Kırşehir doğumlu, Anadolu Üniversitesi İş İdaresi Bölümü mezunu emekli Kadastro Kontrol Memuruyum. Gayrimenkul Hukuku konusu Eğitim, Meslek ve Uzmanlık alanımdır. Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü bünyesinde yurdun çeşitli bölgelerinde,(Gaziantep-Hatay-Balıkesir-Artvin) Kadastro Teknisyeni ve Kontrol Memuru olarak görev yaptım. 2004 yılında kendi isteğim ile emekli olup, Muhtelif Şirketlerde Harita Şefi ve Şantiye Şefi olarak çalıştıktan sonra 2013 yılında İzmir’e yerleştim. Evliyim. 2 çocuğum olup, biri devlet memuru, biri elektrik teknikeri olarak çalışmaktadır.
Profesyonel hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, eğitimli, etik kurallara bağlı kişilerden oluşan A24 çatısı altında çalışmaya karar verip, gelecek vaat ettiğine inandığım gayrimenkul sektörüne Ekim 2014 tarihinde A24 START-1 Eğitimi alarak katıldım.

Sektörde edinmiş olduğum pazarlama ve satış tecrübemi çalışma hayatım boyunca edindiğim disiplin, doğruluk ve dürüstlük anlayışı ile birleştirerek gayrimenkul işlerinizde hizmet sunmaktan mutluluk duyacağım.