Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

İstanbul Güneşli Kiralık Daire

(11 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
1.600 TL
GÜNGÖREN CADDESİ KİRALIK DAİRE
Arzu Aksu Göç
Güneşli, Bağcılar
3+1
1.10.2019
100 m²

İstanbul Güneşli kiralık daire
İstanbul Güneşli kiralık daire seçenekleri arasında detaylı bir araştırma yaparak, size ve ailenize en uygun evi bulabilirsiniz. O halde hemen keşfetmeye ne dersiniz?

İstanbul il sınırları içersinde bulunan Güneşli semti, İstanbul'un önemli yeni yerleşim alanların biri olmakla birlikte İstanbul’un yeni yapılaşmaya açılmış semtlerinden biridir. Kentsel dönüşüm kapsamında bu semtte birçok kiralık ev seçeneğine ulaşabilirsiniz. Bölgedeki inşaatlaşma oranının yüksek olması ve göç ile yer değiştirme hareketinin çokça görüldüğü semtte, kiralık ev bulmanız oldukça kolaydır. Bina yaşı açısından 10 ve üzeri yaştaki pek çok binaya bu ilçede rastlayabildiğiniz gibi yeni yapılan birçok bina da seçenekler arasındadır. Kentsel dönüşüm kapsamında yenilenen binaların sayısı semtte giderek artmaktadır. Bölgede; 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 gibi oda sayılarına sahip farklı metrekare seçeneklerinde kiralık evler bulabilirsiniz. Semt Bağcılar ilçesine bağlıdır; kuzeyinde Başakşehir, Esenler, güneyinde Bahçelievler, batısında Küçükçekmece ve doğusunda ise Güngören ilçeleri ile komşudur. Mahmutbey – Bağcılar Bağlantı yoluyla O-7 Karayolu'na kolayca erişim sağlanabilecek bir noktadadır. Ayrıca; O-7 bağlantı yolu ile Uluslararası Avrupa Otobanı'na dakikalar içinde ulaşmayı sağlamaktadır. Kısacası bölge lokasyon açısından avantajlıdır. İstanbul Güneşli kiralık daire seçeneklerine İstanbul’un pek çok farklı noktasına çeşitli ulaşım araçlarını bir arada sunan bir özelliğe sahiptir. Metro, metrobüs, otobüs gibi birçok ulaşım seçeneklerine bu semtten kısa zamanda ulaşmak mümkündür. Ayrıca eğitim, sağlık, kültür sanat etkinlikleri açısından da semtte yer alan merkezlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Neden İstanbul Güneşli’den daire kiralamalısınız?
Kişisel ihtiyaç ve taleplere verilecek cevaplar noktasında Güneşli İstanbul'un iş olanakları ve merkezlerine yakınlığı sebebiyle tercih edilen bir semttir. Semt, Bağcılar, Bahçelievler, Şirinevler ve Esenler gibi İstanbul'un en önemli iş ve ticaret merkezlerinin yakınında bulunması nedeni ile tercih sebebidir. Özellikle hizmet sektörüne yönelik birçok iş alanının bulunduğu bu merkezlere Güneşli'den çok kısa zamanda ulaşmak mümkündür. İstanbul Güneşli kiralık daire seçenekleri kentsel dönüşümle birlikte çok daha geniş alternatifleri içerir. Her bütçeye uygun kiralık evler bulmak bu semtte mümkündür.

İstanbul Güneşli’de kiralık daire ararken nelere dikkat etmelisiniz?
İstanbul Güneşli kiralık daire seçenekleri arasında, kentsel dönüşüm kapsamında yenilenen binaları tercih edebilirsiniz. Yeni ve lüks binalar yaşam kalitenizi artıracaktır. Kiralık ev konusunda yeni bina tercih edecek olursanız bu semtte, bina yaşının 0-5 arası olduğu pek çok binayı bulabilirsiniz. Basın Ekspres Caddesi üzerinde yeni yaşam alanları ile bütçenize uygun birçok seçeneği bulabilirsiniz. Ayrıca Bağcılar-Mahmutbey metro hattı üzerinde yeni konut projelerinde kiralık daire seçenekleri sizleri karşılayacaktır.
Kiralayacağınız evin daha önce kiralanmış olup olmadığını öğrenmeniz sizin yararınıza olacaktır. Elektrik, su, doğalgaz gibi kalemlerde borç görünme ihtimali olabilir. Kiralama yapmadan önce "konutunuzun borcu yoktur" teminatını almadan taşınma işleminizi gerçekleştirmemenizi tavsiye ediyoruz. Otopark konusunda sıkıntı yaşama ihtimaliniz olabilir. Bu nedenle mümkünse otoparklı binaları tercih etmenizi öneririz. Karayolu ulaşımı konusunda sıkıntı yaşamamak için, mümkünse bölgenin Metro, tramvay hatlarının olduğu lokasyonları tercih etmenizde yarar var. Çünkü iş ve okula gidiş gelişlerde bu size zaman kazandıracaktır.

Güneşli’de okula yakın kiralık daireler nerede?
Özellikle çocuklu aileler için kiralayacakları dairenin okullara yakın mesafede bulunması önemlidir. İstanbul'da okula yürüyerek gitme bir lüks haline gelmiştir. Bu nedenle aileler hem servis ücretini daha az ödemek hem de eğitim seviyesi açısından daha kaliteli okulları tercih ettikleri için kiralayacakları dairenin de lokasyonu bu noktada önemli hale gelmektedir. İstanbul Güneşli kiralık daire seçeneklerini değerlendirenler için, Bağcılar'a bağlı semtte birçok ilk, orta ve lise eğitimi veren kurumlara rahatlıkla ulaşmanızın mümkün olduğunu söyleyebiliriz. Semtin yoğun nüfusu nedeni ile her mahallede birçok eğitim kurumu seçeneğine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

ZİNGAT BANA EV BULBilgilerinizi girin, sizi arayalım Hayalinizdeki evi Zingat bulsun!
Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım