Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

İstanbul Fulya Satılık Daire

(21 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
1.850.000 TL
Terrace Fulya da kiracılı muayenehane
Fulya, Şişli
2+1
7Gün Önce
110 m²
1.250.000 TL
Mecidiyeköy Garaj Sokak Satılık 4+1
Fulya, Şişli
4+1
4.10.2019
150 m²
1.250.000 TL
fulyada lüx 2+1 daire
Fethullah Fakıoğlu
Fulya, Şişli
2+1
2.10.2019
115 m²
1.250.000 TL
FULYA DA SATILIK 160 M 3+1 DAİRE
Fulya, Şişli
3+1
21.9.2019
160 m²
850.000 TL
Şişli fulyada 3+1 sıfır daire
Kumriye Koci
Fulya, Şişli
3+1
21.9.2019
145 m²
1.850.000 TL
Fulyada 3+2 dublex lüx daire
Fethullah Fakıoğlu
Fulya, Şişli
3+2
18.9.2019
160 m²

İstanbul Fulya satılık daire

Beşiktaş ve Şişli ilçelerinin ortak semti olan İstanbul Fulya satılık daire almak için oldukça ideal bir semttir. Konumu nedeniyle merkezi sayılabilecek bir lokasyona sahip olan Fulya, hem Şişli hem de Beşiktaş ilçelerinin kesiştiği bir bölgededir. Yani hem Beşiktaş hem Şişli hem de Mecidiyeköy’e yürüme mesafesinde bir güzergâh arayanlar için Fulya en iyi seçimlerden biridir.
Semtteki satılık evler size, merkezi bir konuma sahip, sosyal olanakları bünyesinde barındıran nezih bir bölgenin kapısını aralar. Denize kıyısı olmasa da Beşiktaş sahiline yürüyerek gidilebilme imkânınız vardır. Yüksek gelir grubunun tercih ettiği bir semt olan Fulya, kira getirisi açısından da yatırımcıları bu noktaya çekmektedir.

Fulya’da sağlık ve eğitim kurumları
Acıbadem hastanelerinin Fulya'da bulunan şubesi tıbbın tüm dallarında bu semtte hizmet verirken, Boğaziçi Sağlık Hizmetleri Hastanesi, Kadıoğlu Hastanesi gibi birçok Sağlık kuruluşunun yanı sıra Şişli Belediye Semt Polikliniği de bu semtin ayrıcalığını ortaya koyar. Beşiktaş Belediyesi’nin Fulya Sanat Merkezi’nin yanı sıra tarihi Ihlamur Kasrı bile İstanbul Fulya satılık daire seçeneğini olumlu değerlendirmeniz için bir etken olacaktır.
Okul yönünden oldukça zengin olan Fulya mahallesinde bulunan çeşitli eğitim ve öğretim kurumları şunlardır: Hüseyin Cahit Yalçın İlköğretim Okulu, İlkumut Eğitim Kurumları, Lasalle College İstanbul Eğitim Üniversite Okulları, Özel Ufuk İlköğretim Okulu. Şişli ve Beşiktaş ilçelerindeki ilk, orta ve lise kademesindeki okulların tamamına yakın olan bu bölge, üniversiteler açısından da zengin bir konumdadır.

Emlak yatırımı için neden Fulya seçilmeli?
İstanbul’un en değerli semtlerinden biri olan Fulya’da daire sahibi olmak için birçok neden vardır. İstanbul’un gözde turistik merkezi olan Beyoğlu’na yakınlığı ile de dikkat çeken Fulya, birçok yükseköğretim kurumunun da tam ortasındadır. İstanbul Teknik Üniversitesi ve Bahçeşehir Üniversitesi’ne yürüyüş mesafesi kadar yakın olan Fulya’dan İstanbul Üniversitesi ve Boğaziçi Üniversitesi’ne ulaşım imkânı da oldukça kolaydır.
İstanbul'un bu kadar merkezinde olmasına karşın İstanbul Fulya satılık daire fiyatları açısından da oldukça düşüktür. Beşiktaş ve Şişli merkezindeki dairelerden çok daha uygun fiyata, geniş metrekareli konutların satın alınması mümkün olmaktadır.

Fulya’da satılık daire alırken nelere dikkat etmelisiniz?
Fulya semti yukarıda saydığımız özellikleri ile her türlü olacağa sahip, çok kapsamlı ve sosyal bir semttir. Ancak bu güzel semtin de bazı riskli bölgeleri vardır. Örneğin Akıncı Bayırı Sokak, Saatçi Bayırı Sokak, Fulya Bayırı Çıkmazı gibi bölgeler dik yokuşlarıyla ünlüdür. Bu mahallelerden satılık ev alternatiflerine göz atarken, bu hususlara dikkat edilmelidir. Özel araç yerine otobüsle ulaşım sağlamayı isteyen bu semtte daire almayı düşünenlerin ise son derece yaygın olan İETT duraklarına yakın yerleri tercih etmeleri gerekir.

Fulya’da daire almak için en uygun ay hangisidir?
Fulya, başta üniversiteler olmak üzere birçok ilk ve ortaöğretim kurumuna yakınlığı nedeniyle öğrencilerin tercih ettiği semtlerden biridir. Bu nedenle okulların açılmasına yakın, satılık daireler fiyat açısından yükselir. Genel emlak piyasasında da olduğu gibi İstanbul Fulya satılık daire seçenekleri kış aylarında daha uygun fiyatlara düşer.

İstanbul Fulya’da yaşam koşulları nasıldır?
Fulya, İstanbul’un yaşamak için en uygun koşullara sahip semtlerinden biridir. İETT otobüs durakları ile Eminönü başta olmak üzere birçok bölgeye kolayca ulaşım imkânına sahiptir. Park ve bahçeleri ile sakinlerine yetecek huzur duraklarını bünyesinde barındırır… Bu nedenle İstanbul Fulya satılık daire seçenekleri hem merkezi bir noktada hem de huzurlu bir bölgede yaşamak isteyenler için oldukça idealdir.

ZİNGAT BANA EV BULBilgilerinizi girin, sizi arayalım Hayalinizdeki evi Zingat bulsun!
Favorilere Ekle
  • Satılık Favori İlanlarım