayız. Didim ve çevresini çok iyi tanıyoruz. Didim'deki önemli gelişmeler, politikası, ekonomisi, ticari gelişimi, yapısal ve kentsel sorunları, geleceği, süreç içindeki değişimi ve gelişimi hakkında kapsamlı bilgi sahibiyiz. Bu değerli bilgileri sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyarız.

2- Siz, Didim’deki Gayrimenkul Sektörü hakkında yeterli bilgiye sahip misiniz? Biz, Didim gayrimenkul sektöründe 21 yıllık bilgi birikimi, deneyim ve tecrübeye sahibiz. Bu süreçte, yerli ve yabancı müşterilerimize yüzlerce sorunsuz tapu devri yaparak onları mutlu ettik. Didim bölgesinin kritik yatırım ve gelecekte prim yapabilecek bölgelerini, seçkin gayimenkullerini ve bu sektörün sırlarını çok iyi biliyoruz. Müşterilerimizle bu önemli bilgileri paylaşır, bu avantajları sizlere sunar ve gereken yerlerde önemli uyarılarımızı da yaparız.

3- Siz; Didim’deki inşaatçılar ve müteahhit firmalar hakkında ne kadar bilgi sahibisiniz? Biz, Standart, Kaliteli, Kullanışlı, Deprem yönetmeliklerine uygun imalat yapan ve bunları uygun fiyatlarla pazarlayan firmaları çok iyi bilmekteyiz. İleride sorun yaşamamanız için, doğru seçim yapmanız çok önemlidir. Gesaj Ltd. Şti. İnşaat yapan bir şirket olduğundan sizleri bu konularda da bilgilendireceğimizi bilmenizi isteriz.

4- Siz, Emlak değerleme ve ekspertizi konularında ne kadar bilgi sahibisiniz? Biz, Dürüst, titiz ve isabetli ekspertiz analizlerimiz, doğru bilgi paylaşımı ve yönlendirmelerimiz ile sizi aradığınız niteliklere ve konuma sahip, ekonomik ve katma değeri yüksek olan, mülk sahibi yapabiliriz.

5- Siz; Mülk alırken aracı kurum dışında, satıcı ile yüzyüze gelip detaylar hakkında konuşmak ve pazarlık yapmak istermisiniz? Bizim, Gesaj Emlak olarak sizlere sunduğumuz fiyatlar, gayrimenkul sahiplerinin belirlediği fiyatlardır. Bu fiyatlara Gesaj Emlak tarafından herhangi bir tutar eklemek söz konusu olamaz. Gayrimenkulü beğenmeniz ve alım kararı vermeniz halinde, açıklık ve şeffaflık ilkemiz gereği sizi, satıcı ile bir araya getirerek sıkı pazarlıklar yaparak, nihai satış fiyatı konusunda taraflar olarak uzlaştırıyor, fikir birliğine varılan son fiyat üstünden, işlemleri uygulamaya koyup gerçekleştiriyor ve bu tutar üstünden alıcıdan % 2 komisyon almak suretiyle çalışıyoruz.

6- Siz; Alım-satım'la ilgili Tapu işlemleri ve detayları hakkında ne kadar bilgi sahibisiniz? Biz, gerekli tüm evrakları biraraya getirmek, bunların yeterlilik ve güvenilirliklerini ilgili resmi dairelerden tescil edip onaylatmak, gerekli ödenekleri hesaplayıp ilgilisine bildirmek ve ödemesini yaptırmak şartı ile, Banka kredili, nakit ve vadeli ödemeli, projeden satışlı, ipotekli, satış vaadi ön sözleşmeli, takaslı, vekaletli vb. çeşitlilikte satış işlemlerini resmi ve hukuki tabanını oluşturarak, süratli bir şekilde, eksiksiz ve her türlü ödemenin makbuzlarını ilgili tarafa ibraz etmek suretiyle gerçekleştiriyoruz, aynı zamanda, Tapu devir işlemleri, elektrik ve su abonelikleri, beyannameleri ve banka kıredi takip işlerini ücretsiz yapıyoruz. Güray Sak 00905434655964