Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

İstanbul Çakmak Kiralık Daire

(106 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
1.300 TL
ÜMRANİYE ARMAĞANEVLERDE KİRALIK 2+1 ARAKAT DAİRE
Bm Gayrimenkul Atakent Merkez
Armağanevler, Ümraniye
2+1
2Gün Önce
95 m²
1.000 TL
umraniye arnaganevlerde 1+1suit
Serkan Korkmaz
Site, Ümraniye
1+1
3Gün Önce
70 m²
1.350 TL
CONCEPT TEN ARMAĞAN EVLER NEZİH SOKAKTA 2+1 ARA KAT
Ufuk Arapoğlu
Armağanevler, Ümraniye
2+1
4Gün Önce
100 m²
1.100 TL
Concet ten 2+1 kiralik cati kati
Serkan Korkmaz
Armağanevler, Ümraniye
2+1
15.10.2019
60 m²
1.350 TL
ÇAKMAKTA KİRALIK DAİRE
Nesrin Hanim
Çakmak, Ümraniye
2+1
9.10.2019
85 m²

İstanbul Çakmak kiralık daire
İstanbul Çakmak kiralık daire seçenekleri çok geniş bir portföy sunuyor. Ulaşım imkanları ile ön plana çıkan Çakmak, geniş fiyat aralıklarıyla kiralık ev arayışında olanlar için önemli bir avantaj sunuyor. Siz de farklı seçenekleri keşfedebilir ve en ideal kiralık daireye hızlıca ulaşabilirsiniz.
İstanbul'un en kalabalık ilçelerinden Ümraniye'nin bir semti olan Çakmak, sahip olduğu metro istasyonu ile Ümraniye trafiğinden kaçmanız için imkan sağlıyor. İstanbul Çakmak kiralık daire seçenekleri; 1+1'den 4+1'e uzanan alternatifleri ve farklı boyutlardaki evleri ile ideal evinizi bulmanıza olanak sağlıyor.
Neden Çakmak’tan daire kiralamalısınız?
Ümraniye’deki diğer semtlere göre bulunduğu konum ile büyük bir avantaj sağlayan Çakmak, Şile otoyolu ve E80 karayoluna yakınlığı ile ulaşım bakımından ilçedeki diğer semtlere nazaran ön planda seyrediyor. Aynı zamanda Çakmak, toplu ulaşım bakımından da birçok seçeneğe sahip. Alemdağ Caddesi, Tavukçuyolu Caddesi ve İkbal Caddesi üzerinden geçen otobüs ve minibüsleri kullanarak Üsküdar, Kadıköy gibi daha merkezi noktalara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bu taşıtları kullanarak belli noktalardan aktarma yapabilir ve Avrupa yakasına yolculuk gerçekleştirebilirsiniz. Trafiksiz bir ulaşım için ise metro alternatifi mevcut. Metro kullanarak daha konforlu bir ulaşımı tercih edebilir ve merkezi noktalara daha rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bu seçeneği kullanma tercihinde bulunacaklar için Alemdağ Caddesi’ne daha yakın olan kiralık daireler tercih edilebilir. İstanbul Çakmak kiralık daire arayışında olanlar için semtin alışveriş olanakları da oldukça iyi bir düzeyde. Semtin içerisinde yer alan imkanlar ve semtin AVM’lere olan yakınlığı önemli bir artı kazandırıyor. Daha merkezi noktalara uzanan caddelere ve AVM’lere olan mesafe kira fiyatlarına yansıyor. Semtte 10’un üzerinde park, Sabahattin Zaim Gençlik ve Kültür Merkezi, Çakmak Spor Tesisleri ve Yunus Emre Bilgi Evi bulunuyor. Çakmak, semt sınırları içerisinde özel ve devlet olmak üzere ilk ve orta düzeyde birçok okulu barındırıyor. İstanbul Çakmak kiralık daire seçimi yaparken bu okullara yakınlığı bakımından avantaja sahip olan Varan Caddesi, Ağaoğlu Sokak, Mimoza Sokak, Şahlan Sokak, Adagüllü Sokak ve çevresindeki sokaklarda bulunan kiralık evler tercih edilebilir. İstanbul Çakmak kiralık daire fiyatları, Ümraniye ilçesindeki ortalama kiralık daire fiyatlarına kıyasla daha uygun. İstanbul ortalaması da dikkate alındığı zaman kiralık daire fiyatları bakımından Çakmak, birçok semtten daha ekonomik dairelere sahip. Konutun sağladığı imkanlar, evin lokasyonu, bina yaşı gibi birçok farklı faktör, farklı fiyatlarda kiralık dairelerin bulunmasına sebep oluyor. Bu hususta fiyat, dairenin sağladığı avantajlar ve istenen kriterler göz önüne alınarak en doğru tercihin yapılması gerekiyor. Farklı alternatifleri ile Çakmak semti, kriterlerinize uygun bir seçim yapmayı kolay ve hızlı hale getiriyor.
Çakmak’ta daire kiralarken nelere dikkat etmelisiniz?
Bir semtte daire kiralamadan önce yapılması gereken ilk iş, o semtteki ortalama fiyatlara göz gezdirmek olmalıdır. Bu araştırma, bulduğunuz dairenin, özelliklerine kıyasla fiyatını hak edip hak etmediğini anlamanıza yardımcı olur. Kriterlerinizi belirleyin ve sizin için neyin öncelikli olduğuna karar verin. Mesela aile içinde ilkokul düzeyinde bir çocuk varsa ilkokula yakın bir ev kiralamak size büyük bir avantaj getirir. Toplu taşıma ile seyahat ediyorsanız duraklara olan mesafe, dikkat edilmesi gereken en önemli nokta haline geliyor. Bununla beraber kiralamaya karar verdiğiniz evin yakınında bulunan duraklardan hangi güzergahı izleyen toplu taşımaların geçtiğini araştırabilirsiniz. Çalışmakta olduğunuzun ilçeye kolay bir ulaşım olup olmadığını kontrol edin. Özellikle metro kullanacaklar için İstanbul Çakmak kiralık daire tercihi daha da önem taşıyor. Metroyu aktif olarak kullanacaksanız Çakmak istasyonuna yakın bir daire kiralamaya çalışın. Evin konumunun kriterlerinize uygun olduğuna emin olun. Kriterleriniz açısından en ideal seçimi yapmaya gayret gösterin. Daireyi kiralamadan önce ev içerisinde tamirat gerektiren bir durum olup olmadığını kontrol edin. İşlem gerektiren bir durum olduğunu taşınmadan önce fark etmek önemlidir. Oturmaya başladıktan sonra bir aksaklık yaşamak ev sahibiniz ile sorun yaşamanıza sebep olabilir. Apartman aidatlarını değerlendirin ve bütçenizi zorlayıp zorlamayacağına karar verin. İş sözleşme kısmına gelmeden, hukuki anlamda gerekli bilgileri edinin veya bu işte tecrübeli birinden yardım isteyin. Kira sözleşmesi nedir ve içinde hangi maddeler bulunmalıdır araştırın. Kira tutarı, ödeme zamanı, depozito ücreti, evin teslim koşulları, kira artış oranı gibi sözleşmede kesinlikle bulunması gereken noktalara dikkat edin. Sözleşmenizde net bir şekilde belirtmediğiniz her durum ileride karşınıza bir sorun olarak çıkabilir. Sözleşmeyi noter huzurunda yapın. Kira bedelini bankadan yatırın ve dekontlarını da mutlaka saklayın.

ZİNGAT BANA EV BULBilgilerinizi girin, sizi arayalım Hayalinizdeki evi Zingat bulsun!
Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım