Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

İstanbul Suadiye Satılık Daire

(386 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
4.150.000 TL
OPTİMA'DAN TEK YETKİLİ ! BAĞDAT CADDESİNDE 5+1 RESIDENCE DAİRESİ
Uğur Kavaklı
Suadiye, Kadıköy
5+1
5gün önce
225 m²
1.700.000 TL
Suadiyede Satılık 4+1 Ultra Lüks
Güven Erhan
Suadiye, Kadıköy
4+1
7gün önce
161 m²
975.000 TL
UMUT'TAN SUADİYE'DE 3+1 BALKONLU EBEVEYN BANYOLU FIRSAT DAİRE
Murat Özdemir
Suadiye, Kadıköy
3+1
3.9.2019
130 m²
915.000 TL
SUADİYE DE BAĞDATA YAKIN YENİ ARA KAT
Demir Mutlugil
Suadiye, Kadıköy
3+1
30.8.2019
120 m²
760.000 TL
OPTİMA'DAN SUADİYEDE PRESTİJLİ BİNA BALKONLU EBEVEYN BANYOLU 3+1
Uğur Kavaklı
Suadiye, Kadıköy
3+1
5gün önce
120 m²
1.550.000 TL
SUADİYE SATILIK 3+1 SIFIR 115M2 KAPANMAZ DENİZ MANZARALI
Suadiye, Kadıköy
3+1
23.8.2019
115 m²
1.050.000 TL
Suadiye Yeni Açılacak Metroya Yakın E.Banyolu Sıfır 3+1
Mertcan Aldıkaçtı
Suadiye, Kadıköy
3+1
Bugün
120 m²
1.050.000 TL
OPTİMA'DAN SUADİYEDE BALKONLU EBEVEYN BANYOLU 3+1
Uğur Kavaklı
Suadiye, Kadıköy
3+1
4gün önce
130 m²

İstanbul Suadiye satılık daire
İstanbul’un en seçkin semtlerinden birinde yaşamak istiyorsanız Suadi-ye’ye tam size göre! Çok farklı alternatiflere sahip satılık evler ve muhte-şem bir yaşam bu semtte sizi bekliyor.
Suadiye, Bağdat Caddesi’nde yer alan ve Anadolu yakasının en nezih semt-lerinden bir tanesidir. Üst gelir seviyesine seslenen bir bölge olduğu için en ünlü marka mağazalarının yer aldığı güzide bir İstanbul semtidir. Bağdat Caddesi üzerinde, Bostancı'dan sonra gelen ve Şaşkınbakkal'a kadar devam eden Suadiye, her dönem için nezih bir yerleşim bölgesi olmuştur. Anadolu yakasının cazibesini Suadiye’de solumak mümkündür. Kaliteli, nezih, sa-kin bir havası vardır. Nostalji yaşayacağınız sokakları ve binalarıyla şık ve huzurlu bir yerleşim alanıdır. İstanbul Suadiye satılık daire fiyatları Ka-dıköy ortalamasının üstünde olmakla birlikte yaşanılası bir semttir. Sahili, alışveriş imkânları, eğlence mekânları ve meşhur Bağdat Caddesi avantajıy-la elit bir semtte satılık ev arayanlar için ideal bir noktadır. Canlı sosyal ve kültürel yaşamı ile davetkâr bir atmosfer sunar.

Suadiye’de yaşam koşulları nelerdir?
Üst düzey gelir seviyesine hitap eden bir semt olmakla beraber orta sınıfa hitap eden yaşam koşullarına sahiptir. Suadiye sahilinde yer alan ve Cad-debostan‘a kadar uzanan Suadiye Parkı, spor aktiviteleri ve keyifli zaman-lar geçirmek için idealdir. Suadiye Plajı’nı da unutmamak gerekir. Cadde üzeri çok hareketli olmakla birlikte ara sokakları sakin bir ortam sunar.

İstanbul Suadiye satılık daire fiyatları semtin saygın ve yüksek yaşam ka-litesi dolayısıyla her zaman üst seviyelerde olmuştur. İstanbul’da lüks bir semtte yaşamak ve satılık ev bulmak isteyenler için öncelikli yerlerden bir tanesidir. Çünkü Suadiye’de yaşayanlar kendilerini bir Avrupa şehrindey-miş gibi hissederler. Bu nedenlerden dolayı İstanbul satılık evler sıralama-sında Suadiye’de yer alan evler, daha yüksek fiyatlar içermektedir. Semt, eğitim seviyesinin de yüksek olduğu bölgelerden bir tanesidir. Suadiye’de daire satın almanın en keyifli yanı ise ara sokaklardaki yeşillikleri her za-man görebilme şansına sahip olmaktır. Eğlence ve sosyal hayatın tüm ola-naklarına 2-3 dakikalık yürüyüş mesafesinde olabilmek de çok avantajlı bir durumdur. Park sorunu ve caddenin yoğun trafiği ise dezavantajları içinde yer alır. İstanbul Suadiye satılık daire araştırması yaparken bunu da dü-şünebilirsiniz.

Suadiye sahilinin avantajları
İstanbul Suadiye satılık daire fırsatlarını yakından takip ediyor ve burada satılık ev arıyorsanız Suadiye sahilinin size sunacağı avantajları göz ardı etmemelisiniz. Kadıköy Moda’dan başlayarak Tuzla’ya kadar uzanan sahil yolunun en güzel kesimi Suadiye’dedir. Çünkü kalabalık değildir. Sakin bir hali vardır. Bahar ve yaz aylarında çok keyifli zamanlar geçirilecek ha-rika bir ortam sunar. Koşmak, yürüyüş yapmak, bisiklete binmek, köpek gezdirmek veya çimler üzerinde kitap okumak gibi kendinizi mutlu edecek pek çok aktivite içinde olabilirsiniz. Sahil kafelerini ve restoranları da hari-ka mola yerleri olarak değerlendirebilirsiniz. Suadiye sahil yolu yaz ayla-rında birçok konser ve etkinliği de ev sahipliği yapıyor. Bunlar genellikle Suadiye Oteli’nin karşında kalan alanda gerçekleşiyor. Suadiye’de yaşadı-ğınızda dilerseniz bu aktivitelere ve eğlencelere yürüyerek katılabilirsiniz.

Suadiye ulaşım olanaklarıyla da öne çıkıyor
İstanbul Suadiye satılık daire aramaları yaparken aklınızda bulunması gereken bir diğer ayrıntı ulaşım kolaylığı sunan bir semt olmasıdır. Kendi aracınız dışında bir ulaşım yöntemi kullanmak isterseniz Bağdat Caddesi’nden geçen dolmuşları kullanabilirsiniz. Minibüs yolu ise ayrı bir seçenek oluşturur. Ve tabii deniz yolu ve metro için Bostancı’ya geçip di-lediğiniz seçeneği kullanabilirsiniz. Belediye otobüsü durağından Pendik – Kadıköy otobüsleri sıklıkla geçmekte olup Kadıköy – Bostancı arasında çalışan sarı dolmuşlar ise 7/24 hizmet verirler. Ulaşımı kolay, yaşaması ke-yifli ve güzide bir İstanbul semti olan Suadiye gelir düzeyiniz uygunsa he-men satılık ev arayabileceğiniz huzurlu bir yerleşim noktasıdır.

ZİNGAT BANA EV BUL

Bilgilerinizi girin, sizi arayalım
Hayalinizdeki evi Zingat bulsun
Favorilere Ekle
  • Satılık Favori İlanlarım