İbrahim Demir

Gayrimenkul Yatırım Danışmanı

1977 İzmir/Torbalı doğumluyum. Memur çocuğu olarak Türkiyenin bir çok ilinde bulundum.

İş hayatıma American Life'da Sigorta satarak başladım. 

14 Yıl önce tanıştığım emlak sektörünün bir çok alanında bulundum. Uluslararası gayrimenkul şirketlerinin franchise satış ve franchise geliştirme yöneticiliğini yaptım.

Amerika, Fransa  ve İtalya'da Gayrimenkul ofislerinin çalışma sistemlerini inceleyerek aktif bir şekilde sahada çalıştım.

10'larca eğitmenden, kişisel gelişim, satış, koçluk, değerleme, gayrimenkul konularında eğitim aldım.

Fransa, Budapeşte ve Roma'da eğitim amaçlı gayrimenkul ofislerinde çalıştım.

2 yıl İstanbul'da Keller Williams'da Takım Liderliği yaptım. Kısa süre içerisinde yöneticilik yaptığım bölge müdürlüğünü Büyüme, Üretkenlik ve Karlılık yönünden başarıya ulaştırdım.

Gayrimenkul sektöründe 1000 den fazla kişiye Profesyonel Gayrimenkul Danışmanlığı eğitimleri verdim.

Halen hazırda İstanbul Anadolu Yakasının en büyük Ticari Gayrimenkul ofisi olan REMAX Joker'de ekibim ile birlikte çalışmaktayım.

Uzmanlık alanım Ticari Gayrimenkuller ama ekibim ile birlikte gayrimenkul ile ilgili her konuda size profesyonel hizmet vermekten kıvanç duyarım.

Para odaklı değil önce insan odaklı, güven ve profesyonel bir çalışma modeli ile size hizmet veriyorum.İstanbul Anadolu Yakasında Kadıköy İlçesinde bulunan projeler, ticari mülkler ve Kentsel dönüşüm ile ilgili çalışmalarımı ekibim ile beraber yürütmekteyim.

E-5 hattı üzerinde bulunan Plazalar, Tuzla ve civarında Fabrika ve Depo alanları, Bağdat Caddesinde işyeri ve Lüks Konut alım, satım ve kiralamaları uzmanlık alanlarımızdır.

İnşaat projelerinde satış ekibi kurulumu, yönetimi, eğitimi gibi konularda da size destek olmaktan kıvanç duyarım.

İran, Afganistan, Dubai, Mısır, Kuveyt, Fas, Irak, Almanya ve İngiltere'de bulunan yabancı yatırımcılarımız için Türkiye'de toplu veya ihtiyaçlarına özel hizmet veriyoruz.Gayrimenkul ile ilgili aklınıza gelecek her soru için beni arayabilirsiniz..

İbrahim Demir

Remax Joker 

0532 063 5816