Hill Kartal’da daireler 225 bin TL’den başlıyor

Hill Kartal’da daireler 225 bin TL’den başlıyor

Hill Kartal’da lansmana özel indirim var.

İstanbul’un yatırım değeri yüksek ilçelerinden Kartal’ın en yeni projelerinden biri olan Hill Kartal Almalar, İskurt ve Nergo iş ortaklığının ilk projesi... Teslimler 2018 yılının Haziran ayında gerçekleşecek.


Lansmana özel esnek ödeme fırsatı

İki blokta toplam 193 daireden oluşan Hill Kartal, lansmana özel yüzde 15 indirimle satışa sunuldu. Kampanyalı satış bir ay boyunca sürecek. 

Hill Kartal’da metrekaresi 3 bin 400 liradan başlayan daireler, kampanya kapsamında 2 bin 890 liradan satışta... İndirimin yanı sıra projede ev sahibi olmak isteyenler için peşinata veya vadesine göre esnek ödeme planı seçenekleri bulunuyor. 


Bir yanı deniz, bir yanı orman

Birinci kattan itibaren tüm daireler konumuna göre deniz veya Aydos Ormanı manzarasına sahip olan projede, daire tipleri 1+1, 2+1 ve modüler sistemlerde dönüştürülebilir 3+1 ve 3+1 ara kat dubleks olarak planlanabiliyor. 

Projede dairelerin büyüklükleri 77.61 metrekareden başlayıp 175.92 metrekareye kadar çıkıyor. Projeden bir yıl içinde konut alan yatırımcılar daireleri 77 ile 369 metrekare aralığında istediği gibi modüler sisteme dönüştürebiliyor. 


Helikopter pisti var

Konut alıcılarının her türlü ihtiyacına cevap vermek üzere tasarlanan Hill Kartal’da zamanla yarışanlar için helikopter pisti (Heliport) de bulunuyor. Teraslarda açık yüzme havuzları, kafeterya ve yürüyüş alanı da yer alıyor.