Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

İstanbul Koşuyolu Satılık Daire

(11 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
880.000 TL
KOŞUYOLU MEDİPOL KARŞI Y.TEPE ONKOLOJİ YANI SIFIR 3,KAT ASANSRLÜ
Makser Emlak Müşavirliği
PinKoşuyolu, Kadıköy
880.000 TL
Daire
3 + 1
4gün önce
1.050.000 TL
KOŞUYOLU MEDİPOL KARŞI Y.TEPE ONKOLOJİ YANI SIFIR ÜST KAT ASANSR
Makser Emlak Müşavirliği
PinKoşuyolu, Kadıköy
1.050.000 TL
Daire
3 + 1
3gün önce
585.000 TL
KOŞUYOLU MURAT STS'de SİTE İÇİNE BAKAN KÖŞE MANZRLI DAİRE MAKSER
Makser Emlak Müşavirliği
PinKoşuyolu, Kadıköy
585.000 TL
Daire
2 + 1
4gün önce
487.000 TL
Bankadan Satılık Koşuyolu Karayolları Sitesinde 3+1 Daire
PinKoşuyolu, Kadıköy
487.000 TL
Daire
3 + 1
5gün önce
650.000 TL
FIRSAT!!YEDİTEPE HAST.KARŞISINDA HARİKAYATIRMLIK 3+1 125m
Gülsüm Karataş
PinKoşuyolu, Kadıköy
650.000 TL
Daire
3 + 1
27.2.2019
895.000 TL
KOŞUYOLU Z.KAMİLE YAKIN ASFA KARŞISI 9.000 m2 ARSALI 69 DAİRELİ
Makser Emlak Müşavirliği
PinKoşuyolu, Kadıköy
895.000 TL
Daire
3 + 1
26.2.2019
850.000 TL
KOŞUYOLU ÖZLEM SİT'de BAKIMLI ÖNÜ AÇIK KAPNMAZ MANZRLI MAKSER'dn
Makser Emlak Müşavirliği
PinKoşuyolu, Kadıköy
850.000 TL
Daire
3 + 1
26.2.2019
990.000 TL
Koşuyolunda Marmaray,Metro,Avrasya yakını yeni dubleks
PinKoşuyolu, Kadıköy
990.000 TL
Daire
5 + 1
25.2.2019
670.000 TL
KOŞUYOLU BARBAROS SINIRINDA KENSEL DÖNÜŞÜME UYGUN MAKSER'dn
Makser Emlak Müşavirliği
PinKoşuyolu, Kadıköy
670.000 TL
Daire
3 + 1
19.2.2019
890.000 TL
CENTURY21 SAHRADAN KOŞUYOLUNDA FULL BAKIMLI DAİRE
Murat Safranoğlu
PinKoşuyolu, Kadıköy
890.000 TL
Daire
3 + 1
Bugün
710.000 TL
ACIBADEM BAŞKANLAR SİTESİNDE SATILIK 2+1 DAİRE
PinKoşuyolu, Kadıköy
710.000 TL
Daire
2 + 1
4.3.2019

İstanbul Koşuyolu satılık daire
İstanbul Koşuyolu satılık daire seçenekleri, size Kadıköy’ün en huzurlu semtinde yaşama olacağı veriyor. Satılık daireler arasında hayat kalitenizi yükseltecek ve sizi mutlu edecek pek çok evi bir arada bulabilirsiniz.
İstanbul dünya çapında sahip olduğu önemli konumu ve kozmopolit yapısı ile Türkiye'nin en önemli şehirlerinden biridir. Asya ve Avrupa kıtalarının birleştiği noktada yer alan İstanbul'da bu iki kıta birbirine 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ile bağlanmaktadır. Anadolu yakasının bu köprüye en yakın ilçelerinden biri Kadıköy'dür. İstanbul'un ikonik ilçelerinden biri olan Kadıköy'e bağlı bir çok semt bulunur. Bu semtlerden birisi de Koşuyolu'dur. Koşuyolu, hem aşırı nüfus yoğunluğunun olmaması hem de semtte yaşayan insanların genel sosyo ekonomik durumları göz önünde bulundurulduğunda İstanbul'un en nezih semtleri arasında yer almaktadır. İstanbul Koşuyolu satılık daire seçenekleri de bu duruma uygun olarak değerlendirilmelidir.

