Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

İstanbul Merdivenköy Kiralık Daire

(6 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
1.750 TL
KADIKÖY Göztepede 2+1 üniversite ve hastaneye yakın
Yuvamemlakltd@hotmail.com
PinMerdivenköy, Kadıköy
1.750 TL
Daire
2 + 1
4.7.2019
1.900 TL
GÖZTEPE POLİKLİNİK YAKINI MUTFAK-BANYO KOMBİLİ MASRAFSIZ DAİRE
Gülderen Ertürküner
PinMerdivenköy, Kadıköy
1.900 TL
Daire
3 + 1
Bugün
2.200 TL
MERDİVENKÖY DE KİRALIK SIFIR DAİRE
PinMerdivenköy, Kadıköy
2.200 TL
Daire
2 + 1
10.7.2019
1.400 TL
YAVUZ EMLAKTAN KENTSELDE KİRALIK DAİRE
İshak Çiçek
PinMerdivenköy, Kadıköy
1.400 TL
Daire
3 + 1
10.7.2019
2.600 TL
MERDİVEN KÖY DE EŞYALI KIRALIK DAİRE
PinMerdivenköy, Kadıköy
2.600 TL
Daire
2 + 1
8.7.2019
1.850 TL
KADIKÖY MERDİVENKÖYDE., 3+1  130 M2 KİRALİK DAİRE..1900 TL
PinMerdivenköy, Kadıköy
1.850 TL
Daire
3 + 1
6gün önce

İstanbul Merdivenköy kiralık daire
Modern ve aynı zamanda huzurlu bir yaşama kapı aralamak isteyenler İstanbul Merdivenköy kiralık daire seçeneklerini değerlendiriyor. Siz de bu semtteki kiralık daireler arasında küçük bir araştırma yaparak; kriterlerinizi tam olarak karşılayabilecek çok sayıda ev bulabilirsiniz.

İstanbul’un eski semtlerinden biri olan bölgede çok sayıda öğrenci bulunuyor. İstanbul Merdivenköy kiralık daire arayışlarına dair bölge, geniş bir yelpazede seçenekler sunuyor. E-5 Göztepe Köprüsü’ne bağlantı kuran Merdivenköy ana arterlerinden birini gösteriyor.


Neden Merdivenköy’den daire kiralamalısınız?
Tarihi Kadıköy Semt Pazar Meydanı, salı ve cuma günleri kurularak semt sakinlerine alternatif bir alışveriş imkânı sunuyor. İstanbul Merdivenköy kiralık daire arayışlarında kişiler aradıkları daire kriterlerini burada kolaylıkla bulabiliyor. Çünkü bölgede en dar sokaklarda bile kentsel dönüşüm çalışmaları gerçekleştiriliyor. Öğrenci cenneti olarak tanımlanan bölgede ev bulan kişiler yoğun gürültüden uzak yaşayarak şehrin sakinliğini hissediyor. Bölgede yaşamayı düşünüyorsanız, kendinize ait bir aracınızın olması hayatı size daha kolay kılabilir. İki büyük devlet üniversitesinin ortasına kurulu olan bu semt aynı zamanda bir çok merkeze ulaşım kolaylığı sağlıyor. Semt sınırları içerisinde bulunan Göztepe Oto Sanayi, Merdivenköy Mezarlığı, Tarihi Kadıköy Semt Pazar Meydanı, Medical Park Göztepe Hastanesi, Medeniyet Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi ile Medeniyet Üniversitesi İstanbul Merdivenköy kiralık daire arayan kişiler için çeşitli avantajlar sunuyor. Farklı yerlerde yaşayan insanların ortak geçiş noktası olan bu semt bir nevi lojistik bir nokta olarak tanımlanıyor. Göztepe Merdivenköy metro çıkışı; İETT otobüsleri ve minibüs gibi toplu taşıma araçları ile şehrin farklı yerlerine buradan kolayca ulaşım sağlanabiliyor. Üniversite ve hastanelere yakın olması bölge sakinlerinin yaşam kalitesini artırıyor. Kültürel açıdan sağladığı olanaklar insan hayatında değerli sayılabilecek sosyal imkânlar arasında yer alırken yaşam standartlarını yükseltiyor.


Merdivenköy’de üniversiteye yakın kiralık daireler nerede?
Semt sınırları içerisinde yer alan Medeniyet Üniversitesi bölgeye olan yakınlığı ile İstanbul Merdivenköy kiralık daire sahibi olmak isteyenlere bir avantaj olarak geri dönüyor. Özellikle öğrenciler açısından bu bölge iyi bir ikâmet yeri olarak seçiliyor. Ancak üniversiteye yakın kiralık evler tercih edildiğinde bu olanak gerçekleşebiliyor. Bununla birlikte semtin çok geniş bir alana kurulu olmaması hayat şartlarının kolaylaşmasına olanak veriyor. Dolayısıyla hastane, üniversite gibi merkezlere çok daha yakın bir süre içerisinde gidilebiliyor. Şair Arşi Caddesi sahilden gelenleri E-5 karayoluna bağlayarak bu bölgeden İstanbul’un farklı semtlerine toplu taşıma araçları ile de seyahat edebilme imkanını veriyor.


Merdivenköy’de daire kiralarken nelere dikkat etmelisiniz?
Öncelikle dikkat edilmesi gereken nokta Merdivenköy’deki ortalama kira bedelidir. Ardından tercih edeceğiniz dairenin toplu taşıma duraklarına yakın olup olmamasıdır. Bununla birlikte hastane, okul, alışveriş merkezi gibi sık sık ihtiyaç duyulması muhtemel merkezlere evin yakınlığı hakkında da bilgi sahibi olunması gereklidir. Bu tür bilgilerle ev kiralayacağınız bölgenin ihtiyaçlarınıza cevap verip vermediği hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Önemli olan diğer bir nokta ise bütçenize uyan dairenin tadilat gerektirip gerektirmediğidir. Eğer bazı düzenlemelerin yapılması gerekiyor ise ev sahibi ile konuşularak bu gerekliliklerin yerine getirilmesi hakkında hem fikir olunmalıdır. Gerekli düzenlemelerin yapılmasının ardından ev sahibi ile sözleşme imzalanmalıdır.

 

ZİNGAT BANA EV BUL

Bilgilerinizi girin, sizi arayalım
Hayalinizdeki evi Zingat bulsun
Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım