Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

İstanbul Örnek Kiralık Daire

(28 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
1.350 TL
Ataşehir Örnek'te Kiralık Daire
Turgay Gökdemir
Örnek, Ataşehir
2+1
6Gün Önce
80 m²
1.450 TL
Ataşehir Esatpaşa mahallesinde kiralık daire
Turgay Gökdemir
Esatpaşa, Ataşehir
2+1
7Gün Önce
85 m²

İstanbul Örnek kiralık daire
İstanbul’un E-5 ile TEM otoyolunun birleştiği noktası Ataşehir ilçesinin yükselen değeri İstanbul Örnek kiralık daire seçenekleri ile geniş alternatifler sunuyor. Kiralık ev arayanların her talebine yanıt veren Örnek’te siz de kriterlerinize uygun bir ev bulabilirsiniz.

Ataşehir, İstanbul’un Anadolu yakasında yer almaktadır. 2008 yılında Üsküdar, Kadıköy ve Ümraniye’den bazı mahallelerin Ataşehir’e katılmasıyla ilçe olmuştur. Ataşehir’in güneyinde Maltepe, kuzeyinde Ümraniye, batısında Kadıköy, kuzeybatısında Üsküdar, kuzeydoğusunda Çekmeköy ve doğusunda Sancaktepe ilçeleri yer almaktadır. Etrafı İstanbul’un seçkin ilçeleriyle çevrili Ataşehir’in, Kadıköy, Üsküdar ve Ümraniye ilçelerine en çok yaklaştığı yer Örnek semtidir. Bu nedenle ulaşımda çok avantajlı bir konuma sahiptir. Bulunduğu konumdan dolayı hızla gelişen Örnek, kentsel dönüşüm kapsamına da alınmıştır.

Neden İstanbul Örnek’ten daire kiralamalısınız?
İstanbul’un birbirinden değerli ilçeleri arasında yer alan Örnek semtinde kentsel dönüşüm projesi kapsamında yeni, lüks konutlar yapılmaktadır. Yapılan bu konutlar İstanbul’un diğer bölgelerindeki bu tarz konutlara göre fiyat olarak daha uygundur. Ataşehir yüksek binalarıyla bilinse de, Örnek semtinde yüksek gökdelenler yerine daha az katlı, daha ideal yaşam koşulları sağlamayı amaçlayan binalar yapılmaktadır. Bu durum İstanbul Örnek kiralık daire seçeneklerinde daha mütevazı evlere yer açmaktadır. İstanbul Anadolu yakasındaki ilçelerden AVM yönünden en zengini Ataşehir ilçesidir. İlçede ondan fazla AVM mevcuttur. Örnek semti de bu AVM'lere en yakın yerlerden birisidir. Ailecek hem gezip hem de rahat rahat alışverişinizi yapabileceğiniz çok fazla imkân vardır.
İstanbul Örnek kiralık daire seçenekleri, sağlık hizmetlerine ulaşımın da çok kolay olduğu seçenekler sunmaktadır. İstanbul’un en seçkin, en iyi hastanelerine Örnek’ten çok kısa sürede ulaşabilirsiniz. Örnek ve civarı hem devlet hastaneleri hem de özel hastaneler bakımından çok zengindir. Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Florence Nightingale Hastanesi gibi önemli hastaneler bu bölgede hizmet vermektedir.
Eğitim yönünden ise Örnek semtinde bir anaokulu, üç ilköğretim okulu ve bir de lise vardır. Yunus Emre Caddesi, Ercüment Batanay Sokak okula yakın kiralık daireler arayanların en çok tercih ettiği yerlerdir. Semtin etrafında veya tek vasıtalık mesafelerde çok sayıda okul vardır. Ayrıca bu bölgede özel okullar da mevcuttur.
Örnek semtine yakın özel ve devlet üniversitesi sayısı da fazladır. Bu üniversitelere yakın olması ya da ulaşımın tek vasıtayla, kolayca sağlanabilmesi de İstanbul Örnek kiralık daire piyasasını hareketlendirmektedir. Ailelerin ve öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılayan 1+1, 2+1, 3+1 ya da 4+1 gibi çeşitli genişlikte kiralık daire bulmak mümkündür. Ayrıca özelliklere çocuklar için sosyal ortamlar sunan, güvenlikli, modern siteler de mevcuttur İstanbul Örnek kiralık daire seçenekleri arasında. Kentsel dönüşümün de etkisiyle yenilikçi ve modern sitelerin, binaların yapısında her geçen gün de artış görülmektedir. Örnek, çok kısa bir sürede çok daha modern bir görüntüye bürünmekte. Bu bölgeler inşaat sektörünün ve yatırımcıların ilgisini çekmektedir.

İstanbul Örnek’te kiralık daire ararken nelere dikkat edilmeli?
Kentsel dönüşümle birlikte yeniden yapılanan Örnek semtinde kiralık daire ararken, kiralık ev fiyatları konusunda iyi bir araştırma yapmalısınız. Kiralayacağınız evin sokağını da detaylıca incelemenizde fayda var. Böylece yaşamaya karar vereceğiniz bölgeyi öğrenmiş olursunuz. Binanın ve dairenin alt yapısı, tesisatı, ısınma durumu, yalıtımı gibi fiziki özellikleri hakkında da bilgi edinilmelisiniz. Evin güneş alma durumu, rutubet olup olmadığı öğrenilmeli. Kira sözleşmesine bütün detaylar yazılmalı. Kapı numarası ile kontratta yazan numaranın aynı olup olmadığı kontrol edilmeli. Kira bedeli banka hesabına havale olarak yatırılmalı. Depozito bilgileri de kesinlikle yapılan sözleşmeye eklenmeli. Çünkü ilerde yaşanabilecek her türlü anlaşmazlıkta, elinizde yazılı bir belge olması işinizi kolaylaştırır.

ZİNGAT BANA EV BULBilgilerinizi girin, sizi arayalım Hayalinizdeki evi Zingat bulsun!
Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım