HAVİN EMLAK Hakkında

Didim de 12 yıllık tecrübe ile hizmet veren HAVİN EMLAK sayfamıza hoş geldiniz.

Hizmetlerimiz;

HAVİN EMLAK olarak servis ve hizmetlerimiz 3 ana başlık altında toplanmıştır. Mevcutlar haricindeki istek ve taleplerinizi bildirmeniz halinde; imkanlarımız dahilinde, elimizden geldiğince yardımcı olma gayreti içinde olacağımızı belirtmek isteriz…

Bilgilendirme;

Sizleri bölge hakkında fikir sahibi yapmak amacıyla, Didim ve çevresine ait genel bilgi yanında, coğrafyası, yüz ölçümü-nüfusu-demografisi, iklimi, ulaşımı ve ekonomisi hakkında kapsamlı bilgi vermek.

Tanıtım ve Pazarlama;

Didim, Altınkum, Akbük ve çevresinde; standartlara uygun inşa edilmiş gayrimenkullerin toplanarak portföye dahil edilmesi ve tanıtım-pazarlama çalışmalarının yürütülmesi.
Taşınmazın pazarlanmak üzere hazır duruma getirilmesinin sağlanması.
Farklı alım bütçeleri olan alıcıların tümünü kapsayan geniş emlak yelpazesi oluşturma.
Müşteri portföyünün arz ve talep yönünden değerlendirilmesi.
Talep ve kriterlerinize uygun mülklerin tespiti ve tarafınıza bildirimi

Lojistik Destek - Rehberlik;

Belediye, Tapu, Kadastro, Vergi Dairesi ve Noter gibi resmi daireler, Banka, Telekom, PTT, ASKİ ve Aydem gibi kurumlarla olan işlerinizde rehberlik-danışmanlık.
Ev eşyaları, beyaz eşya, perde, panjur, demir-ferforje korkuluk, ahşap işleri ürün, duşakabin, sineklik vb. alımlarınızda; rehberlik-danışmanlık.

VİZYONUMUZ: Didim, Altınkum ve çevresinde; her türlü emlak alım-satım ve kiralama işlemini; dürüst, etik, dakik ve kaliteli bir hizmet anlayışı ile sonuçlandırmak.

MİSYONUMUZ: Emlak sektörünün gelişmiş ülke ekonomilerindeki önemi, yapılanması ve sağlıklı işleyişinin Didim, Altınkum ve çevresinde; benimsenerek uygulanması, eğitimli ve uzman kadrolarla temsil edilmesi ve bunun sonucu olarak alıcı-satıcı ve aracının (Havin Emlak) bütün olarak memnuniyeti, haksız kazanç elde eden; yetkin olmayan kişi ve kurumların süreç içinde elimine edilmesi

Saygılarımızla.

HAVİN EMLAK - Mutlu bir yaşam için...

Hizmet Bölgesi Yeni, Didim, Aydın
HARİTA
Yeni Mah. İnönü Bulv. 844 Sok. Sert Apt. No 2/2