Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

İstanbul Mahmutbey Kiralık Daire

(13 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
2.000 TL
Remax'tan  Mahmutbey'de  metroya yakın 3+1 kiralık site dairesi.
Remax Capital Kurtuluş Özer
Mahmutbey, Bağcılar
3+1
3Gün Önce
110 m²
1.500 TL
Remax Kurtuluş'tan Metroya yakın kiralık 3+1 daire
Remax Capital Kurtuluş Özer
Mahmutbey, Bağcılar
3+1
6Gün Önce
110 m²
1.500 TL
Z emlak dan Mahmutbey de kiralık daire
Şenol Yıldız
Mahmutbey, Bağcılar
2+1
7Gün Önce
95 m²
1.250 TL
Z emlak dan Mahmutbey kiralık daire
Şenol Yıldız
Mahmutbey, Bağcılar
2+1
31.1.2020
90 m²
2.000 TL
lüks sitede 2+1 ve 1+1 ultra lüks 2 adet daire
Yemliha Ovacı
Mahmutbey, Bağcılar
1+1
21.1.2020
130 m²
1.400 TL
Bağcılar Mahmutbeyde Kiralık Daire
Arzu Aksu Göç
Mahmutbey, Bağcılar
2+1
22.1.2020
100 m²
3.100 TL
İstanbul House'dan, G Yoo'da, Full Eşyalı, Ultra Lüx, 1+1.
İstanbul House Gayrimenkul
Mahmutbey, Bağcılar
1+1
27.1.2020
65 m²

İstanbul Mahmutbey kiralık daire
Mahmutbey kiralık daire seçenekleri arasında kendi kriterleriniz özelinde bir ev bulabilirsiniz. İlanları detaylı incelemeniz yeterli.


İstanbul il sınırları içerisinde bulunan ve Mahmutbey Gişeleri’ne ismini veren Mahmutbey semti, İstanbul’un önemli yeni yerleşim alanlarından birisidir. Ayrıca İstanbul’un önemli sanayi ve ticaret merkezi olan semtte, birçok iş alanı ile ilgili fırsat ve olanaklara ulaşmanız da mümkündür. İstanbul Mahmutbey kiralık daire seçenekleri kentsel dönüşüm kapsamında yenilenen binaları ve 10 yaş ve üstündeki binaları ile geniş seçenekler sunar. Bölgede; 1+1, 2+1, 3+1 gibi farklı oda sayılarında ve metrekare büyüklüklerinde kiralık evler bulabilmeniz mümkündür.
Semt Bağcılar ilçesine bağlıdır; kuzeyinde Başakşehir, güneyinde Bahçelievler, batısında Küçükçekmece ve doğusunda ise Esenler ve Güngören ilçeleri ile komşudur. Semt; Mahmutbey – Bağcılar Bağlantı yolu, O-7 Karayolu ve E-80 Uluslararası Avrupa Otobanı'nın kesiştiği noktadadır. Bu özelliği ile, İstanbul’un yoğun trafiğine takılmadan dakikalar içersinde gideceğiniz yer ile ilgili sizlere önemli fırsatlar sunuyor. Bu ana arterler aynı zamanda İstanbul trafiğine yön veren yollardır ve bölgeye olan ilgiyi artırmaktadır. Ayrıca semte, birçok otobüs ve minibüs hattı ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Diğer semt ve ilçelere geçiş güzergahında bulunan semtte, buradan birçok yöne rahatlıkla erişmek mümkündür. İlerleyen zamanda ulaşım seçenekleri açısından sakinlerine önemli fırsatlar sunmaya hazırlanan semtte, kiralık daire seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Neden İstanbul Mahmutbey’den daire kiralamalısınız?
Mahmutbey İstanbul'un iş olanakları ve merkezlerine yakınlığı sebebiyle tercih edilen bir semttir. İstoç, Demirciler sitesi ve Masko gibi iş ve ticaret merkezlerine oldukça yakın bir mesafededir. Dilerseniz buradan birçok semte giden otobüs ve minibüs ulaşım araçlarından herhangi birini kullanabilirsiniz. Bunun dışında ana arterlerin kesiştiği noktada olan semtte, O-7 bağlantı yolu ve E-80 Avrupa Otobanı üzerinden O-6 Yavuz Sultan Selim Köprüsü bağlantı yoluna dakikalar içinde ulaşabilirsiniz. Bir sanayi ve ticaret merkezi olan bu semt ayrıca eğitim, eğlence, sağlık gibi önemli okul, AVM, hastaneleri de sınırları içinde barındırıyor ya da çok yakın konumda bulunuyor. Örneğin İstanbul’un en büyük AVM’lerinden biri olan Mall Of İstanbul, Medipol Mega Üniversite Hastanesi ve Altınbaş Üniversitesi'ne buradan dakikalar içinde ulaşmanız mümkün.

İstanbul Mahmutbey kiralık daire seçeneklerini değerlendirirken nelere dikkat etmelisiniz?
İstanbul Mahmutbey Kiralık Daire konusunda farklı alternatifler bulabilirsiniz. Kiralık ev konusunda yeni bina tercih ediyorsanız, bina yaşının 5 yılı geçmemesine dikkat ediniz. Özellikle Bağcılar ilçesine bağlı olan semt, kentsel dönüşüm kapsamında sizlere birçok seçenek sunuyor. Kiralayacağınız evin daha önceden kalan su, elektrik, doğalgaz gibi borçlarının olmadığına emin olmalısınız. Kira sözleşmesini yapmadan önce konutunuzun borcunun olmadığı teminatını almadan taşınma işleminizi hemen akabinde gerçekleştirmemenizi tavsiye ediyoruz. Otoparkı olan, ana arterlere yakın ev seçenekleri her zaman size avantaj sağlar. Yeni ve eski binalarda fiyat farkı olacağından, iyi bir fiyat araştırması yapmadan ev kiralamayınız.

Mahmutbey’de okula yakın kiralık daireler nerede?
Özellikle, aileler için kiralık dairenin okullara yakın mesafede bulunması önemli bir tercih sebebidir. Bu nedenle İstanbul gibi bir mega kentte okula yakın mesafede bulunmak önemli bir avantajdır. İstanbul Mahmutbey Kiralık Daire ararken bu kriteri göz önünde bulunduranlar için, Bağcılar'a bağlı semtte birçok ilk, orta ve lise eğitimi veren kurumlara rahatlıkla ulaşmanızın mümkün olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca Başakşehir, Küçükçekçemece gibi ilçelere komşu olan semtten, bu ilçelerde bulunan köklü ve prestijli eğitim kurumlarına da rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca semtte Altınbaş Üniversitesi Mahmutbey Yerleşkesi bulunmaktadır bu da semte olan ilgiyi arttıran başka bir etkendir. Yoğun nüfusu, iş ve ticaretin kalbi olması nedeni ile semtin her noktasında birçok eğitim kurumu seçeneğine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

ZİNGAT BANA EV BULBilgilerinizi girin, sizi arayalım Hayalinizdeki evi Zingat bulsun!
Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım