Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

İstanbul Arnavutköy Kiralık Daire

(16 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
800 TL
ERPAY İNŞAAT'TAN KİRALIK LÜKS DAİRE ( amerikan mutfaklı
Erpay İnşaat & Gayrimenkul
Mustafa Kemal Paşa, Arnavutköy
2+1
4gün önce
90 m²
800 TL
ARNAVUTKÖY İSLAMBEY MAHALLESİ' NDE KİRALIK ÇATI KATI DAİRE
Erhan İnşaat Gayrimenkul
İslambey, Arnavutköy
2+1
6gün önce
96 m²
1.000 TL
ARNAVUTKÖY İSLAMBEY MAHALLESİ' NDE KİRALIK DAİRE
Erhan İnşaat Gayrimenkul
İslambey, Arnavutköy
2+1
6gün önce
110 m²
1.550 TL
ERKA Group'tan Mustafa Kemal P.Mah.Kiralık Dükkan
Erdoğan Karaaslan
Mustafa Kemal Paşa, Arnavutköy
1+1
19.8.2019
200 m²
899 TL
yenı sıfır daire asansorlü
Konuşan Ev & Danışmanlık Hizmetleri
İslambey, Arnavutköy
2+1
4gün önce
86 m²
850 TL
MERKEZDE 2+1 5. ARA KAT KİRALIK DAİRE
İsmail Uçan
İslambey, Arnavutköy
2+1
3gün önce
85 m²
1.100 TL
ARNAVUTKÖY KIRALIK DAIRE 2+1ve 1+1 ebeveyinli
Mehmet Temur
Merkez, Arnavutköy
2+1
7gün önce
90 m²
650 TL
HADIMKÖY KİPTAŞ 1.ETAPTA KİRALIK DAİRE
Metin Taştan
Hadımköy, Arnavutköy
2+1
4.9.2019
75 m²
Etiketli İlanlar

Arnavutköy kiralık daire arayışınıza destek olacak bilgiler

Kiralık dairelerde aramak için internetin bize sağladığı faydalar çok fazla. Günümüzde her işimizi internet üzerinden yapabiliyoruz. İstediğimiz özellikteki kiralık daireyi bulmak için Zingat.com sitesinden arama yapmalısınız. Arnavutköy kiralık daire ararken, siteden istediğiniz kriterleri seçip hızlıca istediğiniz özelliklere sahip evi bulabilirsiniz. Ayrıca kiralık daire dışında arsa, villa ve satılık ilanlarını da bulabileceğiniz bir site. Arnavutköy kiralık daire seçiminizde hangi özelliklere dikkat etmek gerektiğine birlikte bir göz atalım.
- Kiralık daire ararken baktığınız ilanların bütçenize uygun olmasına dikkat etmelisiniz. Maddi açıdan sizi zorlayacak kiralık dairelerle vakit harcamamalısınız.
- Kiralık daire bakımlı ve masrafsız olmalı. İçerisinde gider yaratacak tadilat sorunları olan yerleri tercih etmemelisiniz. Kısacası yaşayacağınız kiralık daire bakımlı olmalı. Yer döşemeleri, dolapları, kapıları sağlam olmalı. Eğer yeni yapılmış bir daire kiralayacaksanız kullanıma hazır olmasına ve eksikleri bulunmamasına dikkat etmelisiniz. Tüm tesisat sistemi döşenmiş ve demirbaşları takılmış olmalı.
- Arnavutköy kiralık dairenin konumunu seçerken dikkat etmelisiniz. Seçeceğiniz kiralık daire işe, okula, hastaneye, alışveriş merkezlerine, toplu taşıma araçlarına yakın mesafede olmalı.
- Kiralık daire seçimini yaparken cephesel özelliklerine dikkat etmelisiniz. Güneş ışığı alan kiralık daireleri tercih etmelisiniz. Böylece yaşayacağınız ev hem daha aydınlık olacaktır hem de daha kolay ısınacaktır. Cephesel özelliklerini kontrol etmek amaçlı kiralık daireyi günün farklı saatlerinde ziyaret edebilirsiniz.
- Yaşayacağınız Arnavutköy kiralık dairede izolasyon özelliği olmasına dikkat etmelisiniz. Ses yalıtımı istenmeyen gürültüleri engelleyecek ve komşularınızla daha sağlıklı bir ilişki olmasında katkı sağlayacaktır. Isı yalıtımı sayesinde evinizde ısı kaybı olmaz ve böylelikle doğalgaz faturalarınızda tasarruf sağlamış olursunuz. Ayrıca ısı yalıtımı evinizin daha iyi ısınmasına da yardımcı olur. Bunların dışında ısı yalıtımı sayesinde kiralık daire duvarlarında oluşabilecek küf, mantar gibi rutubet sorunlarını da engellemiş olursunuz. Bu yüzden ısı yalıtımı mutlaka kiralayacağınız dairede bulunmalı.
- Kiralık daire seçerken sıfır daire bakıyorsanız deprem yönetmeliğine uygunluğunu kontrol etmelisiniz. Yıllanmış bir yapıda ise depreme dayanıklı olmasını kontrol etmelisiniz. Sağlam yapılar içerisinde yaşamalısınız.
- Kiralık daire arayışında aylık aidat gibi yan giderleri de araştırmanız faydalı olacaktır. Özellikle site tipi konutlarda aidat giderleri neredeyse kira bedeli kadar oluyor. Bu yüzden bakacağınız dairenin giderlerini karşılayabilecek misiniz araştırmalısınız.
- Kiralık dairenin bulunduğu binanın ve çevrenin güvenilir olmasına dikkat etmelisiniz. Komşularla anlaşabilecek misiniz, kiralık dairenin bulunduğu çevre yaşam tarzınıza uygun mu araştırmalısınız. Kiralama yapmadan önce etrafı kolaçan etmeniz bu konuda bilgi sağlayacaktır.
- Kiralık dairelerde huzurla oturabilmek adına ev sahibinizle aynı binada olmamanız faydalı olacaktır.
- Kiralık daire için mutlaka sahibiyle kira sözleşmesi hazırlamalısınız. Hazırlayacağınız bu sözleşmenin noter onaylı olması geçerliliğini kanıtlayacaktır. Oluşabilecek sorunlara karşı haklarınızı koruyacak olan bu kira sözleşmesidir.
- Kira sözleşmenize evde eksik eşyalar varsa, evi teslim aldığınız şartları yazdırmalısınız. Ve daha sonra evden taşınırken boya, bakım yaptırmanız gerekip gerekmediğini en baştan kararlaştırıp sözleşmeye yazdırmalısınız. Böylece sonradan oluşacak isteklere karşı önlemlerinizi almış olursunuz.
- Kira sözleşmesine yıllık kira artış oranını da rakamsal olarak belirleyip yazdırmanız size avantaj sağlayacaktır.
- Ayrıca Arnavutköy kiralık daire için ödediğiniz depozito, kapora gibi ödemeler bulunuyorsa miktarları ile birlikte sözleşmede yer vermelisiniz.

 

ZİNGAT BANA EV BUL

Bilgilerinizi girin, sizi arayalım
Hayalinizdeki evi Zingat bulsun
Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım