Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Isparta Kiralık Daire

(59 sonuç bulundu.)
Galeri Harita

Piyasa Bilgisi Isparta

100 m² Kira Aralığı605 - 1.009 TL
23,59 Yıl
800 TL
KENT EMLAK'TAN KOMİSYONSUZ YENİ SEZONA HERŞEY DAHİL 1+1 APARTLAR
Yedişehitler, Merkez
1+1
7gün önce
35 m²
600 TL
KENT EMLAK'TAN KOMİSYONSUZ YENİ SEZONA HERŞEY DAHİL 1+0 APARTLAR
Yedişehitler, Merkez
1+0
7gün önce
23 m²
600 TL
Gamzeden muzaffer türkeşte kiralık daire
Muzaffer Türkeş, Merkez
3+1
2gün önce
140 m²
850 TL
Isparta Merkez Muzaffer Türkeş'de Kiralık Daire
Mehmet Balaban
Muzaffer Türkeş, Merkez
3+1
11.9.2019
140 m²
1.200 TL
Isparta Merkez Bağlar'da Kiralık Daire
Yusuf Çağdaş Ermerak
Bağlar, Merkez
2+1
6.9.2019
60 m²
600 TL
Isparta Merkez Fatih'de Kiralık Daire
Yusuf Çağdaş Ermerak
Fatih, Merkez
1+0
6.9.2019
25 m²
1.200 TL
Isparta Merkez Gazi Kemal'da Kiralık Daire
Mehmet Balaban
Gazi Kemal, Merkez
3+1
7.9.2019
160 m²
925 TL
Isparta Merkez Muzaffer Türkeş'de Kiralık Daire
Yusuf Çağdaş Ermerak
Muzaffer Türkeş, Merkez
2+1
4.9.2019
45 m²
850 TL
Isparta Merkez Bağlar'da Kiralık Daire
Yusuf Ziya Ünlüsoy
Bağlar, Merkez
2+1
8.9.2019
40 m²
1.100 TL
Isparta Merkez Modern Evler'de Kiralık Daire
Yusuf Çağdaş Ermerak
Modern Evler, Merkez
2+1
2.9.2019
45 m²
650 TL
ÇARŞI MERKEZİNDE KİRALIK APART
Mustafa Şahin
Pirimehmet, Merkez
1+0
7.9.2019
30 m²
Etiketli İlanlar

Isparta Kiralık Daire Fiyatları

Isparta şehrinde kiralık daire fiyatları Isparta Merkez bölgesinde 807 TL'den başlayarak, Isparta Merkez taraflarında 807 TL'ye kadar yükselmektedir.

Standart bir 3+1 dairenin Isparta geneli ortalama fiyatı 832 TL iken, 1+1'lik evlerde ve stüdyolarda 812 TL'ye kadar inebilir. Fiyatlar son 1 yılda %1,47, son 10 yılda ise %80.83 artış göstermiş, ortalama kira dönüşü süresi 24 yıl olarak görülmüştür.

Isparta Kiralık Evlerin Bölge Fiyatları

Isparta şehrinde satılık ev fiyatlarına, en çok ilana sahip 1 ilçeye göre bakarsak:

Isparta Toplu Konut / Proje Fiyatları

Son dönemde Isparta şehrinde yapılan ve fiyatlarına ulaştığımız 1 örnek projenin fiyat ortalaması:

Isparta kiralık daire
Isparta kiralık daire açısından bol seçenek sunarak ihtiyaçlarınıza, bütçenize ve isteklerinize cevap verir. Bu ilde ihtiyaç ve isteklerinizi karşılacayacak pek çok seçenek arasından en doğru kiralık ev alternatifine ulaşabilmeniz oldukça kolay.
Isparta Akdeniz bölgesinde Göller Yöresi'nde yer almaktadır. Güneyinde Antalya, Batısında Burdur, Kuzeyinde Afyon ve doğusunda ise Konya yer almaktadır. Isparta deyince aklımıza ilk olarak gül yetiştiriciliği gelir. Bundan dolayı ekonomisi de genel olarak tarıma bağlıdır. Tarıma bağlı ekonomik şartların en olumlu yanı ise havadaki zehirli gazların az olmasıdır. Ancak ekonomik çeşitlilik sadece tarımdan ibaret değildir. Tekstil, sanayi ve turizm de ekonomide etkili alanlardır. Bunların oluşturduğu birliktelik ise insanlara birçok alanda iş olanaklarını artırmakla birlikte çalışma alanı sunmaktadır. Bu özellik de çevre il ve ilçeden şehire olan ilgiyi artırmaktadır.
Isparta geçmişten bugüne birçok medeniyete ev sahipliği yapmış bir kültür merkezidir. Hititlerle tarihte ismini duyuran ilin o dönemki adı“Arvaza”dır. Hititlerin ardından Frikyalılar ve sonrasında Lidyalılar sahneye çıkar. Ardından Persler ve Makedonya Kralı Büyük İskender’in Doğu seferi ile yine el değiştirir… Roma İmparatorluğu’na da ev sahipliği yapan Isparta, bunca medeniyetin hazinesini taşır. Yalvaç Pisida Antiokheia Antik Kenti'ni gezerek tarihin kokusunu alabilirsiniz.


Neden Isparta'da daire kiralanır?
Isparta kiralık daire seçenekleri her bütçeye, isteğe ve ihtiyaca cevap verebilecek potansiyele sahiptir. Süleyman Demirel Üniversitesi gibi ülkemiz adına isim yapmış bir eğitim kurumunu bünyesinde barındırır. Bu özelliği sayesinde şehre her yıl binlerce yeni öğrenci gelmektedir. Yurtlarda yüksek fiyatlarda ve özel hayat alanının dar olduğu yapılarda kalmaktansa kiralık daireler her öğrenciye cazip gelmektedir. Memurlar arasında da Isparta kiralık daire seçenekleri rağbet görmektedir.
Ekonomik olarak büyük bir gelişmişlik sunan Isparta, Akdeniz’in incisi Antalya'ya komşudur. Yaz turizmi açısından da konumu, ilde yaşayanlara büyük bir ayrıcalık sunmaktadır. Hem Isparta'da az yoğunlukta stressiz bir yaşam sürerken, aynı zamanda Antalya'da eğlenmek büyük bir şanstır. 1+1, 2+1, 3+1 ya da 4+1 gibi Isparta kiralık daire seçenekleri farklı talepleri karşılarken, daha geniş aileler için villa alternatifleri de mevcuttur.


Isparta'da nerelerde kiralık daire bulunur ?
Süleyman Demirel Üniversitesi'ne yakın lokasyonlarda kiralık ev tutmak isteyen öğrenciler için; Isparta merkez Çünür'deki kiralık evler konforlu bir seçenek olabilir. Çünür hem merkezde olması, hem de üniversiteye yakın olması ile öğrenciler için cazip bir alternatiftir. Ayrıca Çünür başta olmak üzere merkez mahalleler Üniversite Hastanesi'ne yakınlığıyla da sağlığınızı güvence altına almaktadır.
Merkeze yakın olsun diyen memurlar ve diğer çalışanlar için ise Emre Mahallesi, Yayla Mahallesi, Bağlar Mahallesi ve Bahçelievler Mahallesi de geniş fiyat seçenekleri ve iyi lokasyonları ile değerlendirilebilir. Ayrıca Göller Yöresin'deki güzelliklere yakın olmak adına Eğirdir ilçesi de Isparta kiralık daire seçiminde öne çıkan bir yöredir. Antalya'ya yakınlığı ön planda tutuyorsanız Sütçüler ilçesini de değerlendirebilirsiniz.
Tabii eğlenmek, alışveriş yapmak için de birçok seçeneğe sahipsiniz Isparta'da. Centrum Garden, İyaşPark ve Yıldırım AVM ihtiyaçlarınızı karşılamak adına yeterli çeşitlilik sunmaktadır.


Isparta'da kiralık daire almanın püf noktaları nelerdir ?
Öncelikle ne istediğinizi iyi belirlemeniz lazım. İsteğiniz ve ihtiyacınız doğrultusunda nerede kiralık daire tutacağınıza karar vermelisiniz. Buradaki kiraların hangi fiyat aralıklarında olduğuna bakarak değerlendirme yapmanız sizin maddi kayıp yaşamamanız adına önem arz etmektedir. Dairelerin eşyalı-eşyasız olması, mutfak ve banyo gibi bölümlerin bakımının yapılmış ve temiz olması sizlerin bir diğer dikkat edeceğiniz hususlar olmaktadır.
Bu süzgeçlerin sonucunda kendinize en uygun daireyi bulduğunuzu düşündüğünüzde; kira kontratı yapmayı ihmal etmeyiniz; kontratta neler yazıldığına dikkat ediniz.

 

ZİNGAT BANA EV BUL

Bilgilerinizi girin, sizi arayalım
Hayalinizdeki evi Zingat bulsun
Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım