Halk GYO ve Vakıf GYO’dan ortak proje; “Bizimtepe Aydos”

Halk GYO ve Vakıf GYO’dan ortak proje; “Bizimtepe Aydos”

Projede daire fiyatları 490 bin TL’den başlıyor.

Gayrimenkul sektörünün iki büyük kurumu Halk GYO ve Vakıf GYO, Bizimtepe Aydos konut projesi için güçlerini birleştirdi! İki kurum İstanbul Sancaktepe’de yaklaşık 95 bin metrekarelik alanda konumlanan ve 1.037 adet daireden oluşan Bizimtepe Aydos projesi için biraraya geldi. 


Sancaktepe’de konut fiyatları neden yükseliyor?


Konut fiyatları 490 bin TL’den başlıyor

İstanbul’un yükselen değerlerinden Sancaktepe’de konumlanan Bizimtepe Aydos projesinde konut teslimleri Mayıs 2018’de başlayacak. 13’er katlı 17 blok ve toplam 1037 adet daireden oluşan projede 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri bulunuyor.  Bizimtepe Aydos’da 2+1 daireler 490 bin TL, 3+1 daireler 573 bin TL ve 4+1 daireler ise 888 bin TL’den başlıyor. Projede, % 25 peşinat ödeyip banka kredisi kullananlar, kredi taksitlerini teslimden itibaren ödemeye başlayabilecekler. Farklı ödeme alternatiflerinin de sunulduğu projede, peşin ödemelerde ise %15 indirim uygulanıyor. Halkbank, Vakıf Bank, Ziraat Bankası ve Ziraat Katılım Bankası projeye özel indirimle katkı payı ödemesi olmaksızın % 1,09 oran ile kredi kullandırıyor. İstanbul'un En Çok Kazandıran 12 Bölgesi


Projenin toplam değeri 600 milyon TL

Sancaktepe’de konumlanan projede hobi bahçeleri, bisiklet ve koşu parkurları, çocuk oyun alanları, çardaklar ve süs havuzları, çim amfiler ve günlük ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri çarşı yer alıyor. Ayrıca projede çocuklar için 3-5 ve 7-12 yaş gruplarına özel oyun alanlarının yanı sıra proje dahilinde bir anaokulu da bulunuyor. Bizimtepe Aydos projesinin toplam değerinin 600 milyon TL’nin üzerinde olduğunu söyleyen Halk GYO -Vakıf GYO Ortaklar Kurulu Başkanı Sayın Sabahattin Birdal, “Örnek bir güç birliğiyle, Halk GYO ve Vakıf GYO ortaklığında “Bizimtepe Aydos Konut Projesi”ni hayata geçiriyoruz. Bu proje özel bir proje, hepimizin ortak düşlerinin projesi… Bu projenin temelinde her anlamda aile kavramı yatıyor. Kısacası, “Mutluluk evinizden başlar!” sloganımız gerçekten sadece bir slogan değil; projemizin ruhudur” dedi. Bizimtepe Aydos projesi nerede?

İstanbul Sancaktepe’de bulunan Bizimtepe Aydos projesi, İstanbul Finans Merkezi’ne, Sabiha Gökçen Havalimanı’na, eğitim kurumlarına, hastanelere ve alışveriş merkezlerine yakın bir konumda bulunuyor.