Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

İstanbul Fulya Kiralık Daire

(12 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
2.500 TL
Armağandan Şişli Fulya'da Kiralık 2+1 Daire
Armağan Emlak Ve Danışmanlık
Fulya, Şişli
2+1
29.9.2019
90 m²

İstanbul Fulya kiralık daire
İstanbul Fulya kiralık daire seçenekleri İstanbul’da her yere kolayca ula-şabilme kolaylığı sunarken; şehrin merkezinde olmanın konforunu yaşatır. Kiralık evler arasında çıkacağınız küçük bir gezintiyle, kendiniz için en doğru evi bulabilirsiniz.

İstanbul il sınırları içersinde bulunan Fulya semti, İstanbul'un önemli iş, finans, uluslararası ticaret merkezlerinin başında gelen bir yerdir. Ayrıca İstanbul’un birçok ulusal ve uluslararası şirketinin genel merkezinin yer al-dığı veya yakınında bulunduğu semt bu yönüyle adeta İstanbul’un kalbi konumumdadır. İstanbul Fulya kiralık daire konusunda finans ve ticaret merkezlerine kolay ulaşılan stratejik bir konumunda bulunur. Semtte ayrıca birçok iş alanı ile ilgili fırsat ve olanaklara ulaşma imkânınız da mevcuttur. Finans ve ticaret merkezlerine yakın olması nedeniyle semtte nüfus hareket-liliği çokça görülmektedir. Kiralık daire seçeneklerinin de geniş olduğu semtte, kiralık daire bulmanız oldukça kolaydır, fakat merkezi konumun-dan dolayı daire fiyatları İstanbul ortalamasının kısmen üzerindedir. Bina yaşı açısından 10 ve üzeri yaştaki pek çok binaya bu semtte rastlayabilirsi-niz. Bölgede, yeni yapılan toplu konutlar ve projelerdeki sıfır evlerle birlik-te; 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 oda sayılarına kiralık ev seçenekleri bulmak mümkün.
Semt Şişli İlçesine bağlıdır; kuzeyinde ve doğusunda Sarıyer, güneyinde Beşiktaş ve Kâğıthane, batısında ise Eyüp Sultan ilçeleri ile komşudur. Semt; finans ve ticaret merkezi olan Mecidiyeköy ve Levent gibi semtlere yürüyerek ya da toplu taşıma araçları ile sadece birkaç dakika uzaklıktadır. Fulya semti İstanbul’un en önemli yollarından biri olan D-100 İstanbul çevre yolu üzerindedir. Semt, Hasdal Okmeydanı Bağlantı yolu ve Levent Büyükdere Caddesi üzerinden E-80 uluslararası Avrupa Otobanı’na daki-kalar içinde ulaşma imkânına sahip. Semt bu yönüyle İstanbul’un yoğun trafiğinden kaçmak isteyen sakinleri için birçok seçenek sunar. Bu yönleri kullanarak birkaç dakika içinde 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Fatih Sul-tan Mehmet Köprüsü üzerinden çok kısa sürede Anadolu Yakası’na geçme-niz mümkündür.

Neden İstanbul Fulya’dan daire kiralamalısınız?
Semt, metro ile ulaşım seçenekleri açısından sakinlerine önemli bir fırsatlar sunmaktadır. Zira Fulya semti İstanbul metro ağına yakın bir konumda yer alır. Ayrıca metrobüs hattına da yakın olan Fulya’dan otobüs hatları ile de İstanbul’un her noktasına çok rahat ulaşabilme imkânınız var. Bu yönüyle semt, ulaşım açısından İstanbul’un bütün semt ve ilçelerine kolay ulaşım imkânı tanıdığı için çok stratejik bir noktadadır.
Aynı zamanda birçok ihtiyaç ve talebin karşılanabileceği bir semttir Fulya. En başta finans ve ticaret merkezleri ile iç içe olduğu için tercih edilir. Bir finans ve ticaret merkezi olan bu semtte oturmak, sakinlerine İstanbul trafi-ğinden kurtularak işe gitme fırsatı sunar. Semt İstanbul’un hatta Türki-ye’nin en önemli eğitim, eğlence, sağlık merkezi, AVM’lerine çok yakın konumdadır. Dünyanın köklü hastanelerinin bulunduğu konumdadır ve adeta bir sağlık kampüsünü andırmaktadır.

İstanbul Fulya’da kiralık daire ararken nelere dikkat etmelisiniz?
İstanbul Fulya kiralık daire konusunda farklı alternatifler bulabilir, büt-çenize uygun ev kiralayabilirsiniz. Daire seçenekleri her bütçeye uygun ol-mayabilir fakat fiyat aralıkları arasında ciddi farklar olduğundan iyi bir fi-yat araştırması yapmanızı öneririz. Kiralama işleminden önce, su, elektrik, doğalgaz, aidat gibi kalemlerde borç görünme ihtimali olabilir. Kiralayaca-ğınız evin borcunun olmadığı teminatını almalı ve taşınma işleminizi daha gerçekleştimelisiniz. Otopark konusunda sıkıntı yaşamamanız için müm-künse otoparklı binaları tercih etmelisiniz.

İstanbul Fulya’da okula yakın kiralık daireler nerede?
Özellikle, aileler için kiralayacakları dairenin okullara yakın mesafede bu-lunması önemlidir. İstanbul gibi bir mega kentte okula yürüyerek gitme ya da yakın mesafelere servisle gitme lüksünü bu semtte yaşayabilirsiniz. İlk, orta dereceli okullardan, Türkiye’nin köklü üniversitelerine, kültür-sanat eğitim merkezlerinden birkaç dilde eğitim veren dil eğitim merkezlerine ka-dar birçok köklü eğitim kurum bu semtte yer almaktadır. İstanbul Fulya kiralık daire seçenekleri ile semtin her noktasında birçok eğitim kurumuna rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

ZİNGAT BANA EV BULBilgilerinizi girin, sizi arayalım Hayalinizdeki evi Zingat bulsun!
Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım