Ticari Gayrimenkul Uzmanı&Yatırım Danışmanı
1981 yılında İstanbul"da doğdum. Tarabya Kemal Atatürk Lisesinin ardından 1999 yılında Yeditepe üniversitesi Uluslararası ilişkiler, 2003 yılında Eskişehir Anadolu üniversitesi işletme Fakültesinden mezun oldum.

2001 yılında Profesyonel iş hayatıma Tekstil sektörü ile başladım farklı pozisyonlar"da satış tecrübesinin ardından 2003 yılında Calvin Klein, Iceberg, Pinko, Toy G markalarının Türkiye Mümessili olan Golden Agent II Şirketinde Toptan ve Perakende Satış müdürlüğü görevini yerine getirdim.
2006 yılında Salomon Markasının Türkiye Mümessili CMS Spor Şirketinde Marka Müdürlüğü görevini 3 yıl sürdürdükten sonra askerlik görevimi tamamlamak için görevimden ayrıldım.

2010 Yılında ailemize ait bir gayrimenkulü kiralamak amacı ile Profesyonel yardım almak için gittiğim Remax Pro Gayrimenkule müşteri olarak gidip iş hayatıma danışman olarak devam ettim.
2011 Yılında Remax Pro Finanskent Proje Ofisinin Yöneticisi ve ortağı olarak başladığım görevime, 2013 yılından Re/max Pro gayrimenkulün Broker ve Genel Müdürü olarak devam ettim.2017 ocak ayı itibarı ile Pro Gayrimenkuldeki ortaklığımı sonlandırarak 2017 Mart ayı itibarı ile Remaxin Kağıthane-Ayazağa bölgesi Vadistanbul Franchiseını alarak yeni ofisim Re/max İnvesti açtım.