Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

İstanbul Erenköy Kiralık Daire

(15 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
3.500 TL
Caddebostan Ömerpaşa'da 3+1 kiralık..
Erenköy, Kadıköy
3+1
27.8.2019
135 m²
2.800 TL
Kadıköy Erenköy'de Kiralık Daire
Erenköy, Kadıköy
3+1
26.8.2019
90 m²
3.300 TL
ERENKÖY MERKEZDE FERAH 4+1 KİRALIK
Canan Çakır
Erenköy, Kadıköy
4+1
6.9.2019
165 m²
Etiketli İlanlar

İstanbul Erenköy kiralık daire


Prestijli konumu ile İstanbul Erenköy kiralık daire seçenekleri karşınızda! Kiralık daireler arasından ihtiyacınıza cevap verecek en uygun evi bularak hemen inceleyebilirsiniz.


Erenköy İstanbul'un nezih ve eski semtleri arasında yer alıyor. Osmanlı zamanından kalma köşklere ev sahipliği yapan Erenköy'de pek çok gösterişli binaya rastlamak mümkün. 1960'lı yıllarda yapılan binalar bugün apartman olarak kullanılıyor. İstanbul Erenköy kiralık daire arayışında olanlar ihtişamlı detaylarla süslü apartman daireleri bulabilirler. Huzurlu ve sakin bir semt olan Erenköy aynı zamanda toplu ulaşım açısından da avantaja sahiptir. Birçok kiralık ev seçeneğine sahip olan Erenköy'de ihtiyacınıza en uygun bir ev kolaylıkla bulabilirsiniz. Hızlı bir kentsel dönüşüm sürecinden geçen Erenköy bugün İstanbul'un nezih ve kaliteli semtlerinden biridir.


Neden Erenköy'de daire kiralamalısınız?
Bağdat Caddesi'ne yakınlığı ile bilinen Erenköy ayrıca Ethem Efendi Caddesi ve Minibüs Caddesi'ne de yakın konumda bulunuyor. Merkezi alanlara yürüyerek ulaşımın kolay olduğu semt her türlü seçeneği bir arada sunuyor. Bunun yanında semt merkeze yakın olmasına rağmen sakin ve keyifli bir atmosfere sahip. Ağaçlar içerisinde kiralık evler görebileceğiniz semt yeşili bol bir alanda konumlanıyor. Köşkten dönüşen yapılar geniş bahçe seçenekleri ile bir arada sunuluyor. Mahalle kültürünün korunduğu Erenköy, komşuluk ilişkileri açısından da şanslı olabilirsiniz. Güvenli bir semt olan Erenköy'de çocuklu aileler rahatlıkla yaşayabilir. Parklara ve okullara yakın olan semtte hafta sonları aileler Bağdat caddesi ve sahil yolunda sosyalleşebilir. Ayrıca semt çevresinde çok sayıda mağaza, yeme-içme ve kafe gibi mekanlar yer alıyor. Bu da semti daha ayrıcalıklı bir konuma getirir. Modern ve gelenekselin bir sentezi olan Erenköy'de lüks sitelerde konforlu daire seçeneklerinin yanında eski binalarda daha ekonomik fiyatlı daireler de bulmak mümkündür. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 gibi daire seçenekleri semtte yer alır.


Erenköy'de Ev kiralamanın püf noktaları
İstanbul Erenköy kiralık daire seçeneklerini araştırırken semtin yerleşimini incelemelisiniz. Sahil kısmında yer alan dairelerde eski ve varlıklı mahalle sakinleri otururken, tren yolunun diğer tarafında kalan kısımda ise daha mütevazi daire sakinleri ile karşılaşabilirsiniz. Semtte genellikle geniş ve ferah ev seçenekleri bulmak kolaydır. Otoparkı olan apartman seçenekleri aracı olanlar için tercih edilebilir. Otobüs ve dolmuş gibi ulaşım alternatiflerine sahip olan Erenköy'de toplu taşımaya yakınlık da ev ararken değerlendirilmesi gereken bir kriterdir. İstanbul Erenköy kiralık daire seçimi yaparken semtte oturmak istediğiniz alanı belirlemeli ve ona göre fiyat araştırması yapmalısınız. Aidat ve depozito seçeneklerinin binadan binaya farklılık gösterdiği semtte detaylı inceleme yaparak kararınızı verebilirsiniz. Kentsel dönüşümden geçen semtte daire kiralamadan önce binanın yakın zamanda dönüşüme girip girmeyeceği ayrıntısını da netleştirerek kiralık evler arasında tercih yapmalısınız. Kiralayacağınız dairenin ihtiyaçlarınıza uygun olup olmadığını doğru bir şekilde değerlendirmeli ve kira sözleşmesini dikkatli bir şekilde okumalısınız. Kira artış oranları hakkında kira sözleşmesinde bulunan maddeyi incelemeli ve gerekirse ev sahibiniz ile bunu konuşmalısınız. Sonradan çıkabilecek anlaşmazlıkların böylece önüne geçebilirsiniz. Lüks bir sitede ev tutuyorsanız sitenin sosyal olanakları hakkında bilgi almalı, ısınma ve aidat gibi giderleri mutlaka öğrenmelisiniz. Kira kontratını da mutlaka ev sahibi veya onun yetkilendirdiği güvenilir bir kişi ile yapıyor olduğunuza dikkat edin.
İstanbul Erenköy kiralık daire seçimi yaparken ayrıca mümkünse komşularınızla tanışarak semt hakkında daha doğru ve emin bilgiler elde edebilirsiniz. Böylece kararınızı vermeniz de daha kolay hale gelir.

ZİNGAT BANA EV BUL

Bilgilerinizi girin, sizi arayalım
Hayalinizdeki evi Zingat bulsun
Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım