Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Güzelbahçe Kiralık Villa

(56 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
100 m² Kira Aralığı1.286 - 2.144 TL/m²
22,76 Yıl
4.000 TL
BEYAZ EVDEN SİTE İÇERİSİNDE MÜSTAKİL 5+1 VİLLA
Dilara Güven
Kahramandere, Güzelbahçe
5+1
21.1.2020
300 m²
8.000 TL
ITPDEN SİTE İÇİNDE TAM MÜSTAKİL KİRALIK VİLLA
Nagehan Özdaryal
Kahramandere, Güzelbahçe
4+1
20.1.2020
450 m²
8.000 TL
ITPDEN SIFIR LÜKS 4+2 KİRALIK VİLLA
Nagehan Özdaryal
Mustafa Kemal Paşa, Güzelbahçe
4+2
20.1.2020
475 m²
5.500 TL
ITPDEN SİTE İÇİNDE KİRALIK 5+1 LÜKS VİLLA
Nagehan Özdaryal
Kahramandere, Güzelbahçe
5+1
17.1.2020
280 m²
3.200 TL
CENTURY21 SAVA'DAN GÜZELBAHÇE'DE UYGUN FİYATA KİRALIK VİLLA
Kahramandere, Güzelbahçe
3+1
16.1.2020
240 m²

İzmir / Güzelbahçe Kiralık Emlak Endeksi

2003 - 2020 yılları arasında Güzelbahçe kiralık daire fiyat artışı %484,67 olarak gerçekleşti.

Aynı dönemde il genelinde İzmir kiralık fiyat artışı %502,10 oldu.

2019 yılında Güzelbahçe ilçesinde kiralanan 100 metrekarelik bir dairenin ortalama kirası 1.353,00 TL iken, bu yıl için Güzelbahçe kiralık ev ortalama fiyatı 1.637,00 TL oldu.

Güzelbahçe ilçesi genelinde konut kira fiyatlarındaki artış oranının bir önceki yıla göre değişimi %20,99 artış gösterdi.

Güzelbahçe kiralık villa
Güzelbahçe kiralık villa seçeneklerini inceleyerek hayalini kurduğunuz yaşam tarzına bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Kiralık villalar arasından kriterlerinize en uygun seçeneği belirleyin, villa keyfini yaşamaya hemen başlayın.

Güzelbahçe ilçesi, İzmir ilinin sahil kesiminde yer almaktadır. Doğusunda Narlıdere ve Konak, batısında Urla, güneyinde Menderes ilçeleri ile çevrili olan Güzelbahçe’nin kuzeyinde ise Ege Denizi bulunmaktadır. İzmir merkezinden 24 km uzaklıkta yer alan ilçede uzun bir sahil şeridi uzanmakta, denizin ılıman etkisi iç kesimlere kadar gelmektedir. Güzelbahçe ilçesi düzlük bir alanda yer almaktadır. İzmir şehrinin hızla büyüdüğü bir hat üzerinde bulunan bu ilçe giderek büyümekte ve gelişmektedir. İlçede yer alan kiralık villalar her geçen gün sayıca artmakta ve giderek daha fazla talep görmektedir.

Güzelbahçe’de kiralık villa bulmanın püf noktaları neler?
Güzelbahçe kiralık villa ilanları hem şehir hayatından kopmamak hem de kaostan, gürültüden, kalabalıktan ve trafikten uzak kalmak isteyen kişilere uygun seçenekler sunmaktadır. Urla, Çeşme, Seferihisar gibi yazlık yerleşimlere yakınlığı ile de bilinen Güzelbahçe ilçesi, dört mevsim boyunca yaz hissini yaşatan şirin bir ilçedir.
Güzelbahçe kiralık villa seçeneklerini incelerken villanın site içerisinde mi yoksa müstakil mi olduğu bilgisi önem taşımaktadır. Sitelerin havuz, bahçe bakımı, aktivite alanları, spor tesisleri, komşu ilişkileri, güvenlik gibi avantajları ön plana çıkmaktadır. Site hayatından uzak kalmak isteyen, daha özgür ve bağımsız bir konut arayışında olanlar için ise tek başına konumlanan kiralık villa seçenekleri mevcuttur.
Villa seçimi yaparken bahçe, teras ve veranda gibi açık alanlara dikkat edilmelidir. Bahçe bakımıyla ilgilenecek zamanınız yoksa çok büyük bahçeli villalar yerine geniş balkonlu ya da teraslı seçenekleri tercih edebilirsiniz. Bakımsız bir bahçe bütün evi gösterişsiz hale getirecektir. Kendinize bahçe bakımı için zaman yaratma şansınız varsa, daha geniş bahçelere bakabilir; çeşitli bitkileri hatta meyve ve sebzeleri kendi bahçenizde yetiştirebilirsiniz. Evcil hayvan besliyorsanız, bahçeli ev tercihinde bulunarak küçük dostunuza daha geniş alan yaratabilirsiniz.
Güzelbahçe kiralık villa seçimi yaparken dikkat edilecek bir diğer husus, villanın merkeze olan uzaklığıdır. Sahilde yer alan anayol üzerinde ve içeriye uzanan caddelerde market, okul, hastane, pazar alanı gibi önemli adresler sıralanmıştır. Bunlara yakın bir villa tercihi yaparak ihtiyaçlarınıza yürüme mesafesinde olabilirsiniz. Bu sayede her zaman araç kullanma ihtiyacı duymazsınız.
İlçenin otoyola yakın, merkezden uzak diğer bölümlerinde ise sessizlik, sakinlik ve yeşil alanlar ön plana çıkmaktadır. Burada yer alan villalar arasından bir seçim yapmanız durumunda ilçe merkezindeki ihtiyaçlarınız için araba ya da toplu taşıma araçlarını kullanmanız gerekebilir.

Neden Güzelbahçe’de villa kiralamalısınız?
Güzelbahçe’de yer alan kiralık villalar, eğer müstakil bir evde sevdikleriniz ile vakit geçirmek istiyorsanız sizin için idealdir. Çocuklarınız ve varsa evcil hayvanlarınız ile birlikte şehrin gürültüsünden ve yoğun kentleşmenin getirdiği diğer sorunlarından uzakta, açık alanlarda keyifli vakit geçirebilirsiniz. Yaz döneminde İzmir’in önemli çekim merkezleri olan Çeşme, Urla, Mordoğan, Karaburun, Seferihisar gibi yerlere çok kısa araba yolculukları ile ulaşabilirsiniz. Güzelbahçe sahiline yürüyüşler yapabilir, Akdeniz ikliminin ılıman etkisini yılın her döneminde hissedebilirsiniz.

Özellikle apartman yaşantısından kaçınan ve mutlaka villa hayatını tercih etmek isteyenler için Güzelbahçe ilçesi idealdir. Bu ilçenin dokusu daha çok villa tipi yerleşimler ile örülüdür ve ilçenin sakinleri iyi bir eğitim ve kültür seviyesine sahiptir. İzmir’in sosyo-ekonomik avantajlarının tümü bu ilçede mevcuttur.

 

 

ZİNGAT BANA EV BULBilgilerinizi girin, sizi arayalım Hayalinizdeki evi Zingat bulsun!
Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım