?
ISPARTAKULE INNOVIA AVM 88 M2 KİRALIK DÜKKAN
00
İlan Tarihi: 17 Ocak 2016
İlan No: 227849

ISPARTAKULE'NİN MERKEZİNDE EN İŞLEK İŞ MERKEZİ VE AVM LOKASYONUNDA DÜZAYAK GİRİŞ 

YİYECEK-İÇECEK BÖLÜMÜNDE VE BACALI İŞLERE UYGUN 
88 m2 KULLANIM ALANLI, 
6.20 m. TAVAN YÜKSEKLİĞİ İLE İSTENİRSE ASMA KAT YAPIMINA UYGUN, 
İŞYERİ ÖNÜNDE AYRICA 34 m2 İLAVE AÇIK ALAN OLAN DÜKKANIMIZ AVM İÇİNDE CAFE ALANI OLARAK TASARLANAN BÖLGEDE YER ALMAKTADIR. 

İnşaat sektörünün iki büyük ismi Yeşil İnşaat ve Metal Yapı Konut Zincir Yapı çatısı altında birleşerek önemli bir ortaklığa imza attılar. Bölgenin sosyal, alışveriş ve yaşam ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebilecek, çok boyutlu ve fonksiyonelliği ön planda olan özel bir proje olarak tasarlanan Innovia Ispartakule bölgenin sembolü haline gelecek. 
Modern, kapsamlı bir Açıkhava Alışveriş Merkezi'ne sahip projenin alışveriş meydanı, bölgenin her geçen gün artan nüfusuna ve ihtiyaçlarına cevap vererek yeni bir çekim merkezi olacak. Sokakta alışveriş keyfiyle, tüm ihtiyaçlarınızı aynı anda bulabilme konforunu, Innovia Ispartakule'de yaşayacaksınız. Rezidanslarıyla, sunduğu seçkin alışveriş ve eğlence konseptiyle Innovia Ispartakule, Ispartakule'nin kalbinde bambaşka bir yaşam sunuyor. Bulunduğu lokasyon ile de çok avantajlı olan Innovia Ispartakule, Küçükçekmece Gölü manzarası ile dikkat çekerken, TEM Ispartakule gişelerine olan inanılmaz yakınlığı ile bölgede bir merkez haline gelmeyi amaçlayan modern bir projedir.

ISPARTAKULE'NİN MERKEZİNDE EN İŞLEK İŞ MERKEZİ VE AVM LOKASYONUNDA DÜZAYAK GİRİŞ  YİYECEK-İÇECEK BÖLÜMÜNDE VE BACALI  

Özellikler

  • İlan No 227849
  • Tarihi 17 Ocak 2016
  • Kapasite 1 (kişi)
  • Isıtma Tipi Kombi (Doğalgaz)
  • Bina Yaşı 0
Nurcan Eroğluer RE/MAX Dinamik
0 (533) 541 04 28