HAKKIMIZDA;
Gürsel Şerife Güzelgün, kamu hizmetinde 30 yılda edindiği bilgi, beceri ,tecrübe, disiplin ve iş ahlakı anlayışını gayrimenkul sektöründe değerlendirmek adına çıktığı yolda, çok kısa sürede ses getiren çalışmalara imza atıp, sektörün öncüleri arasında yer almıştır. Güzelgün Gayrimenkul Danışmanlık Hizmetleri Limited şirketi “GAYRİMENKULÜN GÜLEN YÜZÜ” olarak sektörde belirlediği hedefe ulaşabilmek için 7/24 müşteri odaklı ve müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışmaktadır.
Birikimlerini ve sahip oldukları mülklerini en iyi şekilde değerlendirmek, yatırım yapmak isteyen müşterilerine; Ankara/ Çankaya, Mustafa Kemal, Çukurambar, 100 yıl, Karakusunlar, Çiğdem, Bilkent, Beytepe, Söğütözü, Balgat bölgelerinde uzmanlık alanı çalışmaları, diğer bölgeler ve il dışında da ; çözüm ortakları hizmet vermektedir.
“Doğru insan-Doğru Zaman-Doğru Fiyat” anlayışı ile mülklerinizi en kısa zamanda pazarlamak adına; rakip piyasa analizi-ekspertiz çalışmaları ile proje geliştirme ve satışlarla sizlere profesyonel destek sağlamaktadır.
Güzelgün Gayrimenkul şirketi ile çalışarak; Geleceğinize yön verecek akıllı yatırımlara & uzun vadeli dostluklara imza atmış olacaksınız.
VİZYONUMUZ;
 Gayrimenkul sektörünün yitirdiği itibar güveni yeniden tesis etmek,
 Sektörün güvenilir ve saygın kuruluşu olmak,
 Firmamızın tanınırlığını ve bilinirliğini sağlayıp, gayrimenkul sektöründeki ilkler arasında yer almak,
MİSYONUMUZ; Sermayesi insan olan şirketimizin amacı ; İnsanların hayatlarına dokunarak onlara etik-ilkeli-güvenilir güler yüzlü, sürdürülebilir ve farklı pazar anlayışı ile hızlı hizmet sunmak,
 Müşterilerimizin birikimlerini doğru değerlendirmelerine aracılık etmek,
 Sosyal sorumluluk projelerinde yer almak,