Neden Koşuyolu'nda satılık daire almalısınız?
Koşuyolu yaşamak amacıyla düşünüldüğünde İstanbul'da yer alan bir çok semtten daha elverişli bir bölgedir. Genel olarak hareketli günlük yaşam temposunu görülmediği, daha sakin bir yerleşik hayatın olduğu ve nezih bir kitlenin bu civarda hayatını sürdürdüğü gözlemlenmektedir. Bu nedenle şehrin yoğun kalabalığından sıkılan bireyler mutlaka İstanbul Koşuyolu satılık daire seçeneklerini değerlenmelidir. Ayrıca İstanbul'un diğer nezih semtleri ile değerlendirildiğinde genellikle bu tip yerleşim yerlerinde fiyatlar sadece üst düzey gelir seviyesine sahip bireylere hitap ederken Koşuyolu'nun hitap ettiği kitle ekonomik anlamda çok daha geniştir. Dolayısıyla ortalama gelir seviyesindeki hemen hemen herkesin satın alabileceği daireler mevcuttur. Koşuyolu'nun bir diğer avantajından söz etmek gerekirse 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nden Asya Kıtası'na geçildiğinde semte doğrudan giriş için sapak bulunmaktadır. Bu sapak aynı zamanda köprüye en yakın noktalardan birindedir. Avrupa Kıtası'na geçişte de benzer şekilde Koşuyolu oldukça merkezi bir konumda yer alır. Yeni yapılan Avrasya Tüneli'nin Anadolu yakasına çıkış noktası Koşuyolu'dur. Dolayısıyla Koşuyolu hem Anadolu Kıtası'nın en merkezi ilçelerinden biri olan Kadıköy'e bağlı bir semt olması nedeniyle bu kıtada bulunan bir çok semte, hem de köprüye ve Avrasya Tüneli'ne yakınlığı sayesinde Avrupa Kıtası'nda bulunan bir çok semte kolay ulaşım imkanlarına sahiptir. Bu nedenle İstanbul gibi kozmopolit bir şehirde bu kadar merkezi bir konuma sahip olan İstanbul Koşuyolu satılık daire seçenekleri ile alıcıların oldukça ilgisini çekmektedir.

Koşuyolu satılık daire fiyatları
Koşuyolu'nda yer alan bazı satılık daireler tekil binalarda yer alırken bir çoğu site içersinde bulunmaktadır. Sitelerde bulunan satılık evler tekil binalardaki satılık ev seçenekleri ile kıyaslandığında daha yüksek fiyattan satışa sunulmaktadır. Ayrıca yapının bulunduğu sitenin özelliklerine bağlı olarak da fiyatlarda farklılık gözlemlenmektedir. Özellikle yeni yapılan sitelerde gelişmiş güvenlik önlemleri ve son kullanılan teknolojilerle inşa edilmiş binalar yer aldığı için bu sitelerde bulunan satılık evler eski sitelerdeki daire seçeneklerine göre daha pahalıdır. Bir yandan da İstanbul Koşuyolu satılık daire fiyatlarını etkileyen bir başka unsur ulaşım seçenekleridir. Özellikle yeni yapılan Avrasya Tüneli bu anlamda semt içindeki dengeleri oldukça değiştirmiştir. 15 dakikada Avrupa Kıtası'na geçme olanağı sağlayan bu tünele yakın dairelerin fiyatlarında ciddi artışlar gözlemlenmiştir. Bu anlamda yatırımcılar için İstanbul Koşuyolu satılık daire alternatifleri büyük bir öneme sahip olmuştur. Ayrıca Acıbadem, Üsküdar, Altunizade gibi pek çok merkezi yerleşime yakınlığı ile ön plana çıkan Koşuyolu'nda bulunan satılık dairelerin fiyatları, dairelerin bu ilçelere yakınlığına göre de farklılık göstermektedir. Oldukça nezih bir yerleşim yeri olan Koşuyolu'nda konum olarak benzer standartlara sahip satılık daireler birbiri ile kıyaslandığında dairelerde bulunan oda, salon, banyo ve tuvalet sayısına göre de fiyatlar değişiklik göstermektedir.

İstanbul Koşuyolu satılık daire seçenekleri birbirinden farklı alternatifleri ile hem bu bölgede yaşamak isteyen bireyler için hem de İstanbul'un merkezi noktalarından birinde yatırımlık daire satın almak isteyenler için son derece uygun bir seçim olarak karşımıza çıkmaktadır.

 

 

SEN YORULMA,
EVİNİ BİZ BULALIM

Bilgilerini bırak, evini zingat.com bulsun!
Favorilere Ekle
  • Satılık Favori İlanlarım