Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

İstanbul Kayışdağı Kiralık Daire

(350 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
1.450 TL
KAYIŞDAĞINDA YENI BINA'DA,ARA KAT LÜX 3+1 KIRALIK DAIRE
Yusuf Karaca
Kayışdağı, Ataşehir
3+1
130 m²
1.200 TL
ERBİLAYDAN KİRALIK DAİRELER
İnönü, Ataşehir
1+1
55 m²

İstanbul Kayışdağı kiralık daire
İstanbul Kayışdağı kiralık daire seçenekleri birbirinden avantajlı alternatifleriyle sizlerle buluşuyor. Yaşam standartlarınıza uygun kiralık daireler için Kayışdağı kiralık ev seçenekleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Kayışdağı kentsel dönüşüm kapsamında yenilenmekte olan ve çevresi itibariyle çoğunlukla yeni yapılan rezidansların bulunduğu, Ataşehir'e bağlı bir semttir. İstanbul'un üçüncü en yüksek noktası olan Kayış Dağı'ndan adını alan bu semt dağın eteklerinden kuzeydoğu yönüne doğru bir dağılım gösterir. İstanbul'un Maslak'tan sonra en yüksek binalarına sahip bölgelerinden biri olan Batı Ataşehir'e komşu olan bu semtte inşaat faaliyetleri genelde tekil binalar üzerine ilerlemektedir. Dolayısıyla yeni yapılan birbirinden avantajlı apartman daireleri içinden siz de kendinize ve bütçenize uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Neden Kayışdağı'nda daire kiralamalısınız?
İstanbul Kayışdağı kiralık daire seçenekleri her bütçeye uygun, farklı birçok özelliğe sahip alternatiflerden oluşmaktadır. Bu alternatifler arasında düşük gelir seviyesinden yüksek gelir seviyesine kadar herkesin bütçesine uygun kiralık evler bulunabilir. Özellikle yeni yapılan apartmanlarda bulunan kiralık daireler sıfır daire olmasına ramen, başka semtlere oranla çok daha uygun fiyatlardan kiraya verilmektedir. Bu anlamda depreme dayanıklılık ve sağlamlık hususunda bina yaşının ne kadar önemli olduğu göz önünde bulundurulursa, sıfır dairede oturmanın avantajları daha fazladır. Aynı şekilde kiracılar için yeni kiralayacakları evi ilk kullanan olmak da çok avantajlı bir durumdur. İstanbul Kayışdağı kiralık daire seçenekleri arasında da bu olanağı sağlayan pek çok yeni kiralık daire mevcuttur. Bir başka neden olarak ise konumdan söz edilebilir. Kayışdağı şehrin merkezi konuma sahip semtleri arasında yer almasa da yakın çevresi nedeniyle pek çok yere ulaşım bu bölgeden de oldukça kolaydır. Komşu olarak bulunduğu Batı Ataşehir son yıllarda artan nüfusu ve tamamlanan projeleri ile yaşam standartları yükselmiş semtlerden biridir. Dolayısıyla burada günlük hayatta yapılacak aktivitelerle ilgili de bir artış söz konusudur. Hem semtin kendi nüfusundan hem de çevre semtlerden pek çok insan Batı Ataşehir'de bulunan bu olanaklardan faydalanmaktadır. Kayışdağı'nın da bölgeye yakınlığı değerlendirildiğinde tüm bu cafe, restoran, AVM ve eğlence tesislerine yakınlığı sayesinde Kayışdağı'nda yaşayan bireyler bu aktif sosyal yaşam olanaklarından kolaylıkla faydalanabilmektedir.

Kayışdağı'nda üniversiteye yakın kiralık daireler nerede?
İstanbul Kayışdağı kiralık daire seçenekleri genellikle Yeditepe Üniversitesi’ne yakındır. Şehrin bölgeye uzak olan semtlerinden ulaşım uzun sürdüğü için burada bulunan Yeditepe Üniversitesi öğrencileri okula yürüme mesafesindeki İstanbul Kayışdağı kiralık daire seçeneklerini değerlendirebilirler. Benzer şekilde öğretim görevlileri ve üniversite çalışanları için de aynı durum geçerlidir. Bu anlamda İnönü Mahallesi'nde bulunan kiralık daireler okula daha yakın bir konuma sahip olduğu için daha çok tercih edilmektedir. Bu bölgede öğrenciler için avantajlı oldukça uygun fiyatlı kiralık daire bulmak da mümkündür.

İstanbul Kayışdağı kiralık daire seçenekleri hem yalnız yaşayacak bireyler için hem de aileler için son derece uygun alternatifleri bünyesinde barındırmaktadır. Stüdyo ve 1+1 dairelerden 3+1 dairelere farklı metrekarelere sahip bir çok seçenek bulunmaktadır. Bulunduğu konum ve binanın olanakları değerlendirilerek istenilen fiyat aralığında ve istenilen büyüklükte kiralık daire bulmak Kayışdağı'nda oldukça kolaydır. Genellikle tekil binalardan oluşan bu semtte kiralık daire ararken düşündüğünüz binanın olanaklarını dikkatle incelemeyi unutmayın. Bazı binalarda bulunan kapalı ve açık otopark, özel güvenlik, asansör gibi olanaklar yaşam standartlarınızı yükseltebileceği için bütçenize uygun İstanbul Kayışdağı kiralık daire seçenekleri arasından bu imkânları sunan daireler öncelikli tercihiniz olabilir.

ZİNGAT BANA EV BUL

Bilgilerinizi girin, sizi arayalım
Hayalinizdeki evi Zingat bulsun
Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım