Ofisimiz Haftanın 7 Günü Hizmetinizdedir. Anlaşmalı Bankalarımızdan Cazip Faiz Oranı İle Konut Krediniz Tarafımızca Temin Edilmektedir Tapu İşlemleriniz Tarafımızca Ücretsiz Yapılmaktadır Gayrimenkullerimiz Uzman Kadromuzca Fiyat Karşılaştırma Analizleri Yapılıp Olabilecek En Uygun Fiyat Olması Sağlanmıştır ve Alıcı -Satıcı Karşılıklı Pazarlık İlkesi İle Hareket Etmekteyiz.
Hakkımızda
2013 Eylül ayında kurulan HOMEtime GAYRİMENKUL gelişime her daim açık ve müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiş bir gayrimenkul yatırım ortaklığıdır.
Gerek yönetim anlayışı gerek şirket içi özverili çalışma bakımından örnek ve rol model bir gayrimenkul satış ofisidir. Hayalleri gerçekleştirme de öncü olan HOMEtime GAYRİMENKUL geniş gayrimenkul portföyü açısından zengin bir donanıma sahiptir.
HOMEtime GAYRİMENKUL hayalleri gerçekleştirme konusun da ikinci büyük adımını Eylül 2015’de atarak uzmanı olduğu Kurtköy Bölgesin de HOMEtime GAYRİMENKUL Kurtköy Şubesi’ni açıp sektördeki öncü rolünü göstermiş ve İstanbul’un çeşitli ilçelerin de aynı performansın devam edeceğinin teminatını sizlere sunmaktadır.
Vizyonumuz
Sınırlarımız içerisin de; objektiflik, dürüstlük, güvenilirlik gibi unsurları ilke edinerek yol katetmek ve bu sektörde sürdürülebilir memnuniyeti sağlamak.
Misyonumuz
Gayrimenkul sektöründe; ev sahibi olmak için tarafımıza başvuran müşterilerimizin beklentilerini en iyi bir şekilde karşılayarak onları hayallerinin de üstünde bir ev sahibi yapmak.

***SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ***


www.twitter.com/HometimeKurtkoy

www.instagram.com/hometimegayrimenkul

www.youtube.com/channel/UClnZeXP-WfLIFno2hH3btBA