Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

İstanbul Göztepe Kiralık Daire

(20 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
3.800 TL
GÖZTEPE'DE 230M2 4+2 TERASLI DUBLEKS ASANSÖR OTOPARKLI
Göztepe, Kadıköy
4+2
2Gün Önce
230 m²
1.600 TL
GÖZTEPE MİNİBÜSYOLU CEMENZAR ORTABAHAR SOKAK SONU
Hüseyin Altıyaprak
Göztepe, Kadıköy
2+1
Bugün
90 m²
2.200 TL
GÖZTEPE CEMENZAR ORTABAHAR SOKAK FUL MOBİLYALI DAİRE
Hüseyin Altıyaprak
Göztepe, Kadıköy
2+1
Bugün
90 m²
900 TL
Kadıköy Göztepe'de Kiralık Daire
Göztepe, Kadıköy
2+1
1.10.2019
95 m²

İstanbul Göztepe kiralık daire
Kadıköy ilçesinin son yıllarda yıldızı iyice parlayan semti Gözte-pe’de bir yaşam planlıyorsanız, İstanbul Göztepe kiralık daire ilanlarını hemen incelemeye başlayabilirsiniz.

İstanbul’un Anadolu Yakası’nda, Kadıköy ilçesi dâhilinde yer alan Göztepe, Bağdat Caddesi’nin bir kısmını da kapsar. Bu böl-gedeki en büyük yeşil alanlar Göztepe sınırlarındadır. 10 bin met-rekarelik Göztepe Parkı, bölgenin en güzel yerlerinden birisidir. Yeni projelerle süslenen ve değerlenen Göztepe, yatırım bakı-mından Anadolu yakasının en gözde semti olmaya adaydır. İki yakayı birbirine bağlayan metrobüs hattı ve aktarma ile Yenika-pı’ya kolaylıkla geçme olanağı sunan metro Göztepe’ye büyük bir değer kattığı için semt, daha önemli hale geldi. Huzurlu bir semt olan Göztepe, sahiliyle de göz dolduran yerleşim bölgesidir. Lokasyon özellikleri mükemmel olan bu semtte, Boğaz köprüle-rine 5 dakikada, metrobüse de çok kısa süreçte ulaşabileceğiniz bir konumdadır. Kalamış Marina’ya da kolayca gidebilirsiniz. Yeşil alanlarıyla kendinizi doğada hissedeceğiniz Göztepe’de, kiralık ev fiyatları sürekli yükselmekte olduğu için bir an önce İstanbul Göztepe kiralık daire ilanlarını inceleyerek kriterleri-nize uygun bir ev bulabilirsiniz. Büyük bir semt olan Göztepe’de, yeni projelerinde ya da eski binalarında ihtiyacınıza uygun 1+1, 2+1, 3+1 ya da 4+1 gibi özelliklerde, güvenlikli ve sosyal yaşam alanları olan kiralık daireler bulabilirsiniz.

Neden Göztepe’de daire kiralamalısınız?
Nezih ve sakin bir yaşam isteğindeyseniz, "Anadolu Yakası’ndan asla vazgeçmem” diyenlerdenseniz Göztepe sizin için en ideal seçenekler arasındadır. Yeşil alanları, sahili, her ihtiyaca cevap verem mekânları ve alışveriş merkezleri ile huzurlu ve kaliteli bir yaşam sunar. İstanbul Göztepe kiralık daire ilanlarına baktığı-nızda Göztepe’nin 3 bölümden oluştuğunu görürsünüz. Konut fi-yatlarının ve kiraların en pahalı olduğu kısım, Bağdat Caddesi ve sahile denk gelen bölgesidir. Pek çok aktivitenin gerçekleştiği elit bir Göztepe görüsünüz burada. Semtin ikinci kısmını, sahilden yukarıya doğru uzanan ve minibüs caddesiyle son bulan kısım oluşturur. Merdivenköy ile bağlantılı olan E–5 çevresinde ko-numlanan kısım ise Göztepe’nin üçüncü kısmını oluşturur. Bu bölge ekonomik açıdan daha avantajlıdır.
Göztepe’de oturursanız ulaşım açısından hiç sıkıntı çekmezsiniz. Geniş bir ulaşım ağına sahiptir. Metrobüs, metro, otobüs, dolmuş ve minibüs gibi seçeneklerle her yere kolayca ulaşırsınız. Kadı-köy’e çok yakın olması ise sizi farklı ulaşım araçlarıyla entegre eder. Özel aracınızla karşıya geçmek isterseniz köprülere en kısa sürede ulaşırsınız.
Göztepe aradığınız her şeyin elinizin altında olacağı bir semttir. Restoranları, kafeleri, sinemaları, alışveriş merkezleri ve daha birçok imkânı sayesinde sosyalleşmeniz çok kolay olur. Hastane-ler, okullar, üniversite kampüsleri, yani ihtiyaç duyulan her şey burada mevcuttur. Zaten İstanbul Göztepe kiralık daire ilanla-rına göz gezdirdiğinizde bu özellikleri hemen fark edersiniz.

Göztepe’de daire kiralarken nelere dikkat etmelisiniz?
Öncelikle iyi bir piyasa araştırması yapmanız gerekir. Çünkü 3 farklı Göztepe yaşamı olduğu için kiralık daire fiyatları da deği-şim gösterir. Zingat.com üzerinden yapacağınız İstanbul Gözte-pe kiralık daire araştırmaları size bir fikir verecektir. Yapacağı-nız sözleşmenin içeriğine, sözleşmede yer alacak maddelere dik-kat etmeniz gerekir. Ödediğiniz her şeyin makbuzunu almayı da ihmal etmemelisiniz.
Bütçenize en uygun lokasyanda ev ararsanız daha rahat edersiniz. Göztepe Parkı, sahil kısmı ve Bağdat Caddesi bölümü, daha yük-sek fiyatlı kiralar içerir ama buradaki kiralık daireler de birçok konforu beraberinde getirir. İç kısımlarda yer alan Tütüncü Mehmet Efendi Caddesi ise Göztepe'nin en hareketli ve canlı caddesidir. Burada da kiralık ev bakabilirsiniz. Cadde, adını Os-manlı Dönemi’nin ilk sanayicilerinden biri olan Tütüncü Mehmet Efendi’den alır. O dönemlerde Göztepe’de büyük bir arazi sahibi olan bu kişi, sonrasında buraları parselleyerek saray eşrafına sat-mış. Onlarda buralara yazlık köşkler yapıp oturmuşlar. Bu köşkler hala varlıklarını sürdürür.

ZİNGAT BANA EV BULBilgilerinizi girin, sizi arayalım Hayalinizdeki evi Zingat bulsun!
Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım