Haramidere’ye ilk AVM geliyor!

Haramidere’ye ilk AVM geliyor!

AVM 2017 yılında hizmete geçiyor.

Futurepark projesi dahilinde hayata geçirilecek olan Futurepark Mall, Haramidere’nin ilk AVM’si olacak. AVM’nin 2017 yılın ilk çeyreğinde açılması bekleniyor. Hiper Gayrimenkul tarafından inşa edilen Futurepark Mall’de; yapı market süper market, 6 salonlu sinema, çocuk eğlence merkezi, sağlık merkezi, 20 ila 500 metrekare arasında değişen 100 adet kiralanabilir alan ve bin 100 araç kapasiteli otopark yer alacak.


AVM dükkanları için ön talep toplanıyor

Futurepark Mall hakkında bilgi veren Hiper Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Genç, “Projemiz, içinde bulunduğu ve yaklaşık 30 bin konutun yer aldığı Haramidere bölgesinin merkezi durumunda. Proje içerisinde yer alacak ATM alanları, yeme/içme, giyim, kozmetik, kitabevi ve gıda alışveriş alanları sayesinde sunacağı hizmetlerle bölgede oluşan yoğun talebi karşılayacak. Uluslararası perakende zincir devleri ve çok önemli markalarla büyük metrekareler için ön taleplerimizi topluyoruz” dedi.  


Futurepark Mall nerede?

Haramidere’de konumlanan Futurepark Mall, TEM bağlantı yolunun hemen yanında, İDO Yakuplu iskelesine 5 dakika uzaklıkta ve metrobüse yürüme mesafesinde bulunuyor.