Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

İstanbul Küçükbakkalköy Kiralık Daire

(8 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
1.750 TL
ATAŞEHİR KÜÇÜKBAKKALKÖY NOVADA YANI KİRALIK 1+1 DAİRE
Küçükbakkalköy, Ataşehir
1+1
15.9.2019
55 m²
900 TL
Ataşehir Küçükbakkalköy'de Kiralık Daire
Küçükbakkalköy, Ataşehir
1+1
7Gün Önce
90 m²
2.499 TL
ATAŞEHİR NOVADA AVM ÇEVRESİNDE
Küçükbakkalköy, Ataşehir
3+1
7Gün Önce
135 m²
2.600 TL
__ACIBADEM ÜNİV. YAKIN FULL EŞYALI 3+1__
Nazlı Sadıgova Gayrimenkul Yatırım Danışmanlık Hizmetleri
Küçükbakkalköy, Ataşehir
3+1
19.9.2019
130 m²

Küçükbakkalköy kiralık daireler
İstanbul’un en köklü semtlerinden olan Küçükbakkalköy’de dilediğiniz standartlardaki kiralık evler hemen şimdi sizinle! İstanbul Küçükbakkalköy kiralık daire seçeneğine göz atarak alternatifler arasından size en uygun evi bulabilirsiniz.
Küçükbakkalköy, İstanbul en eski yerleşim yerlerinden biridir. Semtin geçmişi Bizans dö-nemine kadar uzanıyor. Tarihi değerinin yanı sıra merkezi konumda bulunması da semtin önemini artıran bir diğer özelliği. Köklü yapısının getirdiği güven ve huzur duygusu za-manla semtin değerlenmesine sebep olmuştur. Geçmişte Kadıköy’e bağlı olan semt günümüzde Ataşehir ilçesi sınırları içerisindedir. 1940'lı yıllarda ilk yerleşim alanları ile dikkat çekmeye başlayan semt, bügüne kadar hızla gelişme kaydetti. Bugün yepyeni uydu kent projeleri ile gelişmeye devam eden Ankara Asfaltı'nın üst kısmında kalan semte, çevre yolu ve minibüs yolu ile ulaşım sağlanmaktadır. Küçükbakkalköy, bugün Ataşehir’in ye-nilenen ve gelişen yapısından oldukça etkilenmiştir. Bostancı, Kadıköy ve Ataşehir’e yakın lokasyonda olan Küçükbakkalköy kiralık daire arayanlar için ideal bir yaşam alanı. 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 gibi çeşitli büyüklükte kiralık evlerin bulunduğu semtte fiyat aralığı konusunda da oldukça fazla alternatif bulunmaktadır.

Neden Küçükbakkalköy’de daire kiralamalısınız?
Küçükbakkalköy, Anadolu Yakası’ndaki merkezi konumuyla sakinlerine konforlu bir yaşam alanı sunmakta. Çeşitli ulaşım olanaklarının bulunduğu semtte çevre ilçelerle bağlantı da oldukça rahat. Yakın güzergâhtaki devlet hastanelerine kolay ulaşım imkanının olduğu semtte sağlık ocağı, özel sağlık merkezi ve özel hastaneler mevcut. Sosyalleşmek isteyenler için semtte ve yakın çevrede çok sayıda alışveriş merkezinin olması buranın önemini daha da arttırmakta. Bütün bu özelliklerinin ve öneminin yanı sıra Küçükbakkalköy kiralık ev konusunda her bütçeye uyum sağlayacak geniş fiyat aralıklarına sahip. Merkezde, güvenilir ve kaliteli bir yaşamı deneyimlemek isteyenler için birbirinden cazip kiralık ev seçenekleri mevcut. Semtte, site ve rezidans hayatını tercih edenler için de geniş alter-natifler de yer almakta.

Küçükbakkalköy’de okula yakın kiralık daireler nerede?
Küçükbakkalköy kiralık daire konusundaki ideal yapısıyla Acıbadem Üniversitesi’nde okuyan öğrencilerin tercih ettiği bir semttir. Huzur ve güven duygusunun çevrede hakim olması öğrencilere oldukça elverişli bir yaşam alanı sunuyor. Bölgede devlet okullarının yanı sıra okul öncesi eğitim veren anaokulları ve özel eğitim veren kolejler de bulunmakta. Özellikle Işıklar, Dudullu, Kayışdağı, Ahmet Yasevi ve Vedat Günyol caddelerinin çevrelediği bölge, okullara yakın yerleşim yerleri olarak karşımıza çıkıyor.

Küçükbakkalköy’de daire kiralarken nelere dikkat etmelisiniz?
Öncelikle kira fiyatları konusunda bilgilenmek için ön araştırmanızı iyi yapmalısınız. Bu araştırmayla birlikte semt içinde karşılaştırmalı şekilde sağlam adımlar atmak daha kolay olacaktır. Küçükbakkalköy kiralık daire seçiminizi yaparken dikkat etmeniz gereken bir diğer husus, ulaşım kolaylığından en verimli şekilde yararlanabileceğiniz bölgeleri seçmek. Yaşam alanınızın okul, hastane gibi hayatınızda önem teşkil eden yerlere uzak olmamasına dikkat etmelisiniz. Kiralayacağınız evin giderlerini iyice gözden geçirip karar vermelisiniz. Tesisat sorunu, ev içindeki eksiklikler gibi ileride sizlere sorun yaratacak hususları baştan detaylı olarak konuşmalısınız. Özellikle aidatlar konusunda titiz davranmalısınız. Aidatı kiranın bir parçası olarak düşünüp kararınızı ona göre vermelisiniz. Kiralayacağınız dai-renin depreme dayanıklılığıyla ilgili gerekli bilgileri mutlaka edinmelisiniz. Kararınızı ver-dikten sonra ikinci aşama olarak yasal prosedür sürecine geçilecektir. Bu sürecin en önemli kısmı kira sözleşmesidir. İleride büyük sorunlarla uğraşmamak adına kira sözleşmeleriyle ilgili bütün detaylı bilgileri incelemelisiniz. Sözleşmenin sizin lehinize mad-deler içerdiğinden emin olun. Günümüzde kiracıların en çok sorun yaşadığı konulardan bir tanesi de yıllık kira artışlarıdır. Bu konuda da baştan tedbirlerinizi alarak uzun vadede karşılaşabileceğiniz sorunların önlemini en baştan almalısınız.

 

 

ZİNGAT BANA EV BULBilgilerinizi girin, sizi arayalım Hayalinizdeki evi Zingat bulsun!
Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım