Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

İstanbul Bostancı Satılık Daire

(130 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
1.850.000 TL
BOSTANCI KAHVE DÜNYASINA YAKIN 250M2TERASLI İSKANLI SIFIR DUBLEX
Levent Filiz
Bostancı, Kadıköy
5+2
6Gün Önce
250 m²
990.000 TL
BOSTANCI MAHALLESİ'NDE SATILIK 5+2 DUBLEKS DAİRE
Ömer Gökhan
Bostancı, Kadıköy
5+2
7Gün Önce
388 m²
1.150.000 TL
SUADİYE SUADEN'DE SATILIK KEYİFLİ 3+1 DAİRE
Filiz Doğru
Bostancı, Kadıköy
3+1
7Gün Önce
142 m²
1.350.000 TL
BOSTANCIDA, BAĞDATA YAKIN, 3+1 SATILIK AKILLI DAİRELER
Saadet Toksöz
Bostancı, Kadıköy
3+1
5Gün Önce
120 m²


İstanbul Bostancı satılık daire

Avrupa yakasının en yaşanılası semtlerinden Bostancı’da yaşam kalitenizi artıracak satılık evler sizi bekliyor…

Kadıköy’ün incisi niteliğindeki semtlerden bir tanesi olan Bostancı, önemli bir coğrafi konuma sahip. Bağdat Caddesi’ne, sahile ve toplu taşıma araçlarına çok yakın olduğu için Anadolu yakasının en beğenilen semtlerindendir. İstanbul Bostancı satılık daire fiyatları da Fenerbahçe, Caddebostan ve Suadiye semtlerine oranla daha düşüktür. Fakat satılık daireler metrekare birim fiyatı olarak Kadıköy ortalamasının da üstündedir. Nezih bir semt olan Bostancı’da ortalama bir bütçe ile satılık ev bulmak mümkündür. İç kesimleri ile sahile yakın kesimlerindeki satılık evler farklı fiyatlar taşır. Kentsel dönüşüm çalışmalarının yapıldığı bölümlerinde ise markalı inşaat projeleri lüks ve modern sitelere imza atarak; metrekare fiyatlarının artmasını sağlamıştır. Sahili, Bostancı Gösteri Merkezi, kebapçıları, et ve balık lokantaları ile meşhur olan Bostancı, çok hareketli ve canlı bir yaşam ritmine sahiptir.

Neden İstanbul Bostancı’da satılık daire almalısınız?
Bostancı toplu ulaşımın kalbidir: Ünlü Bağdat Caddesi’nin başlangıcında olan Bostancı, toplu taşıma araçlarının merkezi konumundadır. Sahile yakın olması onu daha da cazip kılar. Tarihi bir semt olan Bostancı, Osmanlı döneminde şehrin giriş ve çıkış noktalarının kontrol merkezi olmuş bir bölgedir. Semt ismini de Bostancı olarak adlandırılan sınır kontrol askerlerinden almıştır. Tren, otobüs, dolmuş, vapur ve deniz otobüsü ulaşımları sağlanmaktadır. Bostancı, tüm toplu taşıma araçlarının durak ve istasyonlarını bünyesinde toplamıştır. Araba park sorununu çözmek adına ulaşım ağlarının ortasına yapılmış olan İsPark, bu soruna önemli bir çözüm getirmiştir.
Nezih ve canlı bir semttir: Yaşadığınızı anlayacağınız hareketliliği size sağlar. Sıkılmazsınız çünkü her zaman canlı ve hareketlidir. Her şey eliniz altındadır, ne ararsanız kolayca bulursunuz. Bostancı; eğitimli ve gelir seviyesi yüksek kişilerin tercih ettiği bir semttir. Anadolu yakasının en güzel ve yaşaması daha kolay olan semtlerinin başında gelir. İstanbul Bostancı satılık daire fiyatları size rahat koşullarla ev alma imkânı sunar. Üstelik kendiniz yaşamasanız bile kolayca kiraya verebilirsiniz. Çünkü burada yaşamak isteyenlerin sayısı oldukça fazladır. Kira getirisi de yüksektir. İstanbul’un Anadolu yakasında yaşamanın konforu, Bostancı’da kendini göstermektedir.
Alışverişin, eğlencenin ve rahatlığın merkezidir: Eski ve canlı mahalle hayatını özleyenlerdenseniz Bostancı bunu size sunar. Kocaman bir mahalle havasında, her istediğinizi bulabileceğiniz bir semttir. Vukela Caddesi ile Ali Nihat Tarlan Caddesi'nin tren istasyonu ile birleştiği bölge, farklı alanlarda uğraş veren esnafın bulunduğu bir merkezdir. Peynirciler, şarküteriler, kasap ve balıkçılar, manavlar size semt pazarı tazeliğini sunar. Bostancı, eski ve köklü bir yerleşim noktası olduğu için uzun yıllardan beri burada yaşayan orta yaş üzeri bir nüfusa sahiptir. Yani kargaşanın ve insan sirkülasyonunun çok yoğun olmadığı nezih bir semttir. Tüm bunlar, İstanbul Bostancı satılık daire seçeneklerine göz atmanız için bile önemli nedenlerdir.

Bostancı’nın lokasyonu
Boğaziçi Köprüsü, Acıbadem ve Bağdat Caddesi’ne olan yakınlığı Bostancı’ya önemli bir lokasyon üstünlüğü sağlar. Markalı ve markasız birçok büyük ölçekli inşaat projesinin, burada yer almış olması da önemli bir avantajdır. Bu tarz projelerin, E 5 ve metroya yakın olmaları ise tercih edilme olasılıklarını yükseltir. Özellikle trafik sorunu çekmek istemeyen, rahat bir ulaşıma sahip olmak isteyen İstanbulluların satın almak istediği İstanbul Bostancı satılık daire alternatifleri genellikle bu bölgede yer alır. Bostancı’nın değişen ve yenilenen yüzü, bu projelerde hayat bulmaktadır. Fahrettin Kerim Gökay Caddesi ve caddeye yakın sokaklar, Şemsettin Günaltay Caddesi’ne ve Bağdat Caddesinin üst kısımlarında gerçekleştirilen konut projeleri, İstanbul Bostancı satılık daire arayışları için avantajlı seçenekler gibi görünmektedir.

ZİNGAT BANA EV BULBilgilerinizi girin, sizi arayalım Hayalinizdeki evi Zingat bulsun!
Favorilere Ekle
  • Satılık Favori İlanlarım